Reklama

ubytování ve
středisku

Saalbach - Hinterglemm (1003 – 2100 m. n. m.)

Saalbach - Hinterglemm - Leogang - Fieberbrunn leží jižně od Salzburgu, 20 km od Zell am See na konci údolí říčky Sallbach. Tuto lyžařskou oblast tvoří dvě vleky propojená údolí s celkem 10 vrcholy. Celkem je k dispozici 235 km tratí, které jsou díky rozsáhlému systému umělého zasněžování (pokrývá 80% sjezdovek) sjízdné až do dubna. Další výhodou je velký počet kabinek a sedaček, což přispívá k pohodlnému "cestování" v areálu.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Saalbach-
Leogang-

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Saalbach - Hinterglemm

31.1.2014 | Penzion Böhmerwald | Saalbach - Hinterglemm
Rodinný tříhvězdičkový penzion Böhmerwald se nachází na kraji střediska Hinterglemm, cca 700 m od centra. Na vlek Mitteregg se dostanete po cca 75 m a vstup na trasu pro běžkaře se nachází cca 2 km od domu. Skibus, který staví cca 100 m od hotelu, vás tam pohodlně zaveze. Útulný dům má k dispozici společenskou místnost a místnost na snídaně a saunu (v ceně, 16.00-20.00 hodin) a solárium (za poplatek). vyhřívaná lyžárna a bezplatné parkoviště se nacházejí venku.

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, kabelovou TV a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Hotel Sonnalp | Saalbach - Hinterglemm
Stylový, čtyřhvězdičkový hotel Sonnalp se nachází ve středisku Hinterglemm, jen cca 400 m od centra. Lanovka Zwölferkogel se nachází ve vzdálenosti cca 250 m a hotelový shuttle vás k ní pohodlně zaveze (08.30-10.30 hodin). Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 200 m (dle povětrnostních podmínek), ve stejné vzdálenosti se nachází i zastávka skibusu. Dům má k dispozici recepci, výtah, vstupní halu, bezplatný w-lan, salónek, společenskou místnost s fotbálkem a kulečníkem (v ceně), místnost s TV a dětské kino, dětský koutek, nekuřáckou restauraci a jídelní sál, kavárnu, diskotéku "Picadilly Bar", vinotéku a lyžárnu s vyhřívaným sušákem na lyžáky. Dále je zde k dispozici wellness zařízení o rozloze cca 300 m², kde najdete krytý bazén (s panoramatickým výhledem a vodou upravenou podle Grander), parní lázeň, borovicovou saunu, finskou saunu, kabinku s infračerveným zářením a relaxační místnost. Za poplatek si můžete dopřát masáže nebo kosmetiku nebo použít vodní masážní lůžko (denně 10.00-18.00 hodin). V ceně je použití místních tenisových kurtů v centru (dle dispozice). Dále zde najdete venkovní terasu, bezplatné parkoviště a parkovací garáž (za poplatek).

