Reklama

recenze
ubytování

Apartmány Acquaseria - Passo Tonale

Acquaseria

18.03.2011 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Markéta
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
5
5
Jídlo:
0
0
Personál:
4
4
Umístění/poloha:
4
4

Byli jsme na konci února. Nedostatky popisované výše vlastně nebyly, Ubytování krásné, nové, fén byl, vše fungovalo, světla dost, kuchyń vybavená jakž takž - chyběla naběračka (když jsou hrnce logicky by měla být), jen 1 nůž, samozřejmě utěrky a jar nebyl, to se nám ani jinde nestalo aby toto bylo. Trošku asi "taliáno zmatky", protože neměli zamluvený typ pokoje - měli jsme mít apartmán se 2 ložnicemi, ale v pohodě dali 2 apartámány - každý ložnice + obývák s kuchyní. Při odjezdu nekontrolovali apartmán - to se divím, asi teprve na to přijdou když jim lidé něco zničí nebo odcizí. K lanovce jde dojít i dojet nejen po hlavní jak píše někdo přede mnou ale i zadem. Vi-fi v hale se sedačkama Pěkné městečko. Hodnotím kladně.

Super dovča

13.03.2011 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Gabriela Kroupová
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
3
3
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

Hotel je nový, apartmány veliké, vždy obývací pokoj s rozložitelnou a velkou pohovkou, kuchyňským koutem, dle mého dobře vybaveným, chybí jen větší hrnky, jak jsme zvyklý my a pánev. Dostatek hrnců, talířů, příborů, jen jeden ostrý nůž. Síto na těstoviny, mísa, naběračka-vše bylo. Je třeba si vzít utěrky, houbičku a jar. Ložnice dostatečně velká, koupelna se sprchovým koutem, pračkou, chybí jen fén. Ručníků je dost pro všechny. Dole lyžárna zatím společná s hotelem, tudíž málo místa na vysoušení lyžáků. Apartmány mají svou, ale asi ještě není hotová, neboť nebyla k dispozici. Parkování v garáži za poplatek, jinak před hotelem je parkoviště. Skibus se objednává na recepci, milý Ital, který vás odveze a přiveze, kdy budete potřebovat. K lanovce je to kousek, ale jen po hlavní cestě, bez chodníku. Středisko jinak moc fajn - z Ponta lanovkou do Passo Tonale, vhodné pro rodiny s dětmi. V Ponte di Legno spíše červené sjezdovky, které u nás by byly označeny za černé.

Ubytování Acquaseria

20.01.2011 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Radka
Kvalita/cena:
2
2
Ubytování:
2
2
Jídlo:
0
0
Personál:
3
3
Umístění/poloha:
4
4

Takže asi takhle, v Aquaseria jsem byla ten týden, co se to otvíralo, jako ubytování moc pěkný, ale strašnejch nedostatků, ze zdi trčeli dráty, světla nezapojený, pouze lampičky svítily v pokojích. Velké světlo pouze v kuchyni. V apartmanech 2 koupelny, vana, sprcháč, pokud je v hotelu víc hostů teče studená voda místo teplé. Internet začal fungoval 2 dny před naším odjezdem, pouze v okolí recepce, zdarma. Teplo v pokojích bylo, někdy až moc, někdy pro změnu topení vypli už v 7 hodin, ale teplo byly, blbý že na studených radiátorech se neusuší mokrý věci. Tak nějak na přeskáčku to topení pouštěli, jednou šlo v jedný místnosti, podruhý v druhý, ale i když se netopilo teplo bylo!! Bohužel během pobytu není možný si uklidit, setřít podlahu a tak, protože tam není ani kbelík a hadr. Na pokoji televize. Kuchyň docela nevybavená, pouze talíře, příbory, 4 hrnce, cedník, skleničky a minihrnečky, spíš na kávu, klasický hrníček ne. A jedna ohromná kudla, čepel cca 20 cm. 2 sklokeramické plotýnky, trouba žádná. Odsávač nám nefungoval. Když se vařilo, tak za 2 hodiny z těch trub začala tíct odpařená voda zpět na plotýnky, nikdo nebyl schopen to za dobu pobytu spravit. Postele dobré, dobré matrace i peřiny, člověk se hezky vyspal. Rozkládací gauč je ale tvrdý. Něco jako bazén v hotelu není ještě ani postavenej, parkovat lze před hotelem, tam je narváno a jinak v garážích, ty byly zdarma, ale v katalogu je psáno za poplatek, Možná, že se za ně už platí. Společenská místnost v hotelu moc pěkná, kožené sedačky, bar. Hotel cca 300 m od sjezdovky, ale pěšky se to nedalo chodit. No, pokud vychytaj ty nedodělky, tak to bude docela super luxusní hotel. Jinak i přes ty nedostatky to byla pěkná dovolená.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
jedna + pět = ?
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Bormio je starobylé město pod jižní stranou průsmyku Passo Stelvio (2.757 m) a tvořilo tak důležitou zastávku na císařské cestě ze severu (Rakousko-Uhersko) na jih (Lomba...
Lyžování ve výškách: 1225 - 3012 m.n.m
Délka sjezdovek: 110 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %21 %67 %12 %