Reklama

recenze
ubytování

Rezidence Negri - Aprica

Negri

13.03.2011 Aprica
  • vložil uživatel: Simona
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
4
4
Jídlo:
0
0
Personál:
3
3
Umístění/poloha:
4
4

Ubytování ušlo,zima nebyla jak jsme se dočetli z komentářů.Loni jsme byli ubytování na začátku Aprici a taky se to dalo.Od Negri to bylo blíže do obchodů i k vleku.Dovolené pro rodiny s dětmi parádní.A když je dobrá parta je dobře všude.

Stella alpinna

11.02.2011 Aprica
  • vložil uživatel: JIŘÍ JANIŠ
Kvalita/cena:
2
2
Ubytování:
3
3
Jídlo:
0
0
Personál:
1
1
Umístění/poloha:
1
1

V Aprice jsme byli na předvánoční lyžování. V tu dobu je areál totálně celodenně ve stínu, i když celý týden je úplně jasno. Takže, tento termín již nikdy. Lyžařské terény pěkné, pro děti super.Ubytování sice prostorné, ale v noci fakt zima. Vybavení kuchyně nic-moc, dost chyběla varná konvice, pokud není ani rychlovarná deska či plotýnka sporáku.Skibus jsme vůbec nepotřebovali, na sjezdovky je to kousek a lyže jsme nechávali u sjezdovek v lyžárně. Nic se neztrácelo a je to bezva řešení. Jinak cesta zdlouhavá a příště už jinam. Cenově však absolutně super.

Negri

17.01.2011 Aprica
  • vložil uživatel: Aleš
Kvalita/cena:
1
1
Ubytování:
1
1
Jídlo:
0
0
Personál:
1
1
Umístění/poloha:
3
3

Byli jsme teď v lednu apartmánu č. 4 v Negri. Ubytovani velmi hezké, prostorné, bylo tam teplo (termostat na stěně, nebyl sebemenší problém zatopit si tak, aby nám bylo příjemně.) Snad jen podivné bylo špatné zateplení domu (hliníkové rámy oken i obvodové stěny, na kterých se i při velmi častém pravidelném větrání srážela voda...) Na sjezdovky jít v lyžácích to bylo cca 10 minut chůze do kopce, jezdil zde ovšem docela pravidelně (byť trošku chaoticky) každých 30 minut skibus se skvělým řidičem, kterého, když pozdravíte italsky, tak se s Vámi okamžitě skamarádí. (Pro klienty Nev Damy zde byla i možnost nechat si lyže v lyžárně u sjezdovek a chodit tak ke sjezdovkám pohodlně v botech, to jsem ovšem nevyzkoušel.) Sjezdovky super.
Celkově Apricu i Negri velmi doporučuji.

Ubytování v Aprice

15.01.2011 Aprica
  • vložil uživatel: Kuba
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
2
2
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
3
3

Byli jsme ubytovaní v lednu v apartmánech Negri. V žádném případě si nekupujte větší apartmán. Měli jsme č.1. Vybavení opravdu hodně sparťanské. Místa bylo dostatek,ale hlavní problém byla zima a to venku ani nemrzlo.Měli jsme děti a chodili ve dvou vrstvách oblečení takže nic moc .Malým sezoním topením byly v místnostech plísně. Když už tak menší pokoje,tam bylo teplo a 50% lepší vybavení. Ale lyžování bylo super a hlavně při slunném počasí.Kabinky byly dál,ale po městě pendluje skibus,který má příjemného řidiče. Obchodů je taky dost a platba kartami není problém. Ve městě jsou i dvě pumpy. Pojedu i příště ,ale vyberu si určitě jiné ubytování.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
devět - devět = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Civetta je lyžařský region ležící mezi skalními masívy Civetty (3.218 m) a Monte Pelma (3.168 m) v jižních Dolomitech, na půli cesty mezi Cortinou d Ampezzo a středisky S...
Lyžování ve výškách: 1000 - 2100 m.n.m
Délka sjezdovek: 80 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %40 %53 %8 %