Reklama

recenze
ubytování

Hotel Allalin Relais du Silence - Saas-Fee

Hotel Allalin Relais du Silence

31.01.2014 Saas-Fee
  • vložil uživatel: skinet
Kvalita/cena:
0
0
Ubytování:
0
0
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
0
0

Moderní a čtyřhvězdičkový hotel Allalin Relais du Silence se nachází uprostřed centra střediska Saas-Fee. Přímo před hotelem staví skibus, který vás zaveze do cca 4 km vzdáleného lyžařského střediska. Po cca 800 m (pěšky) se dostanete na dolní stanici lanovky Alpin Express, která vás zaveze také na sjezdovky. Na trasu pro běžkaře a turistické stezky je to cca 800 m. Hotel je v rukách již čtvrté generace rodiny Zurbriggen a je vybaven recepcí, salónkem, výtahem, internetovým koutkem a Wi-Fi (za poplatek), jídelním sálem, restaurací, vyhřívanou lyžárnou a terasou. K dispozici vám jsou bezplatné uzamykatelné skříňky na lyže, přímo u dolní stanice lanovky Alpin Express. Dále tu najdete saunu a vířivku, které vám jsou zdarma k dispozici (10.00 - 22.00 hodin). Parkoviště (částečně zastřešené) je za poplatek a najdete jej na kraji střediska Saas-Fee. Ve středisku Saas-Fee není povolena motorová doprava, parkováni je tu tedy povinné. Hotelový shuttle vás zaveze k hotelu resp. zpět ke garáži (po předchozí domluvě a dle dispozice).

PokojeKomfortně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, sedací kout, Wi-Fi, bezpečnostní schránku, župan na vypůjčení, fén na vlasy a balkon nebo terasu.

StravováníV ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o šesti chodech se salátem. Několikrát do týdne se pořádají tematické večery. Stravování pro vegetariány a dětská menu jsou po předchozí domluvě možná. Na Vánoce a o Silvestra se pořádají slavnostní večeře (v ceně).

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
dva * ? = osm
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Livigno leží v náhorní kotlině na pomezí Švýcarska a Itálie. Livigno je obklopené ze všech stran vysokými horami, v zimě je tak Livigno přístupné jen serpentinami z Bormi...
Lyžování ve výškách: 1809 - 2796 m.n.m
Délka sjezdovek: 115 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %26 %57 %17 %