Bad Moos Dolomiten Spa Resort Čtyřhvězdičkový hotel4 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
3 Zinnen
Město:
Sesto/Sexten
Vzdálenost z Prahy:
613 km
Vzdálenost z Brna:
583 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Hotel se nachází přímo u lanovky Croda Rossa/Rottwand a u dvou sjezdovek. Do městečka Sesto je to zhruba 1 km.

Výhody

 • ubytování přímo u sjezdovky
 • rozsáhlé hotelové wellness

Nevýhody

 • vyšší cena odpovídající kvalitě nabízených služeb

Vybavení

Hotel nabízí možnost užít si skvělou dovolenou v útulných, moderních pokojích v kombinaci s pobytem na svěžím horském vzduchu a odpočinkem v rozsáhlém wellness s bazény saunami a různými procedurami. Hotel má dokonce vlastní pramen sírové vody, která je využita ve wellness, můžete ji i sami ochutnat.Termální vody v Bad Moosu lákají své návštěvníky téměř již 300 let.
Praktické: lyžárna, Wi-fi připojení, parkoviště, dovolen pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek).

Aktivity

Restaurace, bar.

Wellness

Wellness centrum Ternesana  o rozlozue 2350 m2- parní lázeň, vnitřní bazén, venkovní vířivka, odpočinková zóna s lehátky a panoramatickým výhledem, turecká lázeň, finská sauna, posilovna, solárium (za poplatek), možnost objednání masáží a kosmetických procedur (za poplatek).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj "Cima Uno" - 25 m2, pro 2-3 osoby, balkon, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, oddělené WC, TV, minibar, trezor.

Dvoulůžkový pokoj "Tre Scarperi" - 35 m2, pro 2-3 osoby, balkon, sedací koutek, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou,  oddělené WC, TV, minibar, trezor.

Panorama Suite "Cima Dodici" - 38 m2, pro 2-4 osoby, balkon, sedací koutek s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV, minibar, trezor.

Junior Suite "Tre Cime" - 40 m2, pro 2-4 osoby, rozkládací pohovka, některé jsou vybaveny krbem, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, oddělené WC, TV, trezor, minibar.

Mouinain Suite "Dolomiti" - 48 m2, pro 2-4 osoby, oddělená obývací a ložnicová část, některé jsou vybaveny krben, rozkládacípohovka pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV, trezor, minibar, balkon.
Top Suite "Gallo Cedrone" - 52 m2, pro 2-5 osob, některé vybaveny kamny, oddělaná obývací a ložnicová část, rozkládací pohovka pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, minibar, trezor, balkon.

Attic Suite "Bad Moos" - 50 m2, obývací prostor s krbem pro společné romantické chvíle, koupelna s vanou, WC, sedací koutek, TV, minibar, trezor.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky): snídané podávaná formou bohatého bufetu, odpolední svačinka, večeře servírovaná z menu o 4 chodech, salátový bufet. Možnost bezlepkového a bezlaktozového stravování.

Pro děti

Herna, možnost hlídání děti (za poplatek).

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 2,50 EUR/ osoba starší 14 let/noc
 • příplatek za krátkodobý pobyt
 • příplatek za pobyt s domácími mazlíčky
 • garáž 10 EUR/noc

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • vstup do hotelového wellness
 • lyžárna
 • Wi-Fi připojení
 • parkoviště

Videa

Další ubytování v okolí Bad Moos Dolomiten Spa Resort