Reklama

recenze
ubytování

Hotel Dornauhof - Ski Zillertal 3000

Hotel Dornauhof

31.01.2014 Ski Zillertal 3000
  • vložil uživatel: skinet
Kvalita/cena:
0
0
Ubytování:
0
0
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
0
0

Čtyřhvězdičkový hotel Dornauhof se nachází v centrální poloze ve Finkenbergu, jen cca 3 km od Mayrhofenu. K vybavení hotelu patří recepce, výtah, hotelová bezpečnostní schránka, připojení na internet, jídelní sál, restaurace à la carte, hotelový bar, společenská místnost, stejně jako místnost s TV a čítárna. Velkorysé a dobře udržované wellness zařízení je vám k dispozici zdarma a nabízí bio saunu, tureckou saunu, aromatickou parní lázeň, bylinkovou parní lázeň, kabinku s infračerveným zářením, ledovou studánku, vířivku, Kneippovo jezírko, bublinkovou masáž chodidel, relaxační místnost s vodními lehátky a posilovnu. Solárium a kosmetické aplikace jsou možné za poplatek. 1x za pobyt je v ceně soukromé spa wellness pro dva (finská sauna, turecká parní lázeň, relaxační místnost "Romance" na 1,5 hodin na pár k samostatnému použití, dohoda termínu nezbytná, od 12.00 do 20.00 hodin). Parkoviště je k dispozici zdarma u hotelu.

Vybavení a stravování
Komfortní pokoje mají sprchu s WC, fén na vlasy, satelitní TV, telefon, rádio, bezpečnostní schránku, připojení na internet a u některých je i balkon. V ceně zahrnuté stravování se skládá z vydaté snídaně, odpolední svačinky a menu pro gurmány s čerstvými saláty z bufetu. Navíc se pořádá italský večer, večer s Zillertálskými pochoutkami a různé tematické bufety. Odpoledne mezi 15.00 a 17 00 hodinou je vám navíc k dispozici bar se šťávami. Dětská menu, dietní kuchyně a vegetariánské pokrmy jsou také možné.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
pět - ? = nula
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Nassfeld - Hermagor je největším lyžařským střediskem Korutan. Nachází se nedaleko rakousko-italských hranic v údolí Gailtal. Díky poloze na jihu Rakouska se Nassfeld pod...
Lyžování ve výškách: 610 - 2020 m.n.m
Délka sjezdovek: 110 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %27 %63 %10 %