Reklama

recenze
ubytování

Tignes (1550 – 3456 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Petr
  Kuba
  25.12.2014 - 19:40
   

  A Kuba by se měl naučit číst. Nejlepší jsou ti, co komentují něco, čemu vůbec nerozumí.

 • Petr
  Kuba
  25.12.2014 - 19:39
   

  A Kuba by se měl naučit číst. Nejlepší jsou ti, co komentují něco, čemu vůbec nerozumí.

 • Kuba
  Jaroslava a Jan
  16.12.2014 - 16:25
   

  Pan Jan ať lyžuje v ČR, když na to nemá a paní Jaroslava ať dál jezdí do Tignes, protože jinde nebyla. Stějně to zatím se sněhem je katastrofa.

 • Jan
  Jaroslava
  20.10.2014 - 07:42
   

  Možná by stačilo, pokud by si paní Jaroslava dala tu práci a přečetla si můj příspěvek ještě jednou. Už první věta potvrzuje to, co mě odepsala.
  Tím pádem nechápu, co vlastně chtěla sdělit ????
  Lyžování je tam krásné, to jsem nikde nezpochybnil, ale zbytek je dost katastrofální. Na rozdíl od ostatních Alpských zemí se ve Francii lanovky neuklízejí a tudíž je na nich ráno vrstva sněhu. A není opravdu příjemné, když musí lyžař celý týden sedět ve vrstvě sněhu, protože ho ze sedáku nikdo nezamete. V celém areálu Espace Killy jsou pouze 3 sedačkové lanovky kryté bublinou.
  Za stejné peníze, které stojí lyžování ve Francii a konkrétně v Tignes, se dá lyžovat ve Švýcarsku a to je úplně jiný level. Tam i při hustém sněžení sedí člověk na lanovce v suchu na vyhřívané sedačce, nefouká na něj, nesněží. To se člověku v Tignes, potažmo Francii stát nemůže. Francie ještě neobjevila takové vymoženosti, jako jsou garáže na sedačkové lanovky, či vyhřívané sedačky s bublinou. Tak daleko vývoj ve Francii opravdu ještě nepokročil.
  Co se týče ubytování, tak to je úplně to poslední, co mě v Tignes vadilo. S tím jsem problém neměl, pouze jsem napsal, že je to středisko vybydlené. A to nejen z vnitřku, ale i z venku.
  Na druhou stranu je moc dobře, že se Vám ve Francii líbí a že tam jezdíte. Aspoň bude volněji jinde.

 • Jaroslava
  Špička lyžování
  17.10.2014 - 12:33
   

  Myslím, že středisko Tignes a Val d Isere patří ke špičkám evropského lyžování. Nevím, zda pan Jan v předchozím komentáři sem jezdí lyžovat nebo bydlet, ale co už by bylo jinde k lyžování lepší. V určitém smyslu nás romazlilo bydlení na sjezdovce, což jinde je málokde (kromě Francie samozřejmě). Bydlení je tu tak nastaveno, malé a drahé, ale to umocní lyžařské terény a atmosféra hor. Proto do Francie jezdíme, to se jinde nedá srovnat. Je hodně středisek v Rakousku i jinde, kde jsou ještě pomy nebo vleky, to je tady přece výjimka.
  Příští rok jedem do 3 údolí (potřetí), což je naprosto srovnatelné!
  Na Francii nedáme dopustit, je to to nejlepší, co jsme zažili ..:-)

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

tři * tři = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Grosser Arber - Velký Javor je nejvyšším a společně s rakouským Hochfichtem i nejlépe vybaveným lyžařským areálem Šumavy. Velký Javor - Grosser Arber se nachází se v těsn...
Lyžování ve výškách: 1050 - 1456 m.n.m
Délka sjezdovek: 10 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %43 %29 %29 %