Pokoje
Moderní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, bezplatnou bezpečnostní schránku, župan na vypůjčení a pantofle (v ceně), fén na vlasy a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou, velkorysé snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy, stejně jako se šampaňským a vitálním koutkem. Dále z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru ze třech hlavních jídel se salátem. Někdy se podává i bufet s dezerty a výběr sýrů. Denní bufet se salátem a dezerty je také k dispozici a dietní strava je na přání možná. Každé odpoledne se podává svačinka a o Vánoce a na Silvestra vás očekává speciální slavnostní večeře o šesti chodech s aperitivem. O Silvestra je v ceně navíc půlnoční svačinka, živá hudba a ohňostroj. Pro děti je k dispozici dětské menu.
31.1.2014 | Apart Hotel Adler | Saalbach - Hinterglemm
Moderní čtyřhvězdičkový Apart Hotel Adler se nachází v centrální pozici Hinterglemmu, jen cca 100 m od centra a cca 50 m od lyžařského střediska Skicircus Saalbach-Hinterglemm. Zastávka skibusu je jen cca 200 m od hotelu a ke vstupu na trasu pro běžkaře je to cca 4 km. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. K vybavení rodinného hotelu patří vstupní prostor s recepcí a úschovnou zavazadel, salónek, společenská místnost, místnost s TV, internetový koutek a Wi-Fi (obojí v ceně), výtah, jídelní sál, bar a lyžárna a vyhřívanými a uzamykatelnými skříňkami. Dále je vám k dispozici wellness zařízení o rozloze cca 500 m² a panoramatickým krytým bazénem, parní lázní, saunou, finskou saunou, bio saunou, sanáriem, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností (denně, 15.00 - 20.00 hodin, bazén 08.00 - 21.00 hodin). Kosmetika a masáže jsou za poplatek. Posilovna je o rozloze cca 100 m² a je vybavena moderními nástroji, dvěma běžícími pásy a dvěma ergometry s TV, šesti nástroji na posilování, wavem a stepperem s TV a navíc z ní budete mít nádherný výhled na Hinterglemm. Nechybí tu ani stolní fotbálek a počítačové hry. i děti tu přijdou na své v dětském klubu o rozloze cca 100 m² s koutkem na kreativní práce, dětskou horolezeckou stěnou, skluzavkou a mnoho dalším - prostě dostatek místa pro vyřádění! Od neděle do pátku je navíc možné zařídit hlídání dětí (15.00 - 22.00 hodin), hlídání miminek je po předchozí domluvě (za poplatek). Bezplatné parkoviště je zde také.

Pokoje
Komfortní pokoje mají sprchu nebo koupelnu s částečně odděleným WC, kabelovou TV s třiceti programy a SKY, telefon, rádio, Wi-Fi (v ceně), fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), minibar s nealkoholickými nápoji, pivem a minerální vodou (v ceně), kuchyňku s mikrovlnnou troubou, kávovar a myčku na nádobí resp. čajovou kuchyňku a balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně je zahrnuté stravování all inclusive, které obsahuje snídani formou švédských stolů s přírodními produkty, vejci, džusy, čerstvým ovocem, uzeninou, sýry od salcburských statků, čerstvým chlebem a pečivem. Během svačiny si můžete připravit balíček na svačinu na s sebou. Dále je v ceně odpolední svačinka s domácím koláčem, zmrzlinou, kávou, čajem a horskou čokoládou (14.30 - 17.00 hodin), stejně jako večeře s předkrmy, salátem a dezerty. Na přání lze připravit stravování pro vegetariány a dietní kuchyni. Dětem se podávají speciální dětská menu. Od 17.00 do 22.00 hodin se k jídlu podávají různé nápoje, ja koje pivo, láhvová vína, voda upravený podle Grander, šumivé víno, káva, čaje a mezinárodní alkoholické nápoje jako je Bacardi, vodka, koňak. Pro dětské nápoje je k dispozici tak zvaná "Kinderzapfsäule". Pravidelně se konají různé tematické večery, např. "Vítejte v Rakousku", "Sera Italiana", "Asia" nebo "Vídeňská kuchyně", které vám zpestří jídelníček. Vánoční a silvestrovské menu je také již v ceně.
31.1.2014 | Clubhotel Sonnalp | Saalbach - Hinterglemm
Čtyřhvězdičkový Clubhotel Sonnalp se nachází na prosluněné stráni s krásným výhledem na kopec Zwölferkogel, nedaleko centra a jen cca 250 m od lanovky. Zastávka skibusu a trasa pro běžkaře je jen cca 200 m od domu. Komfortní hotel se skládá ze čtyř spojených budov. K vybavení patří recepce, výtah, restaurace pro nekuřáky, vinotéka, společenská místnost se sportovním barem (velkoplošná TV), internetový koutek (za poplatek), venkovní sněhový bar pro après ski a lyžárna s vyhřívaným sušákem na lyžáky. Wellness zařízení nabízí krytý bazén s vodou upravenou podle Grandy a s panoramatickým výhledem, saunu, parní lázeň, relaxační místnost, kabinku s infračerveným zářením a je vám k dispozici zdarma. Solárium, masáže a kosmetické aplikace, stejně jako vodní masážní lůžka lze objednat za poplatek. Bezplatné parkoviště a zastřešené parkoviště (za poplatek) jsou zdarma a hned u domu.

