Reklama

základní
informace

SportPARK Františkov (540 – 640 m. n. m.)

Františkov je lyžařský areál na trase Hanušovice - Jeseník. Zve Vás na příjemné lyžování v klidném prostředí. Nabízíme nejen skvělé lyžařské podmínky, ale i zázemí pro své návštěvníky. Sportpark Františkov skvěle doplňuje zavedená okolní centra Petříkov a Ramzová.


reklama

Lyžařské možnosti

Sjezdovky:
1 + 1 = 2 / 1 km
Uměle zasněžováno:
Vleky:
2000
Celková kapacita: 1300 os/h

Srovnat SportPARK Františkov s ostatními středisky

Lyžování

Ideální terén a zázemí pro rodiny s dětmi - dvojkotva s bubínkem a dětský vlek nekonečné lano s pevnými kotvičkami - 2 sjezdovky - 500 m a 600 m - jsou dosněžovány dvěma sněhovými děly Sufag a pravidelně upravovány speciálním strojem na úpravu svahu, osvětlení pro večerní lyžování. Letošní novinkou je snowpark pro pokročilejší snowboardisty. Provoz denně od 9:00 do 21:00 hodin (večerní lyžování od 17:00 hod.), bezproblémové parkování 50 m od vleku - zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kam na běžky

Běžkaři mohou využít uzavřený běžecký okruh nad areálem, který je upravován stopovačem a dále napojen na modrou turistickou trasu směr Nové Losiny.

Kam zajít po lyžování

K dispozici občerstvení, bufet, posezení u zastřešeného krbového ohniště, odpočívárna s dětským koutkem, televizí, rotopedy a kulečníkem, půjčování skútrů, kluziště, ubytování přímo v areálu.

Dopravní dostupnost


Trasu přímo z vašeho bydliště si můžete spočítat zde.

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

deset - ? = osm
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

ski
atlas

Courchevel je nejluxusnější a nejstarší částí celé oblasti Tří údolí (zejména část Courchevel 1850). Leží v posledním a nejvzdálenějším údolí a kromě 150 km sjezdovek nab...
Lyžování ve výškách: 1300 - 2738 m.n.m
Délka sjezdovek: 160 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
16 %61 %30 %9 %