Reklama

ubytování ve
středisku

Ski Zillertal 3000 (1300 – 2500 m. n. m.)

Ski Zillertal 3000 je lyžařskou oblastí nacházející se pod známým ledovcem Hintertux. Nad městečky Hippach, Mayrhofen, Finkenberg a Lannersbach vznikla díky propojení tří skiareálů Eggalm, Rastgogel a Penken oblast nabízející 135 km tratí. Přitom 40 km jsou modré sjezdovky, 66 km sjezdovek je červených, 11 km je sjezdovek černých a 18 km sjezdovek je určeno pro freeride.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Finkenberg0,25 km
Mayrhofen1 km
Mayrhofen/Schwendau1 km
Ried im Zillertal 1,4 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Ski Zillertal 3000

31.1.2014 | Hotel Kristall | Ski Zillertal 3000
Velmi komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Kristall se nachází v centrální poloze střediska Finkenberg, jen cca 150 m od lanovky „Finkenberger Almbahnen“, 3 km od známého střediska Mayrhofen a cca 14 km od celoročního lyžařského střediska u ledovce Hintertux. Skibus staví přímo před domem. Z lyžařského střediska Finkenberg/Lanersbach je za dobrých sněhových podmínek možný sjezd na lyžích až k domu. Obchody, kavárny a bary se rovněž nachází v bezprostřední blízkosti. Na nádraží vláčku Zillertalbahn v Mayrhofenu je to cca 4 km. Rodinný hotel je vybaven vstupní halou s krbem a knihovnou, výtahem, Wi-Fi (za poplatek, ve veřejných prostorách hotelu), panoramatickým jídelním sálem, slunnou terasou, nekuřáckou světničkou, dětským koutkem resp. hernou, restaurací à la carte, prostorem s bufetem s oblíbeným „front cooking“, vinným sklípkem a vyhřívanou lyžárnou. Dobře udržované wellness zařízení o rozloze cca 250 m² (otevřeno od 16.00 - 20.00 hodin) disponuje bio saunou, finskou saunou, aromatickou parní lázní, relaxační místností s panoramatickým výhledem, kabinkou s infračerveným zářením, masážními sprchami a posilovnou s kardiologickými přístroji (otevřeno od 08.00 - 20.00 hodin). Obojí je vám k dispozici zdarma. Ve wellness zařízení jsou navíc zdarma k dispozici ovocné šťávy. V ceně je také jeden žeton na solárium (cca 10 minut), župan a pantofle (na každou osobu platící plnou cenu). Bonusem pro páry je dárkový poukaz na wellness na každou osobu a jedenkrát za pobyt v hodnotě 20 € (platí jen pro příjezdy do 15.12.2013). Za poplatek si můžete dopřát také masáže, solárium a kosmetiku.

Pokoje
Příjemně vybavené pokoje jsou v tyrolském stylu a mají sprchu s WC, satelitní TV, u některých je i připojení na internet resp. Wi-Fi (za poplatek), telefon, bezpečnostní schránka a fén na vlasy. Některé pokoje mají i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z láhve šampaňského a vaflí na pokoji (pro příjezdy do 15.12.2013) resp. z nápoje na přivítanou (pro příjezdy od 22.12.2013), snídaně formou švédských stolů s čerstvými vejci, pestré odpolední svačinky mezi 16.00 a 17.00 hodin a z večerního menu o čtyřech chodech pro gurmány a se salátem. Minimálně dvakrát do týdne se pořádají různé tematické večery. U džusového baru se můžete obsloužit mezi 15.00 a 16.30 hodin (jen pro příjezdy do 15.12.2013). Vánoční a silvestrovské menu je již zahrnuto v ceně.
31.1.2014 | Ferienhotel Aussicht | Ski Zillertal 3000
Komfortní čtyřhvězdičkový Ferienhotel Aussicht se nachází v klidné a slunné poloze, cca 1 km od centra střediska Finkenbergu. K lanovkám "Finkenberger Almbahnen" je to jen cca 500 m, do oblíbeného střediska Mayrhofen je to jen cca 5 km a k celoročnímu lyžařskému středisku na ledovci Hintertux jen cca 15 km. Bezplatný skibus staví hned před domem. Velmi pěkný hotel nabízí skvostný výhled na okolní svět hor a má k dispozici vstupní halu s recepcí, výtah, internet (za poplatek), moderně zařízený jídelní sál, společenský bar, útulné světničky, pokoj na hraní pro děti a slunečnou terasu. Pěkné wellness zařízení nabízí finskou saunu, aromatickou parní lázeň, kabinku s infračerveným zářením a relaxační místnost - to vše, stejně jako posilovna a stolní tenis, je vám k dispozici zdarma. Solarium a masáže lze přiobjednat za poplatek. Bezplatné parkoviště je zde také.