Vybavení a stravování
Příjemně zařízené pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, telefonem, rádiem, bezpečnostní schránkou a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů s vlastní pekárnou, denní odpolední svačinky a večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru (tři hlavní jídla na výběr) a se sýry, saláty a různými tematickými večery a bufety (například tradiční domácí bufet, italský bufet) a někdy i s bufetem s dezerty. Dietní kuchyně je možná na přání. O Vánoce a na Silvestra se podává slavnostní večeře o šesti chodech s koktejlem a zábavným programem, na Nový rok se podává snídaně pro spáče.
31.1.2014 | Apartmánový dům Sonnwies | Saalbach - Hinterglemm
Příjemný apartmánový dům Sonnwies se nachází v ideální pozici, cca 150 m od centra Hinterglemmu, stejně jako od několika možností nákupu. Na vlek Unterschwarzach a vlek pro začátečníky je to jen cca 100 m a za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. Nejbližší zastávka skibusu se nachází cca 50 m od domu. K vybavení patří lyžárna a bezplatné parkoviště (dle dispozice).

Vybavení a stravování
Prostorné apartmány mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, bezpečnostní schránku, kuchyňku se dvěma sporáky na vaření, mikrovlnnou troubou a jednu nebo dvě oddělené ložnice. Bez stravování.
31.1.2014 | Hotel Alpine Palace Altbau | Saalbach - Hinterglemm
Bývalý hotel Wolf byl přepojen s novým, moderním a luxusním čtyřhvězdičkovým resortem Alpine Palace. Najdete jej v nejlepší poloze centra Hinterglemmu a přímo u lanovky Reiterkogelbahn. K vybavení komfortního domu patří recepce, luxusní salónek a panoramatickým výtahem a vodopádem, galerie s panoramatickým výhledem a čítárnou, zimní zahrada se slunečnou terasou a krásným výhledem, světnička, internetový koutek a w-lan (zdarma), lyžárna, pět restaurací, koktejlový bar, skybar a denní bar, kavárna, vinárna, dětský pokoj na hraní a kadeřník (za poplatek). Dále je vám zdarma k dispozici posilovna s moderními nástroji a velkorysé wellness zařízení s vnitřním a venkovním bazénem, venkovní vířivkou, saunou, relaxační místností s vodními lůžky, alpskou pláží s plážovými košíky, lehátky "salve interra", různými parními lázněmi a saunami (otevírací doba viz. vývěska ve středisku). Solárium, masáže a kosmetické aplikace stejně jako fizio oddělení a použití soukromého spa je možné za poplatek. Pro děti od 3 let je možné zařídit hlídání (zdarma, ne-pá, 10.00-12.00 hodin a 13.00-19.00 hodin).

Vybavení a stravování
Pokoje jsou v původní výstavbě hotelu a mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, fén na vlasy a župan s trepkami. V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy, svačinkou (16.00-18.00 hodin) a z večerního menu o pěti chodech (na výběr jsou tři hlavní pokrmy) se salátem a někdy i s bufetem s předkrmy. Jednou týdně se pořádá bufet s dezerty. O Silvestra se pořádá velká oslava a živou hudbou a tancem, stejně jako se speciálním silvestrovským programem (v ceně).
31.1.2014 | Hotel Gamshag | Saalbach - Hinterglemm
Rodinný tříhvězdičkový hotel Gamshag se nachází v centru střediska Hinterglemm. Na sedačkovou lanovku Reiterkogel se dostanete po jen cca 100 m. za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až skoro 30 m před dům. Vstup na nejbližší trasu pro běžkaře je možný ve vzdálenosti cca 1 km. Příjemné ubytování se skládá z hlavní a vedlejší budovy, které jsou od sebe jen cca 10 m. K vybavení patří recepce, salónek, výtah, jídelna na snídaně, jídelní sál, bar, w-lan (v ceně), místnost s TV, herna, světnička, lyžárna, terasa a zahrada. Wellness zařízení je vybaveno parní lázní, saunou, finskou saunou, sanáriem, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností a lze jej používat zdarma (otevírací doba viz. vývěska na místě). Solárium a vířivka jsou k dispozici za poplatek, masáže jsou možné po předchozí domluvě (za poplatek). Bezplatné parkoviště je hned u domu.

