Reklama

recenze
ubytování

Rezidence Anna - Passo Tonale

Naprostá spokojenost

03.04.2016 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Libor
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
0
0
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

S ubytováním v rezidenci Anna jsme byli maximálně spokojeni. Měli jsme 8-lůžkový apartmán ve 2. patře s úžasným výhledem na Tonale i hory. Pokoj prostorný, nádobí dostatek, nebyla varná konvice, ale s tím se počítá. Předání pokoje bez problémů, při příjezdu jsme dostali apartmán dokonce o hodinu dříve. Vše bez problémů. Rádi se vrátíme.

ubytování

22.03.2016 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Milde
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
4
4
Jídlo:
0
0
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
4
4

Byli jsme ubytovaní v quadrilo 8,při obsazení 7 lidmi.3 samostatné ložnice a v kuchyni rozkládací velký gauč.2x sociální zařízení a 2x balkon.Kuchyně byla vybavena dobře,dostatek nádobí a talíře a skleničky na počet.Mikrovlnná trouba,nebyla rychlovarná konvice.V apartmánu bylo teplo.Na sjezdovku to bylo cca 200 m,stačilo obejít hotel nad rezidencí.Zpět se dalo dojet skoro až k silnici(bylo dostatek sněhu).Lyžárna je vybavená stojany na lyže a vyhřívanými držáky na boty.Je zakázáno nosit boty i lyže na pokoj.Z lyžárny se dalo pohodlně dostat výtahem.Paní majitelka byla příjemná,před odjezdem zběžně prohlídla pokoje(odjížděli jsme brzy ráno,kvůli kontrolám na hranicích s Německem),vrátila zálohu a popřála šťastnou cestu.Byli jsme s ubytováním spokojeni a rádi se sem někdy v budoucnu vrátíme.

ubytování

24.02.2016 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Jarda
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
1
1
Personál:
5
5
Umístění/poloha:
5
5

Pište proboha,jak jsou vybaveny apartmány(nádobí a výbava)a jaké je ubytování.Hodnotit počasí je k ničemu.Díky

Super ubytko

26.01.2016 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Alena
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
5
5
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
5
5

Super a krásné, útulné apartmány, všude čisto a žádný problém. Lyžárna také bez problémů. Paní majitelka velmi příjemná, bohužel anglicky se s ní člověk nedomluví. Jen Italsky. Do příštího roku snad dopilujeme Italštinu :-) Jedeme ještě v březnu, bohužel Anna už měla plno, jinak bychom se tam rádi vrátili.

Nehorázné chování majitelky

10.02.2015 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Pavel Veselý
Kvalita/cena:
1
1
Ubytování:
1
1
Jídlo:
0
0
Personál:
1
1
Umístění/poloha:
3
3

