Reklama

základní
informace

SportPARK Františkov (540 – 640 m. n. m.)

Františkov je lyžařský areál na trase Hanušovice - Jeseník. Zve Vás na příjemné lyžování v klidném prostředí. Nabízíme nejen skvělé lyžařské podmínky, ale i zázemí pro své návštěvníky. Sportpark Františkov skvěle doplňuje zavedená okolní centra Petříkov a Ramzová.


reklama

Lyžařské možnosti

Sjezdovky:
1 + 1 = 2 / 1 km
Uměle zasněžováno:
Vleky:
2000
Celková kapacita: 1300 os/h

Srovnat SportPARK Františkov s ostatními středisky

Lyžování

Ideální terén a zázemí pro rodiny s dětmi - dvojkotva s bubínkem a dětský vlek nekonečné lano s pevnými kotvičkami - 2 sjezdovky - 500 m a 600 m - jsou dosněžovány dvěma sněhovými děly Sufag a pravidelně upravovány speciálním strojem na úpravu svahu, osvětlení pro večerní lyžování. Letošní novinkou je snowpark pro pokročilejší snowboardisty. Provoz denně od 9:00 do 21:00 hodin (večerní lyžování od 17:00 hod.), bezproblémové parkování 50 m od vleku - zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kam na běžky

Běžkaři mohou využít uzavřený běžecký okruh nad areálem, který je upravován stopovačem a dále napojen na modrou turistickou trasu směr Nové Losiny.

Kam zajít po lyžování

K dispozici občerstvení, bufet, posezení u zastřešeného krbového ohniště, odpočívárna s dětským koutkem, televizí, rotopedy a kulečníkem, půjčování skútrů, kluziště, ubytování přímo v areálu.

Dopravní dostupnost


Trasu přímo z vašeho bydliště si můžete spočítat zde.

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

pět * dva = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

ski
atlas

Grossarl Tal - Dorfgastein je lyžařským areálem, který propojuje dvě údolí - známější údolí Gastein se sousedním Großarlským údolím. Středisko nabízí 77 km převážně střed...
Lyžování ve výškách: 885 - 2027 m.n.m
Délka sjezdovek: 77 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %29 %65 %5 %