Pokoje
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, telefonem, fénem na vlasy a bezpečnostní schránkou (v ceně). Ubytováni budete v hlavní budově.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. Po předchozí domluvě je možné zařídit i dětské menu.
31.1.2014 | Hotel Almrausch | Saalbach - Hinterglemm
Rodinný a nově přestavěný čtyřhvězdičkový Hotel Alpmrausch se nachází přímo v centru Hinterglemmu a hned u lyžařského vleku. vstup na nejbližší trasu pro běžkaře najdete po cca 1 km a skibus staví po cca 150 m. Moderní hotel má k dispozici vstupní prostor s recepcí, výtah, w-lan (v ceně), jídelnu na snídaně a jídelní sál, bar, společenskou místnost s TV, světničku a lyžárnu. K dispozici je parní lázeň, finská sauna, biosauna, kabinka s infračerveným zářením a oddělená relaxační místnost (vše zdarma, 15.00-20.00 hodin). Posilovna je k dispozici také zdarma. Parkoviště je také zdarma k dispozici a přímo u domu. Pokoje Moderně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, telefon, w-lan (v ceně), sedací koutek/pohovka, fén na vlasy, bezpečnostní schránka (v ceně) a u některých je i balkon nebo terasa. Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru (polévka, hlavní jídlo, dezert) a se salátem. Stravování pro vegetariány je po předchozí domluvě také možné. Vánoční a silvestrovské menu je také v ceně.
31.1.2014 | Hotel& apartmány Hubertushof | Saalbach - Hinterglemm
Rodinnýtříhvězdičkovýhotel Hubertushof se nacházícca 500 m od centra střediska Hintegrlemm a jen cca 50 m od lanovky Zwölferkogelbahn. Hned za hotelem najdete cvičebnílyžařskou louku s nočním lyžováním a několik možnostípro après ski. Hotel je zařízen v tradičním stylu a mák dispozici vstupníhalu s recepcí, restauraci a hotelovýbar. K hotelu navíc patří"Hubertus Stube", maléwellness zařízeníse saunou, parníláznía relaxačními lehátky (denněod 15.00 hodin), stejnějako lyžárna s vyhřívaným sušákem na boty a parkovištězdarma.Vybavenía stravovánítradičnězařízenéapartmány majísprchu s WC, kuchyň, dvěoddělenéložnice, kabelovou TV, rádio, telefon, připojenína internet a balkon. Bez stravování.
31.1.2014 | Hotel Alpina. | Saalbach - Hinterglemm
Hotel Alpina se nachází uprostřed krásného světa salcburských vrcholků a jen několik kroků od centra střediska Hintegrlemm. Lanovka Zwölferkogelbahn, která vám umožní vstup do lyžařského střediska, je odtud cca 200 m. Nově zařízený a moderní hotel nabízí salónek s krbem a společenskou místnost, výtah, restauraci, bar, salónek pro kuřáky, pokoj na hraní pro děti, obchod pro sportovní potřeby, sklep pro jízdní kola, sprchu pro vaše čtyřnohé miláčky a terasu. Wellness zařízení nabízí finskou saunu, bio saunu, parní lázeň a relaxační místnost (v ceně, denně 16.00-18.30 hodin). Bezplatné parkoviště je zde také (dle dispozice).

Vybavení a stravování
Velkorysé, světlé a moderní pokoje mají sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, w-lan (za poplatek), bezpečnostní schránku, fén na vlasy a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů od 08.00-10.00 hodin, večerního tematického bufetu se saláty, sýry a dezerty na výběr, stejně jako s frontcooking mezi 18.00-20.00 hodin. Dětský bufet je také k dispozici. O Vánce a na Silvestra se podává speciální bufet.