Reklama

ubytování ve
středisku

Sankt Anton (1300 – 2811 m. n. m.)

Sankt Anton am Arlberg - dějiště mistrovství světa v lyžování 2001 - leží v západním Tyrolsku 100 km od Innsbrucku.

V těsném sousedství se nachází i druhé slavné středisko západního Rakouska: Lech - Zurs (propojeno skibusy). Společně s ním tvoří St. Anton jednu z nejlepších a nejluxusnějších lyžařských oblastí Rakouska - tzv. SkiArlberg (celkem je k dispozici přes 270 km sjezdovek).

O věhlasu Ski Arlberg svědčí vedle pořádání mistrovství světa v alpském lyžování v roce 2001 i členství v prestižním sdružení luxusních ski rezortů "The best of the Alps".


reklama

Hotely, penzióny, apartmány Anton am Arlberg

Hotel Freisleben

Hotel je 1000 m vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 21 560 Kč

Krásný, klidný 3* hotel s rodinnou tradicí se nachází ve vesničce St. Anton, jen 1 km od lyžařských lanovek.

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Hotel Freisleben

  Umístění hotelu:  Hotel s rodinnou tradicí leží západně ve vesničce St. Anton, směrem na St. Christoph. Hotel se nachází na klidném místě na okraji lesa s nádherým výhledem na vrcholky hor a zároveň do údolí St. Anton. Nádraží je vzdáleno pouhý 1 kilometr, stejně tak i centrum St.Anton s nejrůznějšími obchody a bary. Skibus zastavuje přímo u hotelu, lyžařské středisko je vzdáleno 1 km od hotelu. Charakter hotelu:  Komfortní tříhvězdičkový hotel. Pokoje:  Apartmány jsou pro 2, 3, 4, 5 osob. Hotel má k dispozici celkem 17 pokojů zařízených v tradičním tirolském stylu. Vybavení pokojů:  Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem/WC nebo vanou/WC , fén, TV, telefon, radio, pokojový sejf, sedací koutek. Pokoje mají balkon.  Všechny pokoje vč. apartmánů jsou nekuřácké. 

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky):  Snídaně formou bohatých švédských stolů - domácí marmelády, uzeniny a klobásky, bio-koutek, regionální produkty,  večeře – výběr ze čtyř až pěti chodového menu. Rodinný hotel si zakládá na výborné, tradiční, domácí kuchyni.

Volné termíny

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2014/2015.

Program

Pro večerní program:  Stolní tenis, stolní fotbal, restaurace v tirolském stylu - posezení u kamen, hotelový bar. Praktické:  Parkoviště, recepce, zdarma internetové připojení Wi-Fi po celém hotelu (na pokojích i v hotelové hale)

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
11. 4. 2015 - 18. 4. 20158PolopenzeVlastní21 560 Kč / DospělýRezervovat
18. 4. 2015 - 25. 4. 20158PolopenzeVlastní21 560 Kč / DospělýRezervovat

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Sankt Anton

31.1.2014 | Hotel Mooserkreuz | Sankt Anton
Rodinný tříhvězdičkový hotel Mooserkreuz se nachází v nádherné slunné poloze nad střediskem St. Anton. Centrum střediska s podniky a obchody se nachází ve vzdálenosti jen cca 500 m, legendární podnik "Mooserwirt", proslulý svým jedinečným après ski, je jen cca 300 m od hotelu. Bezplatný skibus staví přímo před hotelem (cca 50 m) a zaveze vás k 500 m vzdálené lanovce Galzing. Navíc je k dispozici hotelový shuttle servis, který vás zaveze ke vlekům a zpět k hotelu (08.30-11.00 hodin, 15.00-17.00 hodin). Pro velmi dobré lyžaře je za dobrých sněhových podmínek možné sjet až k domu. Trasa pro běžkaře se nachází v bezprostřední blízkosti. K vybavení pěkného ubytování patří příjemná vstupní hala s recepcí, výtah, útulný salónek, restaurace, světnička, úschovna zavazadel a slunečná terasa. Ve veřejných prostorách hotelu můžete w-lan využívat zdarma. Wellness zařízení (v ceně, denně od 16.00-20.00 hodin) nabízí krytý bazén (08.00-20.00 hodin), saunu a parní lázeň. Bezplatné parkoviště je zde také (dle dispozice).

