Reklama

ubytování ve
středisku

SkiWelt Wilder Kaiser Brixental (800 – 1827 m. n. m.)

Skiwelt Wilder Kaiser Brixental je lyžařská oblast ležící ve východním Tyrolsku poblíž známého Kitzbuhelu mezi Salzburgem a Innsbruckem.

Skiwelt to je deset středisek (Going, Ellmau, Scheffau, Söll, Itter, Hopfgarten, Kelchsau, Westendorf, Wörgl a Brixen im Thale) pod vrcholem Hohe Salve, 8 z nich (kromě Kelchsau a Westendorfu) dohromady tvoří největší vleky propojenou rakouskou lyžařskou oblast.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Westendorf3 km
Brixen im Thale3 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko SkiWelt Wilder Kaiser Brixental

31.1.2014 | Apartmánový dům Scheffauer Hof | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Útulné apartmánové ubytování Scheffauer Hof je cca 2 km od centra střediska Scheffau. Přibližně 200 m vzdálená dolní stanice lanovky Brandstadl nabízí ideální vstup do lyžařského střediska u pohoří Wilder Kaiser. Trasu pro běžkaře najdete po cca 150 m. Apartmánové ubytování se skládá se dvou budov - z penzionu Gasthof Scheffauerhof s přístavbou (oddělené vchody) a cca 20 m vzdálené novostavby. K dispozici je útulná restaurace s TV a bar (obojí v hlavní budově), stejně jako dvě lyžárny, z nichž má jedna vyhřívaný sušák na lyžáky. Bezplatné parkoviště je k dispozici přímo u domu.

Vybavení a stravování
Příjemně zařízené apartmány jsou se sprchou, odděleným WC, satelitní TV, obývací místností na spaní a oddělenou ložnicí s kuchyňskou linkou se čtyřmi plotýnkami na vaření, kávovarem, u některých je i mikrovlnná trouba a jídelní kout, stejně jako balkon a terasa. Ubytování je možné v hlavní budově, přístavbě (oddělený vchod) i novostavbě (viz. informace jednotlivých typů apartmánů v popise). Bez stravování.
31.1.2014 | Hotel Schnablwirt | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Útulnýčtyřhvězdičkovýhotel Schnablwirt byl postaven v tyrolském stylu a nacházíse hned v centru vesnice Going. Možnosti nákupu jsou dobře dosažitelnépěšky. vstup do lyžařského areálu najdete po cca 150 m od domu, skibus stavíhned před hotelem. Vstup na trasu pro běžkaře je odtud cca 300 m. Hotel mák dispozici velkýdomácíbar, jídelnísál, různésvětničky, místnost s TV, výtah a lyžárnu. Kromětoho je k dispozici i sauna, parnílázeň, kabinka s infračerveným zářením, relaxačnímístnost a solárium (za poplatek). Parkovištěje k dispozici.

Vybavenía stravování
Pohodlnépokoje jsou zařízeny v tyrolském stylu a majíkoupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, radio, fén na vlasy,župan na půjčenía u některých je i balkon. Polopenze se skládáze snídaněformoušvédských stolů(studenái teplájídla) s müsli koutkem a večerního menu očtyřech chodech s možnostívýběru (i vegetariánskájídla). Jedno týdněse pořádátematickýbufet, slavnostnívečeře ošesti chodech a odpoledníkáva s koláčem. Denněsi můžete pochutnat naštýrských jablkách.
31.1.2014 | Gasthof Dorfwirt | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Útulný tříhvězdičkový Gasthof Dorfwirt leží přímo v centru Goingu. Se skibusem, jehož zastávka je od ubytovacího zařízení vzdálená jen cca 50 m, se pohodlně dostanete k cca 800 m ležící sedačkové lanovce Astberg. Odtud máte možnost napojit se na lyžařské středisko Wilder Kaiser-Brixental. Běžeckou trať najdete po cca 200 m. Tradiční, historický penzion je vybaven recepcí, jídelnou, tyrolskou světničkou, společenskou místností, restaurací à la carte, domácím barem a vyhřívanou lyžárnou. Ve 200 m vzdáleném apartmánovém domě je sauna, kterou lze použít za poplatek. K dispozici je vám parkoviště zdarma.