Vybavení a stravování
Udržované pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, připojení na internet (za poplatek), telefon, radio, fén, bezpečnostních schránku (za poplatek) a balkon. V ceně zahrnutá polopenze plus se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně formou švédských stolů s müsli koutkem, ovocnými šťávami a bio koutkem s čerstvým ovocem, odpolední svačinky (15.00-17.00 hodin) a večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. Jednou týdně se pořádá večer s fondue a selský večer s domácími specialitkami. O Vánoce a na Silvestra se podává speciální menu.
31.1.2014 | Hotel Dornauhof | Ski Zillertal 3000
Čtyřhvězdičkový hotel Dornauhof se nachází v centrální poloze ve Finkenbergu, jen cca 3 km od Mayrhofenu. K vybavení hotelu patří recepce, výtah, hotelová bezpečnostní schránka, připojení na internet, jídelní sál, restaurace à la carte, hotelový bar, společenská místnost, stejně jako místnost s TV a čítárna. Velkorysé a dobře udržované wellness zařízení je vám k dispozici zdarma a nabízí bio saunu, tureckou saunu, aromatickou parní lázeň, bylinkovou parní lázeň, kabinku s infračerveným zářením, ledovou studánku, vířivku, Kneippovo jezírko, bublinkovou masáž chodidel, relaxační místnost s vodními lehátky a posilovnu. Solárium a kosmetické aplikace jsou možné za poplatek. 1x za pobyt je v ceně soukromé spa wellness pro dva (finská sauna, turecká parní lázeň, relaxační místnost "Romance" na 1,5 hodin na pár k samostatnému použití, dohoda termínu nezbytná, od 12.00 do 20.00 hodin). Parkoviště je k dispozici zdarma u hotelu. Vybavení a stravování Komfortní pokoje mají sprchu s WC, fén na vlasy, satelitní TV, telefon, rádio, bezpečnostní schránku, připojení na internet a u některých je i balkon. V ceně zahrnuté stravování se skládá z vydaté snídaně, odpolední svačinky a menu pro gurmány s čerstvými saláty z bufetu. Navíc se pořádá italský večer, večer s Zillertálskými pochoutkami a různé tematické bufety. Odpoledne mezi 15.00 a 17 00 hodinou je vám navíc k dispozici bar se šťávami. Dětská menu, dietní kuchyně a vegetariánské pokrmy jsou také možné.
31.1.2014 | Hotel Panorama | Ski Zillertal 3000
Rodinný tříhvězdičkový hotel Panorama se nachází v centrální poloze, cca 100 m od lanovek Almbahnen Finkenberg. Vstup na trasu pro běžkaře najdete v Lanersbachu, což je ve vzdálenosti cca 7 km. Dostanete se tam pohodlně bezplatným skibusem. K nádraží vláčku Zillertalbahn je to cca 4,8 km. K vybavení hotelu patří recepce, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi na recepci a v restauraci (v ceně), bar, restaurace a lyžárna se sušákem na lyžáky. Posilovna, sauna, parní lázeň a relaxační místnost (16.00 - 19.00 hodin), stejně jako stolní tenis jsou vám také k dispozici. Za poplatek lze použít solárium, vířivku (otevřena po předchozí domluvě), stejně jako kulečník, šipky a flipper. Dále zde najdete velkou slunečnou terasu a supermarket přímo v domě. Parkoviště je k dispozici zdarma.

