Hotel Das Alpenwelt Resort Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Wildkogel Arena
Město:
Königsleiten
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m od ski areálu

Hotel leží v centru Königsleiten. Nachází se u skiareálu Zillertal Arena, lanovka je jen pár metrů od hotelu, sjezdovka vede až k hotelové terase.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Termíny a ceny

Výhody

 • rozsáhlé wellness 1600 m2
 • výborná poloha
 • Wi-Fi připojení na pokojích
 • široká nabídka volnočasových aktivit
 • luxusní hotel s přepychovým vybavením

Nevýhody

 • vyšší cena, která ovšem odpovídá kvalitě hotelu a služeb

Vybavení

Luxusní rodinný čtyřhvězdičkový hotel s nádherným panaromatickým výhledem. Pro hosty je k dispozici rozsáhlé wellness centrum, krytý vyhřívaný bazén, tělocvična nebo rodinný aquapark.  V hotelu je také restaurace, kavárna, sluneční terasa, obchod s vinárnou.
Praktické: hotelový obchod, parkování přímo v areálu hotelu (za příplatek, nutné rezervovat), garáže za příplatek, lyžárna, Wi-Fi, prodej skipasů, lyžařská škola, hlídání dětí od 6 měs. ( v hlavní sezóně od 1 roku).

Aktivity

Restaurace a lá carte, bar,  sluneční terasa

Wellness

Rozsáhlé wellness centrum o rozloze 1600 m2, kde mají hosté k dispozici celoročně vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén (bazén je dlouhý 25 m - nejdelší hotelový bazén v Zillertal Areně), relaxační místnost, bylinná sauna, solná parní sauna, masáže, kosmetické služby (za poplatek), samostatný bazén pro rodiny s dětmi kde je k dispozici mnoho aktivit pro děti, posilovna, bazénový bar a další. Vstup do wellness od 15 let (bazén bez omezení).

Ubytování

Hotel nabízí luxusní dvoulůžkové pokoje typu deluxe, komfort a suite.
Pokoj Deluxe Bergblick: pro 2 osoby, s rozlohou 23 m2. Wi-Fi, pokojový trezor, minibar, TV, telefon, fén, koupelna/WC, čtecí a psací koutek, pohovka, balkón.
Rodinný pokoj Deluxe Bergblick: pro 2 osoby a maximálně 2 děti, s rozlohou 23 m2. Wi-Fi, pokojový trezor, minibar, TV, telefon, fén, koupelna/WC, čtecí a psací koutek, pohovka, balkón.
Pokoj Komfort: pro 2 osoby, s rozlohou 20 m2. Wi-Fi, pokojový trezor, minibar, TV, telefon, fén, komfortní koupelna/WC, pracovní stůl, balkón.
Junior Suite: pro 2-5 osob, s rozlohou 30 m2. Koupelna/WC, Wi-Fi, pokojový trezor, minibar, TV, telefon, fén, pohodlný rozkládací gauč.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně ubytování), gurmánská snídaně formou bohatého bufetu. Malá odpolední svačina nebo studené občerstvení v čase od 14:00 do 16:00 (např. polévka, koláče, pečivo). Gurmánská večeře s možnosti výběru ze tří hlavních chodů, včetně vegetariánské nabídky, polévky, sýry, saláty, dezerty, tématické bufety. 1x týdně tématická večeře.

Pro děti

Prostorná dětská herna, aquapark (cca 85m2) s tobogánem, brouzdalištěm pro batolata, fontánky. 

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa 1,6 EUR/os/noc
 • příplatek za psa 20 EUR/den (bez jídla)

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • vstup do wellness a bazénu
 • parkování, Wi-Fi

Další ubytování v okolí Hotel Das Alpenwelt Resort