Reklama

recenze
ubytování

Matterhorn Resort Täsch - Zermatt

Matterhorn Resort Täsch

31.01.2014 Zermatt
  • vložil uživatel: skinet
Kvalita/cena:
0
0
Ubytování:
0
0
Jídlo:
0
0
Personál:
0
0
Umístění/poloha:
0
0

Útulné tří a půl hvězdičkové ubytování Matterhorn Resort Täsch se nachází v části obce Täsch. Do oblíbeného střediska Zermatt a k lyžařskému areálu Zermatt je to přibližně 5 km, zaveze vás sem pohodlně vlakový shuttle. Možnosti nákupu najdete po cca 250 m. K vybavení tohoto hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, přístup na internet (za poplatek), jídelna na snídaně, společenská místnost, lyžárna a parkovací garáž (za poplatek). Velkorysé a bezplatné wellness zařízení je se saunou, krytým bazénem, parní lázní, masážní sprchou, relaxační místností a vířivkou. Solárium a masáže jsou za poplatek. Bezplatné parkoviště je rovněž k dispozici.

Vybavení a stravování
Komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, rádiem, internetem (za poplatek), bezpečnostní schránkou, fénem na vlasy a u některých je i balkon. V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů a večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru (na výběr jsou dva hlavní chody). Vegetariánská strava je po předchozí domluvě také možná. O Silvestra se podává speciální bufet.

Vložit novou recenzi k tomuto ubytovacímu zařízení

Začněte psát název střediska a systém vám nabídne nápovědu.
 
 
 
 
 
deset - ? = nula
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".
Po odeslání recenze doplníme foto ubyt. zařízení, pokud foto máte, zašlete nám ho na info@skinet.cz.

Reklama

ski
atlas

Domovské středisko slavného francouzského sjezdaře Luca Alphana leží na okraji města Briancon v jižní části Alp téměř na hranicích s Itálií. Nabízí skvělé sjezdovky a na ...
Lyžování ve výškách: 1200 - 2800 m.n.m
Délka sjezdovek: 250 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
10 %28 %52 %20 %