Pokoje
Příjemně vybavené pokoje mají k dispozici koupelnu nebo sprchu s WC, fén na vlasy (na vyžádání), telefon a kabelovou TV a rádio. U některých je také balkonnebo terasa.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s müsli koutkem a večerního menu o třech chodech dle vlastního výběru a se salátem (na výběr jsou dva hlavní pokrmy).
31.1.2014 | Cordial Familien- & Sporthotel | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Komfortní čtyřhvězdičkový Cordial Familien- & Sporthotel se nachází v nádherné poloze střediska Going, hned u spojovacího vleku na SKiwelt Wilder Kaiser-Brixental. Do centra Goingu se dostanete po cca 600 m, centrum střediska Ellmau je odtud cca 800 m. zastávka skibusu se nachází cca 30 m od domu. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný dokonce až k domu. Hotel se skládá z hlavní a cca 20 m vzdálené vedlejší budovy. K dispozici je recepce (07.00-22.00 hodin), výtah, salónek s w-lanem (za poplatek), dětský pokoj na hraní, hotelový bar a restaurace. Vitální zařízení s krytým bazénem, saunou, parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením, relaxační místností, čajovým a vitamínovým barem, stejně jako posilovnou je vám také bezplatně k dispozici. Solárium a masáže lze přiobjednat za poplatek. Bezplatné parkoviště je k dispozici.

Vybavení a stravování
Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, fén na vlasy, satelitní TV, telefon, rádio, bezpečnostní schránku a připojení k internetu, stejně jako minibar (za poplatek). Balkon nebo terasu zde najdete také. V ceně zahrnutá polopenze plus se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně se studenými a teplými pokrmy a večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru se salátem a předkrmy. Denně se podává i svačinka pro lyžaře (16.00-17.00 hodin) a 1x týdně se pořádá tematický bufet. O Vánoce a na Silvestra se podává speciální večeře.
31.1.2014 | Penzion Kaisermann | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Pěkný penzion Kaisermann se nachází v centru střediska Ellmau, na úpatí pohoří Wilder Kaiser. Cvičební vleky jsou odtud jen cca 300 m a trasa pro běžkaře jen cca 200 m. Skibus staví hned před domem. Penzion je vybaven místností na snídaně. Navíc zde najdete vlastní cukrárnu a kavárnu. Bezplatné parkoviště se nachází naproti penzionu, dle dispozice.

Vybavení a stravování
Útulné a příjemné pokoje jsou částečně nově renovované a mají sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, fén na vlasy a balkon. V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů s müsli koutkem. Na přání je možné připravit vaječné pokrmy.
31.1.2014 | Hotel Waldhof | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Příjemný tříhvězdičkový Hotel Waldhof se nachází v klidné části přímo u kabinkové lanovky a u sjezdu do údolí, cca 1 km od centra. Na běžeckou trasu se dostanete zhruba po 200 m. Hotel s typickou tyrolskou kuchyní má k dispozici recepci, jídelní sál, domácí bar, pěknou slunnou terasu a lyžárnu se sušákem na boty. Kromě toho má hotel i saunu a parní lázeň, kterou lze použít denně od 16.00 do 18.00 hodin. Za poplatek si můžete zajít do solária, zahrát si kuželky, kulečník nebo stolní tenis. Parkoviště je k dispozici zdarma.

