Reklama

recenze
ubytování

Hotel Bílý Hořec - Harrachov

Super dovča

08.02.2015 Harrachov
  • vložil uživatel: Lenka
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
4
4
Jídlo:
5
5
Personál:
4
4
Umístění/poloha:
4
4

Super dovča za skvělou cenu. Byli jsem mile překvapeni 5-ti denním pobytem u Vás, ochotou personálu, pestrostí stravy v poměru kvalita/cena, vstřícností kuchaře přípravou vegetariánského obědu a relaxační zónou.
Děkujeme. Lenka

Hotel Bílý Hořec

31.01.2014 Harrachov
  • vložil uživatel: skinet
Kvalita/cena:
0
0
Ubytování:
0
0
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
0
0

Útulný tříhvězdičkový hotel Bílý Hořec se nachází v centru Harrachova, v historické budově z roku 1922 a jen cca 200 m od lyžařského střediska na Čertově hoře. Na trasu pro běžkaře se dostanete také po cca 200 m a za poplatek lze použít hotelové dopravy do lyžařského střediska. Hotel má k dispozici recepci s hotelovým salónkem, výtah, internetový koutek na recepci (v ceně), w-lan v restauraci (v ceně), posilovnu v sousedním hotelu Vital Hotel Sklář (v ceně), restauraci, bar, seminární a konferenční místnost a terasu. Dále je vám k dispozici wellness zařízení s parní lázní a vířivkou, stejně jako krytý bazén a sauna ve Vital Hotel Sklář (vše zdarma). Za poplatek si v sousedním hotelu můžete dopřát i návštěvu solária a různé masáže. Parkoviště je k dispozici za poplatek a na přání lze zařídit dopravu z nádraží k hotelu a zpět (autobusové nebo vlakové nádraží Tanvald nebo Harrachov).Vybavení a stravováníÚtulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, župan na vypůjčení (v ceně, na wellness recepci) a fén na vlasy. V ceně zahrnuté stravování se skládá ze snídaně formou švédských stolů. Od 21.12.12 do 02.01.13 je v ceně zahrnuta polopenze se speciálním dětským menu. O Vánoce se podává menu o čtyřech chodech se sklenkou šampaňského a na Silvestra si pochutnáte na slavnostním bufetu s mezinárodní kuchyní, sklenkou šampaňského a na půlnočním bufetu.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
pět - dva = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Gitschberg - Jochtal leží hned na začátku údolí Pusteria nad městečkem Muhlbach / Rio di Pusteria cca. 40 km na jih od Brennerského průsmyku. Skoro až do areálu Gitschber...
Lyžování ve výškách: 1371 - 2510 m.n.m
Délka sjezdovek: 42 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %36 %48 %17 %