Reklama

recenze
ubytování

Hotel Ambassador - Zermatt

Hotel Ambassador

31.01.2014 Zermatt
  • vložil uživatel: skinet
Kvalita/cena:
0
0
Ubytování:
0
0
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
0
0

Elegantní čtyřhvězdičkový hotel Ambassador se skládá ze tří spojených budov a je jen cca 100 m od centra Zermattu, stejně tak od nádraží a lanovky Gornergratbahn. Skibus staví také po cca 100 m. K vybavení hotelu postaveného dle vzoru švýcarských chaletů patří salónek s recepcí, výtah, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi (v ceně), populární restaurace à la carte, bar s klavírem a lyžárna. Bezplatné wellness zařízení (16.00 - 20.00 hodin) má k dispozici saunu a vířivku, stejně jako krytý bazén (07.00 - 20.00 hodin). Za poplatek si můžete dopřát masáže. Vstup do střediska Zermatt s motorovým vozidlem není povolen. Parkovat můžete v parkovací garáží v Täschi (za poplatek), odkud vás do hotelu odveze hotelový shuttle vlak (za poplatek, cca 8 km). Hotel nabízí bezplatný shuttle z a na nádraží v Zermattu (po předchozí domluvě).

PokojeÚtulné a komfortní pokoje jsou s koupelnou s WC, kabelovou TV, rádiem, telefonem, Wi-Fi (v ceně), minibarem (za poplatek), bezpečnostní schránkou (v ceně) a u většiny pokojů je i balkon.

StravováníV ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o pěti chodech s možností výběru (na výběr jsou dvě hlavní jídla). Jednou týdně se pořádá bufet se specialitkami . Slavnostní vánoční menu o pěti chodech (24. a 25.12.), stejně jako silvestrovské menu o šesti chodech, je také již v ceně. Veškerá jídla se podávají v hlavní budově.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
? + dva = čtyři
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Val Gardena je jedno z nejoblíbenějších a dnes také nejdražších dolomitických údolí, leží na severozápadním okraji masivu Sellagruppe.

Když do Val Gardeny vyst...
Lyžování ve výškách: 1060 - 2520 m.n.m
Délka sjezdovek: 175 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %30 %60 %10 %