Pokoje
Útulné pokoje jsou v tyrolském, rustikálním stylu a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, radio budík, bezpečnostní schránku (v ceně) a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně je zahrnutá polopenze, která se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru, se salátem a se dvěma malými nápoji na osobu (sudové pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje). Pro malé hosty je k dispozici dětské menu. Na Vánoce a Silvestra je pro vás již zahrnuto v ceně speciální menu.
31.1.2014 | Alpinhotel Berghaus | Ski Zillertal 3000
NovězařízenýčtyřhvězdičkovýAlpinhotel Berghaus s výhledem na impozantníhorskou krajinu se nacházív srdci Tuxertalu. Do centra Lanersbachu jsou to přibližně3 km, obchody najdete po zhruba 2 km. Lanovky na ledovec v Hintertuxu jsou od hotelu jen asi 2 km, lanovka Eggalm asi 3 km. Skibus stavípřímo před domem. K vybavenípatřírecepce, výtah, společenskámístnost, hospůdka, herna, bezdrátovýinternet (za poplatek), jídelna, restaurace, bar, terasa a pěkné, prostornéwellness zařízenís finskou saunou, bio saunou, parnílázní, kabinkou s infračerveným zářením, posilovnou a soláriem (za poplatek). Lyžárna, místnost na lyžáky a parkovištějsou k dispozici.Vybavenía stravováníKomfortnězařízenépokoje majíkoupelnu nebo sprchu s WC, fén, satelitníTV, rádio, telefon, trezor, internet (za poplatek) a balkon. Polopenzi plus tvořívydatnásnídaněformoušvédských stolůs bio koutkem a barem s ovocnýmišťávami, odpolednísvačina a večeře očtyřech chodech dle vlastního výběru se salátem. Kromětoho jsou nabízeny i různétematickévečery a vánočnía silvestrovskávečeře.
31.1.2014 | Hotel Postschlössl | Ski Zillertal 3000
Příjemný Hotel Postschlössl se nachází v lyžařském ráji Mayrhofen v klidné, ale přesto centrální poloze. Na lanovku Penkenbahn a Ahornbahn se dostanete po cca 350 m a k nejbližším obchodům je to cca 50 m. Skibus staví před domem a zaveze vás pohodlně k lanovkám. Na trasu pro běžkaře se dostanete po cca 200 m (za dobrých sněhových podmínek). K vybavení útulného hotelu patří recepce, společenská místnost s TV, jídelna na snídaně a lyžárna. Bezplatné parkoviště je také u domu.

Pokoje
Příjemné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC a kabelovou TV. U některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně je zahrnutá vydatná snídaně formou švédských stolů s bio koutkem.
31.1.2014 | Hotel St. Georg | Ski Zillertal 3000
Rodinný a komfortní čtyřhvězdičkový hotel St. Georg se nachází v klidné a centrální poloze. K lanovce Penkenbahn a do centra je to cca 500 m. Skibus staví po cca 50 m. Příjemně zařízené ubytování má k dispozici recepci, výtah (do třetího patra), světničku, salónek s otevřeným krbem, jídelní sál, Wi-Fi (za poplatek), lyžárnu se sušákem na lyžáky a terasu. Wellness zařízení je v ceně a nabízí krytý bazén (5 x 8 m, 07.00 - 19.00 hodin) s vodopádem, masážními trysky a vřídlem, zimní zahradu, finskou saunu, parní lázeň, bio saunu, zážitkové sprchy, kabinku s infračerveným zářením a relaxační místnost (denně 16.00 - 18.30 hodin). Solárium a masáže jsou k dispozici za poplatek. Bezplatné parkoviště a zpoplatněnou podzemní garáž zde najdete také.

Pokoje
Velkorysé pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, připojení na internet (za poplatek), fén na vlasy, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů, odpoledního koláče a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru ze dvou hlavních jídel a se salátem. Jednou týdně se podává bufet s dezerty, jednou týdně se pořádá tematický večer a stejně tak jednou do týdne je v ceně aperitiv (jeden na osobu). Nechybí ani vánoční a silvestrovské menu a během Vánoc cukroví.
31.1.2014 | Hotel Penzion Siegelerhof | Ski Zillertal 3000
Rodinný tříhvězdičkový hotelový penzion Siegelerhof se nachází v centrální pozici Mayrhofenu a tím jen pár minut pěší chůze od místních možností nákupu a restaurací. Vstup do lyžařského střediska se nachází u Penkenbahn, cca 1,5 km od hotelu a zastávka skibusu je přímo přede dveřmi. Nádraží vláčku Zillertalbahn najdete ve vzdálenosti cca 500 m. K vybavení tradičního ubytování patří recepce, dvě světničky, jídelní sál, sportovní bar s TV a menším výběrem občerstvení, diskotéka, terasa, Wi-Fi (v ceně) a bezplatné parkoviště.

