Reklama

recenze
ubytování

Residence Sciatori - Aprica

Březen

22.03.2014 Aprica
  • vložil uživatel: Petr
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
3
3

Lyžování v březnu super sníh perfektní a co se týče apartmánu tak pěkný až na ten rozkládací gauč vrže jina vše ok

Ubytování

31.03.2013 Aprica
  • vložil uživatel: Lucka
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
3
3
Jídlo:
0
0
Personál:
3
3
Umístění/poloha:
3
3

Ubytování v tomto apartmanovém domě je takový průměr. Je vidět, že je to nově postavené, takže to není vybydlené. Apartmány jsou prostorné a světlé. Z vybavení chybí rychlovarná konvice a mikrovlná trouba. My jsme byli ubytování v trilo pro 6 lidí. V apartmánu jsou dvě ložnice a spaní pro dva na gauči, a ten je právě kámen úrazu. Přestože by to mělo být plnohodnotné spaní pro dva lidi bylo to utrpení. Gauč byl proleželý do písmene U a hrozně vrzal, takže ti co spali na gauči se prostě nevyspali. Přesto ubytování v této rezidenci můžu doporučit.

Zimní dovča

25.02.2013 Aprica
  • vložil uživatel: Romero
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
5
5
Jídlo:
0
0
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

Hodnocení rezidence je naprosto v pořádku,opravdu pěkné ubytování včetně dvou balkonů,a prostorných pokojů co se týče trila 6.Co bych vytkl je pouze nepochopitelná mini vana do které se normální chlap nemůže poskládat a pořádně osprchovat,a chybějící menší hrnce na vaření,samý xxl hrnec,jinak ale luxus.Poloha rezidence co se týče vzdálenosti od sjezdovky je dobrá,při zpáteční ceste dojedete na lyžích až před vchod,jen horší je vzdálenost prvního obchodu-Big market,je to cca 1km.
Sjezdovky přes týden prázdné(tohle jsem nikde nezažil.Jinak 50km sjezdovek není moc pro náročnejší lyžaře.Za 1 den jsme měli vše projeto.
Celkově ale opravdu dobrá dovolená s dobrým ubytováním.
Doporučuji spíše pro rodiny s dětmi,než pro skupinu mladých lidí.

Sciatori - Aprica

18.02.2013 Aprica
  • vložil uživatel: Miche
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
3
3
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
5
5

Ubytování v tomto apartmánovém komplexu je super, hodnocení dávám nižší hlavně kvůli postelím. Byli jsme ubytováni v Bilu 4 a bohužel ta rozkládací pohovka v kuchyni byla mírně řečeno tragická. Postele v ložnici naštěstí pohoda. Jinak velmi pěkný komplex. Lyžárna není, takže vše v garáži (věc zvyku). Co se týká vzdálenosti od sjezdovky, tak oficiální cesta opravdu kolem 400 m, ale všichni chodí zkratkou a je to opravdu jen kolem 200 metrů, takže super :-)

ZIMA

20.11.2011 Aprica
  • vložil uživatel: Tomas
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
3
3
Jídlo:
0
0
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Vse je super

Hodnocení hotelu

06.03.2011 Aprica
  • vložil uživatel: Karel
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
4
4
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
2
2

Hodnocení Residence Sciatori je v celku pozitivní, avšak některé postele šíleně vrzaly a je nemožné se na nich vyspat, jen pohnutí nohy vás vzbudí. Italské nastavení termostatu na 21 °C vás v noci vzbudí zimou, jelikož máte k dispozici pouze deku na přikrytí. Ponožky v noci byly nezbytnou součástí. Jediná možnost byla přenastavit termostat, což nebylo doporučováno delegátem z důvodu nedostatku teplé vody ke koupání... Co se týče vybavení v kuchyni, tak tam chyběla pouze naběračka. Nevýhodou byly asi pouze malé hrníčky, takže rada, vemte si velký hrnek :-), my jsme si lili čaj do zavařovacích sklenic. Nutnost: houbička na nádobí, jar, utěrky, sáčky do koše, pořádná škrabka na brambory (jejich byla na nic), toaletní papír, povlečení (možnost předem objednat, my jsme měli vlastní). Příjemný pobyt :-)

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
devět - ? = čtyři
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Bardonecchia leží na italsko-francouzských hranicích cca. 90 km západně od Torina. Bardonecchia je prvním městečkem hned za tunelem Frejus, který je důležitou dopravní sp...
Lyžování ve výškách: 1312 - 2750 m.n.m
Délka sjezdovek: 100 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
5 %30 %59 %10 %