Reklama

recenze
ubytování

SkiWelt Wilder Kaiser Brixental (800 – 1827 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Karel
  Kokos
  13.03.2016 - 19:50
   

  5-12,3,2016 Byli jsem zde poprvé a dojezdová vzdálenost perfektní je to hned za hranicema, jezdíme vždy zpět v pátek a byli jsme za 4,10h v Praze. Měli jsme velké štěstí v podobě 30cm prašanu takže fungoval i 2denní freeride ačkoliv nejvyšší hora je cca 1950m. Bydleli js me v Itteru provinční vesniška nicméně dojezd k lanovce v Sollu 2km, parkoviště prázdné max 70m k lanovce. Lyžařů akorát aby nebyly prázdné sjezdovky jinak fronty neexistují, restaurace krásně volné. Celkový dojem mohu jen doporučit, i když jak jsem psal, měli jsme velké štěstí s prašanem. Sjezdovky modro-červené, pár černých. Vhodné pro rodinnou pohodovou dovolenou. Pánské skupinové sportovní lyžování bych asi směroval jinam.

 • Džín
  Brixental
  27.03.2015 - 07:18
   

  Výborný ,moderně vybavený středisko,280 km od českých hranic.Doporučuji.
  Džín

 • Papoušek
  barevný
  05.02.2013 - 11:08
   

  Opravdu velké středisko, nemožné projet za 1 den. Některé (většinu:) modré sjezdovky bych přebarvil spíš na červené, jsou i občas v kopci tak divně naklopené :/ Začínající snowboarďák se na přejezdech našlape. Příště to raději protáhnout do Kitzbuhelu.
  Pozitiva : určite rozloha a dostupnost z ČR.

 • Franta
  Bez chyby
  21.03.2012 - 21:21
   

  Nikdy jsem nepsal žádné komentáře, ale po návštěvě Brixentalu (ubytování ve Scheffau) si to neodpustím. Jezdím každý rok několikrát Alpy Fr,It,Šv a Rakousko a to zásadně ne na stejné místo. Byl jsem zde od 16.3. na 3 dny lyžovat a hodnotím nejvyšší možnou známkou. Úžasné terény, sjezdovky široké 200-300 metrů jsem nikde v takové kvantitě nezažil,vše dokonale upravené, moderní rychlé sedačky a kabiny-vlek jsem za celé 3 dny lyžování nepoužil, a to jsem projel 80% střediska. Oproti Francii levno v bufetech a restauracích, žádné fronty, klid a pohoda. Z Prahy 4 hodiny jízdy. Jediná slabina-menší nadmořská výška. Mohu jen doporučit!

 • patri
  skiwelt
  17.03.2011 - 13:16
   

  naprosto úžasný středisko pro carving. sjezdovky jsou prostě tak akorát pro všechny.
  místní rolbaři jsou asi nejlepší v evropě. takhle skvěle upravený sjezdovky jsem už dlouho nezažil.
  nevýhodou blízkost mnichova a celkově německa. převážná část návštěvníků pouze z německa. výhodou je, že neumějí skoro vůbec lyžovat takže se pletou v tlupách poblíž hodně modrých sjezdovek. je zábava je sledovat.
  ceny ubytování a jídla velice příznivé oproti jiným střediskům. tohle středisko bych srovnal s civettou v itálii. dokonce ho miluji více než flachau a livigno

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

? - tři = jedna
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Ga-Pa je nejznámější německé lyžařské středisko ležící v Bavorských Alpách. Jeho nejvýše položenou částí je plateau pod vrcholem Zugspitze, kde se část sjezdovek nachází ...
Lyžování ve výškách: 2000 - 2720 m.n.m
Délka sjezdovek: 20 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %35 %65 %0 %