Dobrý den, 31.1.15 jsme přijeli do Passo Tonale, cca v 15,00 jsme se šli ubytovat do zmíněné rezidence, ale tam nám bylo řečeno, že apartmán není jěště připraven a tak jsme se rozhodli, že čas který máme věnujeme na vyřízení skipasu a prohlídku lyžařského střediska. Asi tak za 1,5 hodiny byl apartmán připraven a tak jsme začali s vybalováním. Když jsem měli hotovo, tak jseme se posadili do kuchyně a uvařili si čaj a kávu. Po chvilce si náš desetiletý syn všiml prasklé okenní tabule v okně. Neváhal jsem a hned událost nahlásil na recepci, paní recepční byla milá a prý, že to dá do zápisu, aby nevznikl problém. Celý týden probýhal v pořádku, prasklou okenní tabuli jsme již neřešili. Ale????? Další sobotní ráno, když jsme paní majitelce předávali apartmán, první co bylo, šla do kuchyně a hned poukázala na prasklou tabulku v okně, hned jsem jí oponoval, že jsem to den příjezdu okamžitě nahlásil na recepci, pořád si vedla svou, že to okno, bylo v pořádku a tak jsem si nechal zavolat recepční aby to potvrdila, po dlouhé době se recepční dostavila a mou výpověď potvrdila, což paní majitelce nestačilo a pořád si vedla svou a ječela na mne, že to zaplatím (nechápal jsem a byl jsem v šoku), už jsem nevěděl kudy kam tak jsem telefonicky zavolal delegátku aby přijela a ten spor jsme vyřešili. Bohužel, delegátka nebyla nic platná, paní majitelka na mne pořád ječela a přidaly se i uklízečky, v tu chvilí jsem byl bezmocný a vůbec nevěděl co mám dělat, paní delegátka navrhla řešení abych to zplatil a že škodu mi proplatí pojišťovna, nic jiného mi nezbývalo tak jsem souhlasil, myslel jsem si, že kauce která se skládá 100euro bude bohatě stačit, jednalo se o malé sklo (doma jsem loni platil něco podobného a vyšlo to na necelých 1000Kč), ale paní majitelka na mne požadovala 350Euro (další nehoráznost, 10x dražší než u nás doma) v peněžence jsem jí ukázal posledních 50Euro hotovosti a tak paní delegátka ji přesvědčila, že kauce 100Euro a dalších 50Euro by mělo stačit, nakonec paní majitelka souhlasila se 150Euro, ale zase, při placení škody na mne začala požadovat 200Euro, ukázal jsem ji zase posledních 50euro, že víc nemám, nezajímalo jí to a schtěla pořád 100euro, tak jsem vydal kreditní kartu, že to zaplatím tedy kartou, nic méně jsem byl vyslán do vzdáleného bankomatu pro výběr. Rychle jsem běžel vybrat abychom mohli už odjet. S 200eury se spokojila a my mohli konečně domu se 2hodinovým zpožděním.
Dále k apartmánúm, je vidět, že jsou nové,ale podle mne je v nich málo místa, v kuchyni, kdyz jsem si na lince otevřel mikrovlnku tak už se na linku nic nevešlo (absoultně nevyhovující),velice chyběla klasické trouba a myčka na nádobí, málo nádobí a skleniček (nejhorší vybavenost co jsme na horách v Itálii za 10let měli). Dále podle nás málo topili, manželce a dětem bylo v noci zima a na termostatu se nedalo přidat.
Takže když to shrnu, lyžařské středisko opravu hezké, příjemné, ale rezidence Anna tento dojem úplně zkazila, takže do Passo Tonale se určitě ješte vrátíme, ale rezidenci Anna se obloukem vyhneme (již nidky více).
Pavel Veselý

Spokokenost

06.02.2015 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Černoši + Moravci
Kvalita/cena:
4
4
Ubytování:
5
5
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
4
4

Byli jsme moc spokojeni s ubytovanim typu Trilo v podkrovi. Apartman je nadherny, moderne zarizeny a prostorny. Bylo nas 5 dospelych a 3 deti. Jediny maly nedostatek je malo nadobi a sklenicek. Velice radi se do rezidence Anna vratime. Prejem vsem krasnou dovolenou.

Tonále

07.01.2014 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Hanka
Kvalita/cena:
5
5
Ubytování:
5
5
Jídlo:
0
0
Personál:
4
4
Umístění/poloha:
5
5

14.-21.12.2013 Měla jsem jet s rodinou do Aprici ale pro nedostatek sněhu nám nabídli Tonále. Měla jsem obavy po přečtení recenzí,ale nechápu že někteří píší blbosti. Ale to asi záleží na termínu kdy jedete. Byla jsem s rodinou mile překvapená ubytováním v Anně. Stokrát lepší než Paolo v Aprice. Krásné, útulné a hlavně čisté. Mikrovlnná trouba je a nádobí dostačující, podle počtu osob. Nato, že bylo nedostatek sněhu a teplota kolem +7C sjezdovky z rána byly dostatečně upravené a je jasné že při teplotě +7C na některých místech na sjezdovce je břečka. Ale to bylo jen tam kde celý den svítilo sluníčko. Takže toto středisko od nás dostává plus. Rádi se sem vrátíme. :)

