Reklama

recenze
ubytování

Orso Bianco - Aprica

Orso Bianko 31.01.2016 - 5.02.2016

06.02.2016 Aprica
  • vložil uživatel: Petr
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
2
2
Jídlo:
0
0
Personál:
3
3
Umístění/poloha:
5
5

Umístění naprosto luxusní ani ne 50 m od lanovky, ubytování letité strohé, ale funkční - bylo tam čisto. Výhoda odbchod dole přímo v domě otevřen celý den. Měli jsme objednáno ložní prádlo za 150,- na osobu, ale doporučuji si vzít svoje, dostanete tam akorát dvě prostěradla jedno pod sebe a druhé na sebe a něj si dáte deku. Takže lepší svoje a zadarmo. Diskotéka byla za nás 2x opravdu hlučnějčí, ale ne katastrofa, doporučuji místo špuntů do uší 3 - 4 pivka a nic neuslišíte. Co se týče WIFI od nás se dala chytit z baru na proti název Pasticceria Tognolini, název sítě TELECOM-59013691 heslo: pasticceriatognoliniapri, takže to nejřív vyzkoušejte a pak si kdykoliv můžete zaplatit u domácího za 10 euro. Lyžování standart sněhu nebylo až zas tak moc, ale bohatě to stačilo.

unor 2015

09.03.2015 Aprica
  • vložil uživatel: jura
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
4
4
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
5
5

Po přečtení ostatních kritik sem měl strach ale vše bylo v pořádku. Hotel sice starší ale vše funkční a náš apartmán byl celkem prostorný. Při větru tloukly okenice a myslím si že vytopit tento hotel musí být celkem náročné. Však ve uvnitř teplo někdy až moc. Výtah starý ale funkční. Super poloha hned u lanovky a blízkost obchodu s pečivem je taky výhodou. Trochu chybí varná konvice a někomu i mikrovlna. Taky na zásuvky si je potřeba donést redukci či jiné udělátko k připojení drobných spotřebičů. Ubytování hodnotím kladně.

Orso Bianco

29.01.2015 Aprica
  • vložil uživatel: Honza
Kvalita/cena:
2
2
Ubytování:
2
2
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
5
5

Výborná poloha na lyžování,ubytování,i když starší se dá.Nejhorší byl ruch přes ulici ze zdejší diskotéky.My ji měli 4x za pobyt a nejhorší to bylo poslední noc před odjezdem,kdy se potřeboval člověk vyspat.Já spal pouhé necelé dvě hodiny.Toto ubytování bych nikomu nedoporučil,ale jen z důvodu této diskotéky-špunty do uší podmínkou.Také si myslím,že při větším mrazu je na pokojích zima,protože jsou zde jen jednoduchá okna.My měli počasí téměř jarní,tak bylo teplo.Také byly problémy s výtahem-dveře nedoléhaly a musely se vždy přimáčknout a pak vše fungovalo.Náš pobyt byl první týden v lednu 2015.Honza

Orso Bianco

23.03.2014 Aprica
  • vložil uživatel: tom
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
2
2
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
4
4

Vybavení apartmánů starší,cca 20-30 roků,avšak funkční.Slabší elektrické rozvody(toustovač vyhazoval jistič až na chodbě),jiný typ zásuvek(nutná redukce-lze zakoupit i v místním obchodě za cca 5EUR),plynový sporák s troubou,celkem nová lednice.V koupelně byl cítit odpad(možný problém konkrétního apartmánu)Postele extrémně měkké.Velikost apartmánu slušná,zatím jsem byl vždy v menších.Během sedmi nocí byla 3x diskotéka ve vedlejší budově přes ulici-hroznej rámus od 22hod do 03hod.Zejména hlučně se bavící a zpívající návštěvníci diskotéky před vchodem.Velkou výhodou je poloha hotelu hned u lanovky.Nutno počítat se společnou lyžárnou,od které má klíč každý apartmán.Obchod s pečivem v přízemí hotelu,nejbližší potravinový obchod cca 300m.Wifi v hotelu není.
Jinak lyžování super.
Vzhledem k poloze u lanovky a super lyžování se dají zápory ubytování "překousnout".Ubytování je pro nenáročné turisty-lyžaře.

Orso bianko

23.02.2014 Aprica
  • vložil uživatel: Jirka
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
4
4
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
5
5

Hodnotí podobně jak Lenka a Ráchel.Zařízení jak z dob reálného socializmu ale dostačující.Nové matrace,v kuchyni jen plyn,nutno zápalky!Není varná konvice ani mikrovlnka. Zásuvky jen na tenčí kolíky v pokojích jiná rozteč.Někteří měli vlastní konvice nebo toustovače při zapojení vyhazovali pojistky.Naštěstí každé apartmá má vlastní tak to není problém.Diskotéka dvakrát za týden.V koupelně je vana kterou jsem často využíval.Bojler nahřívá podle potřeby. Vynikající je blízkost lanovky i autobusu.

Orso Bianco

10.02.2014 Aprica
  • vložil uživatel: Rachel
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
5
5
Jídlo:
3
3
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Opakovaně navštěvujeme Apricu i s rodinou a s Orso Bianco jsme spokojeni. Za málo peněz dostačující standard - starší, ale funkční vybavení (část apartmánú již zmodernizovaná), vždy teplo a čisto. Diskotéka sice je, ale pokaždé nám na vyžádání cestovka vyhověla a zajistila pokoj na druhé straně. A obrovská výhoda - vše v dosahu pár kroků.
Mohu jen doporučit.

Aprica 25,1,2014-1,2,2014 Orso Bianco

03.02.2014 Aprica
  • vložil uživatel: Lenka
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
4
4
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
5
5

Kvalita ubytování odpovídá ceně zájezdu. Měla jsem obavy z ubytování v Orso Bianco po přečtení předcházejících recenzí, ale opak byl pravdou. Poloha ubytovacího zařízení v těsné blízkosti lanovky, diskotéka hrála jen jednou a byli jsme tak unavení, že jsme ji ani nevnímali. Zařízení je skutečně starší, ale plně dostačující. Doporučuji vzít si zápalky-plynový sporák i s troubou.
Pokud si koupíte stolní víno taky nemůžete očekávat kvalitu "výběr z hroznů".
Lyžařský areál je vhodný pro všechny kategorie lyžařů.
Závěrem :Aprica, ubytování Orso Bianco byla dobrá volba.

Orso Bianco

30.12.2012 Aprica
  • vložil uživatel: Tom
Kvalita/cena:
2
2
Ubytování:
2
2
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
2
2

Je to sice přes ulici k parkovišti u Palabione,takže lyžování v pěším dosahu, ale otřesná je blízkost jakési místní diskotéky. Tři dny nám vyřvávali cca do 01 až 02 v noci a to se nedalo spát. Vybavení bylo staré a opotřebované. Z tohoto hlediska to bylo nejhorší, co jsme v Aprice měli. Nejlepší byl Stofol, ale podařilo se nám ho dostat na termín jen jednou. Do Orso Bianco již nikdy více.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
? + deset = jedenáct
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

V blízkosti Ženevského jezera na pomezí Švýcarska a Francie leží největší lyžařská oblast světa Portes du Soleil - Slunečná brána. Vznikla propojením celkem 14 středisek ...
Lyžování ve výškách: 950 - 2277 m.n.m
Délka sjezdovek: 650 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
6 %26 %58 %15 %