Reklama

recenze
ubytování

Hotel Cristallo Club - Aprica

01.01.1970 Aprica
  • vložil uživatel:
Kvalita/cena:
0
0
Ubytování:
0
0
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
0
0
není

Skvělá Aprika

01.02.2014 Aprica
  • vložil uživatel: Eva
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

V Cristallo Clubu jsem již podruhé v březnu jedeme ještě jednou i s francouzskými přáteli.Přítel tu byl již 6x. Tento hotel i lokalitu mohu také doporučit tak, jako ostatní přede mnou. Vše co se tu píše je opravdu pravda. Strava je skvělá a já vždy přiberu, přesto, že na upravených sjezdovkách dávám tělu zabrat. Jen mi vadí, že večeře začínají v 19:30. Uvítala bych je dříve, např. od 18 hod. I pro rodiny s dětmi to musí být pozdě.

velká spokojenost

15.03.2013 Aprica
  • vložil uživatel: pavla
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
4
4
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Před týdnem jsme se vrátili z Aprici z hotelu Cristallo club a musím konstatovat,že lepší zimní dovolenou jsem nezažila.Jídla spousty a výborné,sjezdovka za hotelem,úžasný animátoři i personál.Krásné slunečné počasí.Nezapomeňte si koupit naproti v obchodě za pár "fufníků" těstoviny a Valtellinský parmezán-výborný.Cesta do Itálie krásná.Určitě se do Aprici někdy vrátíme.Velký luxus za málo peněz.

Úžasný hotel Cristallo Club

10.03.2013 Aprica
  • vložil uživatel: Jana
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Právě jsme se vrátili z dovolené v Aprice. Hotel Cristallo Club splnil naše očekávání. Hotel se vším dostupným komfortem, umístěný přímo na krásně upravené sjezdovce, večeře na velmi vysoké úrovni (1x týdně typické místní menu a 1x týdně Gala večeře), výborné italské specialitky, výběr ze dvou předkrmů a dvou hlavních chodů - menu v češtině. My měli od CK zdarma pro rodinu 1 láhev vína a 2 láhve vody denně u večeře , což považuji za velkou úsporu peněz oproti poskytovanému 1 volnému hodinovému vstupu do maličkého welness od jiných CK (výsměch). V hotelu je naprosto skvělý animační tým, který se stará o zábavu dětí i dospělých až do pozdních nočních hodin. Pro děti i dospělé pořádá denně diskotéky, různé turnaje, 1x týdně racingové závody a osvětlené sjezdovce s hudbou a čajem, pro dospělé pak soutěže a 2x týdně zábavný kabaret. Personál restaurace byl vždy velmi úslužný a příjemný. Některé pokoje jsou zrekonstruované (luxusní koupelna, nový nábytek, LCD televizor).
"Za málo peněz hodně muziky!!! Aprica je skvělé lyžařské středisko dle mého názoru jak pro děti tak pro pokročilé i náročné lyžaře všech věkových kategorií.Jediné mínus - nedostatečně zařízený snowpark v dost nízké poloze a chybějící freeridové sjezdy.

Cristallo Club

05.03.2013 Aprica
  • vložil uživatel: Míra
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Po roce jsme se vrátili do hotelu Cristallo Club. A musím říct, že jsme opět neudělali chybu. Oproti loňsku navíc došlo k dalšímu vylepšení. V jídelně se začalo objevovat i menu v čestině, což výrazně ulehčuje výběr jídel (oproti předchozímu italo-anglickému nesrozumitelnému i se slovníkem v kapse). Navíc skvělý animační program, který pobaví opravdu naprosto každého, nabízí skvělou příležitost, jak trávit volný čas, když už je venku tma a nedá se lyžovat. Opravdu kladně hodnotíme služby v tomto hotelu a vřele jej doporučujeme nejen díky jeho skvělé poloze přímo u sjezdovky

pochvala

07.02.2013 Aprica
  • vložil uživatel: Ivoš
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Po přečtení recenzí níže, nemohu již nic doplnit. SUPER!!!

Hotel Cristallo Club

14.03.2012 Aprica
  • vložil uživatel: Adéla
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Byli jsme začátkem března a vše bylo, fajn. Hotel na velmi dobré úrovni, denně se uklízí, personál příjemný jenom italské večeře v 19:30 hodin jsou na nás hodně pozdní. Lyžování bylo fajn, svojí sjezdovku si najde určitě každý, jen škoda, že bylo už méně sněhu a nedalo se dojet až přímo do "lyžárny".V obchodě naproti přes ulici si nezapomeňte koupit výborný olivový olej a parmezán.Cesta přes Švýcarsko úžasná, autem jedete výše než lyžujete v Aprice.

Hotel Cristallo Club

21.02.2012 Aprica
  • vložil uživatel: Katka
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
4
4
Umístění/poloha:
5
5

Pokoje v hotelu jsou pěkné, zařízené vším potřebným. My sme měli k dispozici i ledničku, ale na některých pokojích je lednička na klíček, takže byla asi jen za poplatek. Wifi je údajně také za poplatek, ale když sme si řekli o heslo, hned sme dostali papírek s hesly k jednotlivým patrům a nechtěli číslo pokoje. Personál je velmi ochotný a milý, jen někteří mají velké problémy s angličtinou (nejen). A největší plus na hotelu je to, že topí - podle našich předchozích zkušeností topí na Italy přímo zuřivě. Teplota na pokojích dosahovala až k 26st.C. Kuchyně je bohatá a když si správně vyberete z typů tak i chutná. Vybíráte si jídla každý den dopředu, mají to anglicky napsané a na výběr je ze 3 druhů hlavních jídel a 3 druhů dezertů. Před večeří je možno si dát zeleninu ze zeleninového bufetu a po večeři vám přinesou nějaký dezert (nesmíte si vzít sami) - řeknou vám co mají a pak přinesou. Pití k večeři není v ceně a platí se při odjezdu. V hotelu je k dispozici i Wellness centrum. Pro jednoho za 20eur, pro dva za 30eur, až pro 6 lidí za 60eur. Je tam finská sauna (tak pro dva lidi), pára, bazén s vířivkama a sprcha. K dispozici je pití, ale ručníky si musíte přinést sami. Wellenes je dobré si zarezervovat předem - opravdu to není pro víc lidí najednou. Ale večer, když nesvítí sluníčko, to musí být pěkné. Osvětlení plynule mění barvu, včetně osvětlení v bazénu. Celý pobyt ve wellness je omezen na hodinu.
Hotel je téměř na sjezdovce. Po lyžování se dá sjet až k lyžárně a k vleku je to trochu posilka, ale žádná katastrofa, dá se to jít i pěšky.
100 metrů od hotelu je obchod, jsou tam moc milí a dělají tam ochutnávky sýrů, salámů a místních likérů.

Cristallo Club

07.02.2012 Aprica
  • vložil uživatel: Míra
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Skvěle situovaný hotel, prakticky hned za dveřmi lyžárny nazujete i vyzujete lyže, jste rovnou u sjezdovky Panoramatica (6,5 km délky). Personál příjemný a vstřícný, když se nebojíte družit s Italy, tak vás čeká i plno legrace. Jídlo super, někdy ho však bylo až moc. Apricu i Hotel Cristallo Club můžeme vřele doporučit.

Ubytování v Aprice

24.02.2011 Aprica
  • vložil uživatel: Monika
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Výborně situovaný hotel přímo na sjezdovce, i přes nedostatek sněhu dole ve městě se dalo sjet až skoro k hotelu. A po nasněžení rolba upravila příjezdovou cestu ze sjezdovky až k hotelu. Příjemný personál a spusta aktivit zejména pro děti, ale i dospělé. A pokud mluvíte trochu italsky - jste "jejich". Ale ani s angličtinou nebyl problém. Výborné italské jídlo a bylo ho až moc. Všem, kdo nechtějí na dovolené vařit, vřele doporučuji.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
čtyři * ? = 16
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

St. Moritz ležící v údolí Innu tvoří společně s Zermattem a Davos/Klosters švýcarskou "hvězdnou trojici". Sv. Mořic totiž nejlépe charakterizují slova jako luxusní, mondé...
Lyžování ve výškách: 1720 - 3057 m.n.m
Délka sjezdovek: 80 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %25 %55 %20 %