Reklama

recenze
ubytování

Hotel Londra Molveno - Paganella - Andalo

Hotel Londra v Molvenu

23.02.2016 Paganella - Andalo
  • vložil uživatel: Jan Halík
Kvalita/cena:
2
2
Ubytování:
3
3
Jídlo:
4
4
Personál:
1
1
Umístění/poloha:
2
2

Byl jsem ubytován v termínu 17.2.-19.2.2016. Obsluha s kyselým výrazem ve tváři (mimo 1 slečny). Špatná znalost angličtiny na recepci. Topení začalo topit až k ránu (zima na pokoji ale nebyla). Absence ubrousků a čaje na stole(pouze na vyžádání). Prvním skibusem (8:40-Molveno) nelze stihnout první rozjezd lanovky(8:30).

Paganella - Andalo

20.03.2015 Paganella - Andalo
  • vložil uživatel: Lenka
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

Byla jsem v tomto hotelu s CK České Kormidlo a musím říci, že za tu cenu, co jsme celkově zaplatili nás tento hotel velice mile překvapil. Pokoje byly pěkné, čisté, odtékající voda je trochu problém, ale jelikož jsme měli vanu, nic zásadního se nedělo. Navíc výhled na jezero byl úžasný. Personál byl profesionální, milý, jídlo dobré. Místní řezník se svým krámkem, kde si sýry, klobásky a šunky vyráběl sám naprosto úchvatný. Určitě k němu zajděte. :) Já mohu jen doporučit.

3/2014

15.03.2014 Paganella - Andalo
  • vložil uživatel: Honza
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
2
2
Jídlo:
5
5
Personál:
4
4
Umístění/poloha:
4
4

S CK České kormidlo jsme byli v Paganelle již podruhé. Co se týče lyžování opět a bezkonkurenčně super. Hodně nás tentokrát ovšem zklamalo ubytování.
Ubytováni jsme byli v podkroví (5.patro) tohoto hotelu. Sice výtah jezdil pouze do 4. patra, ale tohle nebyl problém. Mnohem horší byly pokoje. Pokoj o velikost 3x3 metry, nefungovalo světlo (nahlásili jsme hned při příjezdu a do odjezdu stále nebylo zprovozněno) a ke všemu byl hrozně tmavý, protože měl pouze dvě malá okýnka umístěna pod stropem s velikostí cca 60x40 cm. Pokoušel jsem se jedno okno otevřít, abychom vyvětrali "puch", ovšem vypadla na mne těsnící guma. Okno jsem už podruhé raději ani neotevíral aby mne nezůstalo v ruce:). Řekl bych, že pokoje v podkroví byly postaveny velmi rychlým způsobem, protože zdi byly doslova papírové. Cokoliv sousedi řekli, všechno jsme slyšeli a to takovým způsobem, že to znělo, jako by seděli u nás v pokoji. Dovedete si určitě představit, jak vypadala noc, když oba sousedi chrápali :(. Koupelna měla velikost cca 3x1,5 metru. Sprchový kout byl ovšem hrozný. Strop mi byl tak cca 20 cm nad hlavou (měřím 175 cm), takže umývání vlasů jsem prováděl v dřepu. Při sprchování neodtékala voda, takže jsem měl za chvíli ze sprcháče vanu. Stačilo vždy na cca 5 minut vypnout sprchu a voda byla zase pryč na dalších cca 5-10 minut :).
Pokud bude možné, s CK opět pojedeme, klidně i do Londry, ale v žádném případě do podkrovních pokojů.
Pokoj jsme chtěli sice vyměnit, ale pak po uvážení, že člověk je skoro celý den na sjezdovce, jsme se na to vybodli :).

Paganella - Andalo, hotel Londra Molveno

19.03.2013 Paganella - Andalo
  • vložil uživatel: Hanka W.
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
4
4
Personál:
4
4
Umístění/poloha:
5
5

Byla jsem na prodlouženém lyžařském víkendu14.-18.3.2013 ve Ski area Paganella - Andalo. První dva dny azuro, nádhera, upravené sjezdovky, nepřelidněno.Poslední den sněžilo a byla mlha, ale to se na horách stává. Ubytování v hotelu Londra v Molvenu bylo super, jídlo dobré, pokoje hezké, čisté. Doporučuji, příští rok bych si klidně zopakovala.

Poprvé ... a super ... snad se zase vrátím

16.03.2013 Paganella - Andalo
  • vložil uživatel: Ludmila
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
4
4
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Poprvé v Itálii, poprvé lyžování a vše bylo super. Ráda bych se zase brzy vrátila. ...

Hotel Londrav Molveno

13.03.2011 Paganella - Andalo
  • vložil uživatel: Zuzana
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

v r. 2011, v březnu jsme byli na zimní dovolené v Paganelle, ubytovali jsme se v hotelu Londra - s polopenzí. Ubytování skvělé, strava výborná, hotel "komorní", personál přívětivý, zkrátka nemohu říci nic negativného. Do Andala jsme dojížděli každý den cca 3-4km, je to asi 5minut cesty a ve srovnání s Andalem byly ceny v Molvenu příznivější. Molveno je i letní skvělé ale velmi drahé středisko s krásným jezerem a okolím.Zuzana

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
čtyři * ? = osm
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Boží Dar je nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě, leží na náhorní plošině nad Jáchymovem ve výšce 1.028 m.n.m. V r. 517 se ve zdejších drsných končinách začalo t...
Lyžování ve výškách: 850 - 1099 m.n.m
Délka sjezdovek: 7 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
40 %40 %40 %20 %