Pokoje
Komfortní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, u některých je i telefon, w-lan (zdarma), fén na vlasy a někdy i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů se studenými a teplými pokrmy a z večeře o čtyřech chodech s možností výběru (dva hlavní pokrmy na výběr) nebo formou bufetu, denně se salátem a sýry. Strava pro vegetariány je možná.
31.1.2014 | Hotel Arlberg | Sankt Anton
Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Arlberg se nachází v centrální pozici, jen cca 300 m od centra střediska St. Anton. K lanovce Nasserein a sedačkové lanovce Gampen je to cca 250 m, skibus staví po cca 200 m. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd možný skoro až k hotelu. Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 200 m. Útulný hotel má recepci, velkorysý salónek s možnostmi k sezení, kachlová kamna a domácí bar, výtah, jídelní sál a restauraci. Internetový koutek je k dispozici zdarma, w-lan za poplatek. Wellness zařízení je zdarma a nabízí krytý bazén a vířivku (denně 07.30-19.30 hodin), stejně jako vyhřívané lavice, tureckou parní lázeň, finskou saunu, sanárium a relaxační místnost (denně 16.00-19.30 hodin). Solárium a masáže jsou za poplatek (16.00-19.30 hodin). Dále je v hotelu vinný sklep a lyžárna. Bezplatné parkoviště se nachází u domu.

Pokoje
Komfortní pokoje jsou v tyrolském stylu a mají koupelnu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, w-lan (za poplatek), bezpečnostní schránku, župan na vypůjčení (v ceně), fén na vlasy a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech se salátem. Jednou týdně se podává slavnostní večeře. Vánoční a silvestrovské menu jsou v ceně.
31.1.2014 | Hotel Karl Schranz | Sankt Anton
Čtyřhvězdičkový hotel Karl Schranz se nachází ve slunné a klidné poloze střediska St. Anton a nabízí krásný výhled na kulisu hor. Do centra a lyžařského střediska je to cca 600 m, k dispozici je hotelový shuttle, který vás tam zaveze. Navíc je k dispozici i skibus, který staví po cca 200 m. K vybavení ubytování patří recepce, výtah, hotelová hala, světnička, jídelní sál, restaurace, útulné a velkoryse střižené hotelové prostory a w-lan. Krytý bazén, parní lázeň, saunu, kabinku s infračerveným zářením, relaxační místnost a posilovnu ve wellness zařízení (450 m²) lze používat zdarma. Solárium a masáže lze přiobjednat za poplatek. Parkoviště a podzemní garáž jsou zdarma.

Pokoje
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, rádiem, telefonem, w-lanem (v ceně), fénem na vlasy a některé jsou i s balkonem nebo terasou.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá ze snídaně formou švédských stolů, après ski svačinky a z večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem. St. Antonská vánoční besídka s koktejlem a vánoční večeří, stejně jako silvestrovské slavnostní menu s živou hudbou, koktejly a ohňostrojem je již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Alpenhof | Sankt Anton
Tradiční hotel Alpenhof a k němu patřící vedlejší budova jsou cca 1 km od centra střediska St. Anton. Zastávka skibusu a nočního autobusu je přímo před domem. Lanovka Rendlbahn je cca 800 m od domu. Hlavní a vedlejší budova jsou od sebe jen několik málo metrů. K vybavení domu patří recepce, salónek s w-lanem (za poplatek), výtah, jídelní sál, slunečná terasa a lyžárna se sušákem na boty. Dále zde najdete saunu, parní lázeň, vířivka, stepper, běžící pás a domácí trenér - vše je vám k dispozici zdarma (otevírací doba viz. vývěska v hotelu). Bezplatné parkoviště je zde také.

Pokoje
Útulné pokoje jsou s koupelnou a sprchou s WC (obojí na chodbě), kabelovou TV, telefonem, rádiem, bezpečnostní schránkou (v ceně) a fénem na vlasy.

Stravování
V ceně je zahrnutá polopenze, která se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech se salátem. Vše se podává v hlavní budově.
31.1.2014 | Hotel Tyrol | Sankt Anton
Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Tyrol se nachází v centru střediska St. Anton. Lyžařské středisko je odtud jen cca 300 m a skibus staví hned za domem. Kromě toho je pro dopravu na lanovku k dispozici i hotelový shuttle. Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 150 m. K vybavení tradičního hotelu patří recepce, výtah, vstupní hala, světnička, restaurace à la carte s denním barem a další zbrusu nová restaurace. Vaší lyžařskou výbavu můžete uložit zdarma v úschovně sportovního obchodu Intersport Arlberg přímo u lanovky Galzigbahn. Nové wellness zařízení má zařízení na vodní masáž chodidel, saunu, bio saunu, parní lázeň, aromatickou parní lázeň, velkou relaxační místnost a kabinku s infračerveným zářením - vše můžete používat zdarma. Masáže a solárium jsou za poplatek. Bezplatné parkoviště a parkovací garáž (za poplatek) jsou hned u domu.

Vybavení a stravování
Komfortní pokoje jsou s koupelnou nebo se sprchou s WC, kabelovou TV, rádiem, telefonem, připojením na internet (v ceně) a fénem na vlasy. V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z vydatné snídaně, odpolední svačinky (obojí formou švédských stolů) s teplými a studenými pokrmy a z večerního menu o pěti chodech s možností výběru a se salátem. Vánoční a silvestrovské slavnostní menu s novoroční oslavou je také již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Kertess | Sankt Anton
Stylový čtyřhvězdičkový hotel Kertess se nachází ve slunné poloze nad centrem střediska St. Anton a nabízí krásný výhled na kulisu hor. Centrum a lyžařské středisko jsou ve vzdálenosti cca 600 m a bezplatný skibus staví po cca 50 m. K dispozici je dále bezplatný hotelový shuttle, který jezdí ráno a večer do lyžařského středisky resp. zpět k hotelu. K vybavení komfortního ubytování patří recepce, výtah, salónek, různé útulné světničky, jídelní sál, restaurace à la carte, domácí bar a lyžárna. Úschovna lyží je zdarma k dispozici i přímo u lanovky. Dobře udržované wellness zařízení nabízí krytý bazén, saunu, kabinku s infračerveným zářením a je vám k dispozici zdarma. Masáže lze přiobjednat za poplatek. Bezplatné parkoviště se nachází po cca 300 m.

Vybavení a stravování
Příjemné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, rádiem, telefonem a bezpečnostní schránkou (v ceně). Polopenze PLUS je již zahrnutá v ceně a skládá se ze snídaně formou švédských stolů s bio koutkem, denní après ski svačinky mezi 16.00 a 17.00 hodin (kromě soboty) a večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru se salátem a sýry (na výběr jsou dvě hlavní jídla). Jednou týdne se pořádá selský bufet. Dětská menu jsou možná po předchozí domluvě. Vánoční a silvestrovské menu je také již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Valluga | Sankt Anton
Všeobecnéinfo
Rodinnýaútulnýhotel byl renovován v tradičním stylu. Nacházíse cca 5 minut pěšíchůzíod centra střediska a lanovky Galzig-Gondelbahn.

Pozice
V centru.Veřejnýkrytýbazén: Arlberg Well.com 300 mLyžařskéstředisko/lanovka: Galzig Gondel 500 mTrasa pro běžkaře: 400 mZastávka skibusu: před hotelem, 20 msnadnědostupné- cca 50 m od hlavnísilnice v St. Antonu

Vybavení
Recepce, vstupníhala, příjemnýsalónek s knihovnou, světnička s domácím barem, lyžárna, parkovištězdarma, jídelnísál, bezpečnostníschránka na recepci.

Pokoje
Koupelna nebo sprcha s WC, fén, kabelováTV. Jsou zde i pokoje se sprchou s WC na chodbě.

Stravování
V ceně: polopenze: snídaněformoušvédských stolů, večernímenu očtyřech chodech, vícekrát týdněsalát.

Fitness a wellness
V ceně: sauna, parnílázeň, jeskyňka, otevíracídoba viz. vývěska na místě. Za poplatek: solárium.

Děti
Dětskápostýlka.

Ostatní
Vánočnía silvestrovskávečeře.
31.1.2014 | Hotel Tirolerhof | Sankt Anton
Útulný tříhvězdičkový rodinný hotel Tirolerhof nabízí sportovní atmosféru a nachází se ve slunečné poloze v obci St. Jakob. Středisko St. Anton s nákupními možnostmi a veřejným krytým bazénem najdete po cca 2 km. K lyžařskému středisku a vstupu na lanovku Nasserein je to rovněž cca 2 km. Bezplatný skibus jezdí pravidelně a staví hned u domu. Navíc je k dispozici noční autobus, který jezdí až do 02.00 hodin (za poplatek). Po jen 50 m najdete navíc trasu pro běžkaře. Hotel má k dispozici recepci s bezplatnou bezpečnostní schránkou, výtah, restauraci, místnost na stolní tenis, lyžárnu se sušákem na boty a w-lan (za poplatek). Navíc je hostům k dispozici wellness zařízení (otevřeno denně 16.. až 19.00 hodin) se saunou, moderní posilovnou s technologicky vysoce vyvynutými nástroji (v ceně) a soláriem (za poplatek). Bezplatné parkoviště je u hotelu. Pokoje Příjemné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, telefon, radio, kabelovou TV, w-lan (za poplatek) a u některých je i balkon nebo terasa. Polopenze je již zahrnuta v ceně.

Stravování
Snídaně se podává formou švédských stolů a večer si smlsnete na večeři o třech chodech (vegetariánské menu po předchozí domluvě možné). Speciální vánoční a silvestrovská večeře je v ceně.