Pokoje
Komfortní pokoje mají sprchu s WC (částečně na chodbě), satelitní TV, telefon, Wi-Fi (v ceně), bezpečnostní schránku (v ceně), fén na vlasy a u některých je i sedací kout a balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Fun & Spa Hotel Strass | Ski Zillertal 3000
Komfortní čtyřhvězdičkový Fun & Spa Hotel Strass se nachází v centru střediska a tím i u lanovky Penkenbahn. Zastávka skibusu, který jezdí k Ahornbahn, je přímo u domu a vstup na trasu pro běžkaře se nachází ve vzdálenosti cca 300 m (za dobrých sněhových podmínek). Ubytování se skládá ze tří budov - hotelu, sportovního hotelu a garni. Všechny budovy jsou spojeny panoramatickým mostem. K dispozici je vstupní hala s recepcí, salónek, výtah, Wi-Fi a internetový koutek (v ceně), posilovna (v ceně), jídelna na snídaně, jídelní sál a restaurace, několik barů, kavárna, dětský koutek, společenská místnost, místnost s TV, čítárna, světnička, lyžárna, vinný sklep, diskotéka s pravidelnými návštěvami holandských artistů a diskžokejů, zimní zahrada a terasa. Dále zde najdete různé sauny (14.00 - 21.00 hodin), bazén (5 x 9 m), vířivku, finskou saunu, bio saunu, tureckou parní lázeň, bio parní lázeň, inhalační zařízení, zvukovou saunu, kabinku s infračerveným zářením a zařízení pro sporty a volný čas (07.00 - 21.00 hodin), stejně jako krytý bazén (13 x 6 m), relaxační bazén s masážními trysky, posilovnu a squashové boxy - vše je vám k dispozici zdarma. Za poplatek lze použít solárium, salón krásy a dopřát si různé masáže a wellness se solným bazénem, tureckou koupelí a relaxační koupelí Thalasso. Denně se hraje živá hudba v barech (v ceně) a zabavit se můžete i během hry stolního tenisu (v ceně) nebo kulečníku (za poplatek). K dispozici je bezplatné parkoviště, parkování v garáži je za poplatek.

Pokoje
Útulné pokoje a junior suity mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, rádio, župan na vypůjčení (v ceně, po složení kauce na aquabaru), pantofle (za poplatek), fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně) a u většiny pokojů je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy a s bio koutkem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru ze tří hlavních jídel a se salátem. Hostům v budově garni se podává večerní menu o třech chodech s možností výběru ze tří hlavních jídel a se salátem v jídelním sálu přímo v budově garni (menu lze za příplatek na místě rozšířit na menu o čtyřech chodech v hlavní budově). O Vánoce se podává slavnostní večeře a na Silvestra si pochutnáte na večeři o sedmi až osmi chodech a na půlnoční svačince.
31.1.2014 | Wohlfühl Hotel-Garni Robert | Ski Zillertal 3000
Komfortní čtyřhvězdičkový Wohlfühl Hotel-Garni Robert se nachází v klidné poloze uprostřed krásné přírody, jen cca 300 m od centra střediska Mayrhofenu. Nejbližší lanovka je odtud cca 500 m a na zastávku skibusu se dostanete po cca 200 m. Za poplatek je vám k dispozici hotelový shuttle, který vás zaveze do lyžařského střediska. Nádraží vláčku Zillertalbahn je odtud cca 700 m. Rodinný hotel má k dispozici recepci, salónek, výtah, Wi-Fi (v ceně), jídelnu na snídaně, čítárnu, společenskou místnost s TV, zimní zahradu a terasu. Pěkné wellness zařízení (cca 120 m²) nabízí parní lázeň, saunu, kabinku s infračerveným zářením, solárium, zážitkové sprchy a relaxační místnost s vodními lehátky. I posilovna je vám zdarma k dispozici. Masáže lze přiobjednat na místě (za poplatek). Nechybí ani lyžárna, parkoviště a podzemní garáž (za poplatek).

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, u některých je i sedací kout nebo rozkládací pohovka, bezpečnostní schránka (v ceně), fén na vlasy a balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů.