Reklama

recenze
ubytování

Hotel Italia - Aprica

Ubytování

11.03.2016 Aprica
 • vložil uživatel: Polda 71
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Ubytování i vybavení hotelu i pokojů na slušné úrovni, jídlo výborné. K lanovce se cesta, cca 300m, nechá ujít. Sjezdovky výborně upravené, sníh držel v nižších polohách i odpoledne.

hotel + sjezdovka

31.01.2016 Aprica
 • vložil uživatel: Vláďa
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
4
4
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
3
3

Hotel je vzdálen asi300 metrů od sjezdovky. Hotel je čistý a klidný. Majitel dodržuje veškerá pravidla a nařízení. Přesun z hotelu na sjezdovku se však dá zvládnout. V době od 26.1.2016 do 30.1.2016 byly sjezdovky již drobně vydřené a sníh byl mokrý až těžký. Pokud okamžitě nenasněží tak pohoda z jízdy bude pryč. Uměle nezasněžují, protože není voda.

Nemáme co vytknout

27.02.2015 Aprica
 • vložil uživatel: Lucie
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
4
4
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

Ubytování ve starších pokojích a spaní na extrémně měkké posteli - to je asi jediné mini mínus. Jinak jsme byli upřímně nadšení, za pár korun jsme si užili perfektní 4 dny lyžování a pochutnali na neobvykle výborném jídle v libovolném množství. Lahev vína na stole byla velmi milým překvapením. Personál skvělý, ať už mluvili jakýmkoliv jazykem (třeba jen italsky, což my neumíme) vždy se snažili pomoci se vším, co bylo třeba (na recepci vždy někdo s aspoň základní angličtinou). Středisko samo taky paráda! My měli štěstí na počasí 3 dny azuro + poslední den sněžení. Ač je středisko spíše menší, sjezdovky jsou skvělé úplně všechny, ne jak v jiných střediscích (např. Passo Tonae + Ponte), kde cestujete mezi čtyřmi, které si oblíbíte. Lanovky některé novější, nekteré starší a stále hodně pomiček, ale tam kde jsou, mají svůj význam. Že nějaká část sjezdovky opravdu stojí za to poznáte právě podle toho, že krajem vede poma.
Ubytování v Hotelu Italia a i celou Apricu můžu jen vřele dopuručit všem, kteří nehledají luxus, ale krásu hor a požitek z lyžování.

paráda

06.03.2014 Aprica
 • vložil uživatel: Olda Němec
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

S CK Valaška jsem jel po delší době podruhé. 25.2.-2.3. Cesta daleká, ale díky lehátkové úpravě sedadel v autobuse, příjemná. Pokoje v Hotelu Italia vyhovovaly, byly ve dvou úrovních. Vybavení dobré, TV, ale bez českého programu, sociálky také. Ručníky i osušky byly na pokojích a za 4 dny pobytu je i jednou vymšěnili. Postrádali jsme první večer základní informace od delegátky, p. Hradilové. Byla sice přítomna, ale nic nám neřekla. Paní Lacinová, co s námi přijela také nebyla "v obraze", jela poprve. Ale poradili jsme si. Jídlo bylo skvělé. Na večeři předkrm nebo polévka, pak hlavní jídlo, zeleninový bufet, láhev vína na stole, také dobrá voda. Kdo chtěl, mohl si jídlo přidat. I v lyžákách na nohou a s lyžemi a batohem na zádech jste klidnou chůzí za 5 minut u lanovky. Na skibus, který stojí před hotelem je zbytečné čekat. Sjezdovky nádherné, všech stupňů náročnosti. Lanovkami a vleky se dostanete až do 2300 m.n.m. Sněhu až moc, že odpoledne už byly dost muldy a ježdění náročnější. Na sjezdovce v restauraci si vybere každý, pivo a velká porce hranolků po 5 euro každé. U řidičů v autobuse pivo za 25 kč a naše. Tak jsme se zásobili u nich.Počasí bylo dobré půl na půl. Azuro i sněžení. Měli jsme štěstí na místní slavnost vítání jara (velký randál snad od stovek zvonců, zvonečků). Ale nádhera. Personál velmi ochotný. Celkově můžu zhodnotit, že jsem byl moc spokojený, se vším. Určitě pojedu znovu.

Hotel Itália

23.01.2014 Aprica
 • vložil uživatel: Jana
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
4
4
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Přijela jsem odtud v prosinci nadšená a na březen už mám zarezervovaný další lyžovačku. Opravdu SUPER!!!

Aprica - Italia

14.01.2014 Aprica
 • vložil uživatel: Eva
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
4
4
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Dobře položený hotel v centru, nedaleko od stanice lanovky. My jsme bydleli v nově zrekonstruovaných pokojích s balkonem a výhledem na sjezdovky. Vše bylo nové a pěkné. Strava odpovídala kategorii hotelu, personál byl ochotný a milý. Protože měli volné pokoje, ubytovali nás hned ráno při příjezdu a na pokojích nás nechali až do odjezdu. Mohli jsme se umýt , převléci prostě paráda.

hotel Italia

19.03.2012 Aprica
 • vložil uživatel: Lůca
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
3
3
Jídlo:
4
4
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

V hotelu Italia jsme byli poprvé, ubytovaní jsme byli ve dvoulůžkovém pokoji typu B. Připravovali jsme se dle recenzí na nejhorší, ale nakonec to tak strašné nebylo, pokojíček byl velmi malý a bez balkonu, starší nábytek, ale zvykli jsme si a nakonec se nám v něm líbilo. Pro někoho, kdo má rád alespoň maličko luxus či je trošku náročnější a nepřekousne třeba starší sprchový kout, to ale rozhodně není. (Pokoje typu A jsme neviděli). Strava dobrá, jak ráno, tak večer, jídelna moc pěkná. Personál super. Poloha hotelu je skvělá, uprostřed městečka a v pěším dosahu lanovky Palabione.

hotel Italia

18.03.2012 Aprica
 • vložil uživatel: Mirka
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
2
2
Jídlo:
4
4
Personál:
4
4
Umístění/poloha:
4
4

Byli jsme v tomto hotelu letos poprvé 9.3.- 15.3.,měli zaplacený pokoj typu A - tedy lepší.Byli jsme velmi zklamáni, protože v pokoji nešly zavřít dveře na do koupelny, která je společná s wc-futra v místě zámku byla vykousaná. Hadice od sprchy nalomená, postele velmi nepohodlné - typu trampolína.Pokud by tento hotel byl prezentován jako lepší ubytovna pro lyžaře, bylo to odpovídající,ale rozhodně ne jako hotel se 3 hvězdičkami. Měli jsme možnost vidět i pokoje typu B a žádný větší rozdíl jsme neshledali. Personál byl ochotný, jídlo v pohodě, pouze automat na kávu je při snídani dosti velkou brzdou, stejně jako to, že snídaně je podávána "až od 8 hodin", přičemž lanovka jezdí již od 8.10 hodin, což je při tomto jarním počasí, kdy je kvalita sněhu dobrá tak do oběda, cca hodina ztráty pohodového lyžování. Jinak se nám lyžování v Aprice líbilo.

na lyžování akorát

06.03.2012 Aprica
 • vložil uživatel: Denisa
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
4
4
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Hotel Italia je pro nenáročné klienty,kteří si přijeli hlavně zalyžovat a strávit den na sjezdovce.Žádný velký luxus to není,ale ten přece k lyžování na sjezdovce není třeba!Pokoje vždy uklizené,koše vysypanéPokoje jsou dělené na A a B-ty A jsou modernější,menší ale se sprchovým koutem.Typ B -starší,větší a s vanou mi nevyhovoval...Snídaně jsou výborné,člověk si tam najde opravdu vše,co by rád k snídani(kromě nugety :) ),jediná chyba je automat na kafe,který průběh snídaně tak trochu brzdí...A také není ideální snídaně od 8,00,když se od 8,00 i lyžuje-to nás trochu mrzelo...Večeře jsou taky celkem dobré,k poměru ceny za ubytování.Vzdálenost k Palabione je cca 3min chůze,což je vlastně skoro nic :)

hotel Italia

30.01.2012 Aprica
 • vložil uživatel: Petra
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
4
4
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

Personál velmi ochotný,strava dobrá,pokud chtěl někdo přidat,nebyl problém.Bydleli jsme v pokoji typu mezonet,vřele doporučuji,pro 4 osoby ideální.Manželská postel dole i v patře.Koupelna relativně malá,ale ani s tím nebyl problém.K lanovce cca.200m,ale i malé dítě to bez problémů v přezkáčích dojde.

hotel Italia

20.01.2012 Aprica
 • vložil uživatel: Tomáš
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
3
3
Jídlo:
4
4
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

V tomto hotelu jsou k dispozici dva druhy pokojů, starší a rekonstruované.Bydleli jsme zde dvakrát, vždy v rekonstruovaném pokoji. Vše bylo v pořádku, funkční a čisté, pravidelný úklid.Topení v koupelně i v pokoji fungovalo zcela bez problémů, o nějaké zimě nemůže být vůbec řeč, spíše naopak.V jídelně a ve společných prostorách poměrně chladno.Jídlo velmi dobré (tři chody + salát),klasická italská strava,každý dostal kolik chtěl, včetně přídavku."Dítě porce jako dospělý muž".Personál velmi vstřícný a přátelský,sem tam prohodí i české slovíčko.Součástí hotelu je i malý bar,kde pan šéf připravuje výbornou kávu.Ve všech společných prostorách (i na některých pokojích) spolehlivě funguje Wi-Fi, i když za mírný poplatek (např. 8€/3 dny).Ke kabinkové lanovce na Palabione necelých 200m, bez problémů lze dojít v přezkáčích.Pokud se někdo bojí, že si je cestou ošoupe nebo dokonce zničí (dost pochybuji),tak ať se u lanovky přezuje.

hotel Italia

19.01.2012 Aprica
 • vložil uživatel: Mau
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
3
3
Jídlo:
3
3
Personál:
3
3
Umístění/poloha:
3
3

Ubytování jsou skromné, ale postačující. Pokoje typu A se liší pouze v nově opravené koupelně, samotná místnost je stejná jako u typu B. V obou typech pokojů je denně čisté koupelnové prádlo. Personál ochotný, strava velmi skromná a nerozumně rozložená. Dospělý muž stejná porce jako dítě. Při menším množstvím sněhu se velmi ničí lyžáky chůzí po asfaltové silnici k lanovce. Přímo před hotelem sice zastavuje skibus, ale bohužel u něho neexistuje pravidelný jízdní řád. Pokud nepojedete do hotelu na konci března doporučuji si s sebou vzít velmi teplé oblečení včetbě spacího. Veškeré teplo z radiatoru uteče ven netěsnícími okny a balkonovými dveřmi. Totéž platí pro jídelnové prostory! Celkově hodnotím hotel jako průměrný - žádný luxus,ale týden to člověk přežije, neboť je celý den na sjezdovkách.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
deset - ? = tři
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

St. Moritz ležící v údolí Innu tvoří společně s Zermattem a Davos/Klosters švýcarskou "hvězdnou trojici". Sv. Mořic totiž nejlépe charakterizují slova jako luxusní, mondé...
Lyžování ve výškách: 1720 - 3057 m.n.m
Délka sjezdovek: 80 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %25 %55 %20 %