Tonale/Pontedilegno

26.12.2013 Passo Tonale
  • vložil uživatel: peta
Kvalita/cena:
3
3
Ubytování:
4
4
Jídlo:
5
5
Personál:
4
4
Umístění/poloha:
3
3

Byli jsme zde v termínu 14.12. - 21.12. Na úvod musím podfotknout, že již 14. rokem jezdíme do Francie do různých středisek (ať už lepších či horších). Otevřeně ale musím přiznat, a na tom jsme se shodli všichni čtyři, že doposavaď žádné italské středisko nemá kvalitou nabízených sjezdovek na ani jedno z francouzských, kde jsme doposavaď byli (Tignes, Les 2 Alpes, Les Menuires, Puy Saint Vincent, Orcieres,...). Musím tedy přiznat, že jsme v Itálii byli pouze v Aprice, Madonně a nyní v Tonale. Jen tak mimo, velice příjemné a jedno z těch levnějších francouzských středisek je Puy saint Vincent. Jako jedinou nevýhodu francouzských středisek je vzdálenost.

Tonale
Nechali jsme se zvyklat lákavou cenou. Cesta tam bala bez problémů-jeli jsme přes Švýcarsko-Berninu pass (tuto cestu jistě doporučuji, je sice delší, ale neplatí se žádné poplatky, jsou nádherné scenérie a je zde po cestě i bezcelní zona). Ubytování v residenci Anna bylo velmi příjemným překvapením-jedná se o úplně něco jiného, než nabízí CK - dostali jsme moderní apartmán i s přístupem na internet-ten je zdarma, a vždy po půl hodině se musí člověk znovu přihlásit. Takže ubytování bylo bez problému, možná snad jen to, že nebylo přímo na svahu, na což je člověk z Francie zvyklí, ale předem jsme o tom věděli, další výhodou byl ski bus, který zastavuje na zamávání.
Značným zklamáním byly ale lyžařské svahy. Svahy\ přímo nad ubytováním nebyli nic moc-úzké a docela krátké. Jezdili jsme skibusem cca. 10min na druhý konec střediska Tonale, kde byla docela pěkná červená, ale opět poměrně úzká (hold Francie je není) a bohužel k naší smůle uzavřená 4km červená sjezdovka - bohužel zde nebylo dostatek sněhu, ikdyž svahy byly upravené a žadné kamínky nevylézaly ven.

Shrnutí:
Do tohoto střediska již určitě nikdy nepojedeme, nebýt lákavé ceny. Nechápy ty zástupy Čechů, co jsem jezdí opakovaně. Jedině snad kvůli vzdálenosti. Svahy nejsou nic moc - úzké a docela klopené. Byli jsme zklamáni, jelikož jsme čekali mnohem více. Dočetli jsme se totiž, že je to jedno z těch lepších italských středisek. Bohužel nás to nenadchlo a hlavně nechápeme, jak za to někdo může dát v hlavní sezoně ty peníze.
Z osobní zkušenosti doporučuji fr. středisko Puy st. Vincent, je sice dál, ale svahy jsou zde určitě lepší a sežene se za stejné, né-li menší peníze.

rezidence Anna Tonale

27.12.2012 Passo Tonale
  • vložil uživatel: Roud Vaclav
Kvalita/cena:
2
2
Ubytování:
2
2
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
0
0

málo nádobí,není mikrovlnka,chybí výtah,lyžárna až dvě podlaží pod vchodem,rozestavěný dům,přístup po provizorním dřevěném schodišti,celý týden zledovatělém,
prostorné apartmány,hezky vytápěné,nebyl problém s teplou vodou a opravdu 100 metrů k lanovce
a není také možnost připojení k internetu!!!

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
sedm + ? = dvanáct
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Grindelwald je součástí ski regionu ležího na severní straně "střechy Evropy" - masivu Jungfrau, Eiger a Mönch. Přes kopec sousedí s dvěma dalšími centry, která jsou díky...
Lyžování ve výškách: 796 - 2970 m.n.m
Délka sjezdovek: 216 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %32 %52 %16 %