Vybavení a stravování
Světlé a příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje mají k dispozici sprchu s WC, satelitní TV, telefon a balkon. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o čtyřech chodech dle vlastního výběru se saláty a dezerty. O Štědrý večer a na Silvestra je servírováno speciální menu.
31.1.2014 | Chalet Hotel am Leitenhof | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Čtyřhvězdičkový chaletový hotel am Leitenhof se nachází v klidné poloze na úpatí pohoří Wilder Kaiser. idylické jádro vesničky je odtud cca 700 m, vleky jsou odtud cca 1,5 km a trasa pro běžkaře je vzdálená sotva 300 m. Hotelový shuttle servis se postará o odvoz k lanovce Scheffau. Luxusní ubytování se skládá z hlavní a vedlejší budova, stejně jako z chaletů. Ubytování má k dispozici recepci, výtah, pěkný jídelní sál, stylový bar s klavírem a nově zřízení pavilón se salónovým barem. Velké wellness zařízení (použití povoleno až od 18 let) nabízí tyrolskou saunu, mramorovou parní lázeň, šnečí sprchu, vyhřívaná lůžka, Kneippovo jezírko s infinity-pool a masážemi, stejně jako s různými kosmetickými a Kneippovými aplikacemi (za poplatek). O zábavu dětem je postaráno v "Leitenhof VIP Kids Club", kde si mezi 17.00-21.00 hodinou mohou hrát pod milým dozorem. I dospělým je nabízen zábavný program, například tancovačky, procházky s pochodněmi nebo živá hudba v baru. Parkoviště zdarma je k dispozici (dle dispozice). Vybavení a stravování Luxusní suity a chalety mají obývací místnost a ložnici (nebo více), u některých jsou i kachlová kamna, sedací kout s kamny, koupelna s WC, satelitní TV, telefon, w-lan, přehrávač DVD, rádio, minibar (za poplatek), balíček na koupání a fén na vlasy, stejně jako balkon nebo terasa. Polopenze plus je již zahrnuta v ceně a skládá se z pestré snídaně formou švédských stolů s frontálním vařením a après si svačinky (sladká i slaná, 16.00-17.00 hodin), stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a hodně druhů salátu. Kneippovo menu a menu pro vegetariány jsou rovněž na výběr. Několikrát do týdne se pořádá bufet s internacionálními dobrotami a jednou týdně slavnostní večeře o pěti chodech. Slavnostní vánoční bufet (24.12.2010) a silvestrovská oslava s půlnočním bufetem s živou hudbou a spektakulárním ohňostrojem jsou také již v ceně.
31.1.2014 | Aktiv Hotel Hochfilzer | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Hochfilzer se nachází v centru střediska Ellmau. Skibus staví jen několik metrů od domu a zaveze vás k cca 800 m vzdálenému vstupu do lyžařského střediska Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental. Nedaleko ubytování najdete kavárny, bary a restaurace, stejně jako několik možností nákupu. Cvičební louku s dětskými vleky najdete po cca 200 m. K vybavení rodinného hotelu patří vstupní prostor s recepcí, výtah, jídelní sály, světničky a společenský denní bar se slunečnou terasou. Wellness zařízení o rozloze cca 430 m² je s krytým bazénem (29°C), venkovní a vnitřní vířivkou a výhledem na Wilder Kaiser, finskou saunou, solnou parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením, slunečnou terasou a panoramatickou rodinnou saunou a je vám k dispozici zdarma. Solárium a masáže jsou za poplatek. Pro děti je k dispozici dětský koutek mimo jiné i s hracími automaty (částečně za poplatek), možné je zařídit i hlídání (ne-pá, 18.30. do 20.30 hodin) s dětskou večeří (min. 4 děti). V hotelu se také pořádají večery s živou hudbou a jednou týdně se můžete zúčastnit procházky s pochodněmi (v ceně). Bezplatné parkoviště a parkovací garáž (za poplatek) jsou u domu. Pokoje Příjemné pokoje jsou v tyrolském stylu a mají sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, bezpečnostní schránku a fén na vlasy. Stravování V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou, vydatné snídaně formou švédských stolů s bio produkty (teplé a studené, čerstvé), denně z odpolední polévky a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru ze tří hlavních chodů a se salátem. Každý týden se podávají různé tematické bufety, např. selský bufet nebo slavnostní menu. Vánoční a silvestrovské menu jsou také již v ceně.
31.1.2014 | Bauernhof Talblick | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
Bauernhof Talblick se nachází na úpatí Wilder Kaiser a nabízí nádherný výhled do údolí. Do centra střediska je to cca 2,5 km a skibus, ke kterému se dostanete po cca 800 m, vás zaveze k cca 3 km vzdálenému lyžařskému středisku. Trasu pro běžkaře najdete po cca 900 m. Parkoviště je pro hosty hotelu dle dispozice zdarma. Vybavení a stravování Moderní apartmány mají sprchu s WC a fén na vlasy, ložnici a dvoulůžkem a patrovou postelí, stejně jako obývací místnost a balkon. Najdete zde velký sedací kout se satelitní TV a dobře vybavenou kuchyň s kávovarem, myčkou nádobí, pečící troubou, sporákem a lednicí s mrazákem. Bez stravování.
31.1.2014 | Gasthof Haflingertränke | SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
ČtyřhvězdičkovýGasthof Haflingertränke se nacházív malebnépoloze naúpatíWilder Kaiser uprostřed netknutépřírody. Centrum střediska je odtud cca 3 km. K dolnístanici Hartkaiserbahn, kterávás zaveze do lyžařského střediska Wilder Kaiser-Brixental, je to cca 3,5 km. K vybavenípatřístatek s několika zvířaty, pěknáterasa s výhledem na okolnísvět vrcholkůa ve světlém tyrolském stylu zařízenárestaurace s pokrmy vlastnívýroby. Hostům je navíc k dispozici sauna a parnílázeň. Parkovištěa garážjsou dle dispozice zdarma.Vybavenía stravováníNověrenovovanéapartmány jsou stylovězařízené, světlým nábytkem zcela dle stylu venkova. Najdete zde jednu aždvěložnice s dvoulůžkem a obývacímístnost na spanís rozkládacípohovkou a satelitníTV. K vybavenípatřídále koupelna s WC, fén na vlasy, bezpečnostníschránka, telefon, připojenína internet (za poplatek) a kuchyněs myčkou nádobí, kávovarem, toustovačem a rychlovarnou konvicí. Apartmány majístřešníterasu nebo balkon a u některých je i arkýř.