Hotel Denny Tříhvězdičkový hotel3 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Madonna di Campiglio Skiregion
Město:
Carisolo
Vzdálenost z Prahy:
774 km
Vzdálenost z Brna:
805 km
Nejbližší sjezdovka:
do 2 km od ski areálu
Skibus:
do 50 m

Hotel Denny se nachází v klidné oblasti vesničky Carisolo, přibližně 800 m od lanovky Pra Rodont v lyžařském středisku Pinzolo. Areál je propojen s oblíbeným ski resortem Madonna di Campiglio. Do Pinzola i Madonny navíc jezdí i skibusy, a tak se pohodlně můžete dostat do Madonny lanovkou či busem do 20 min. Hotelový skibus jezdí zdarma do střediska Pinzolo. Autobus do Madonny odjíždí ze zastávky 20 m od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Termíny a ceny

Výhody

  • bydlení v hotelových pokojích i apartmánech
  • vlastní kyvadlová doprava k lanovkám
  • Wi-Fi zdarma

Nevýhody

  • chybí větší relaxační centrum

Vybavení

Hosté ubytovaní v tomto tříhvězdičkovém hotelu oceňují především nápomocný personál, pohodlné pokoje a výbornou kuchyni. Pro odpočinek je pro hosty připravena parní lázeň, herna a bar.
Praktické: Výtah, lyžárna, parkování v areálu hotelu, bezplatná Wi-FI, zahrada.

Aktivity

Restaurace, bar, herna se stolním tenisem a stolním fotbalem, knihovna, taverna, TV místnost.

Wellness

Fitness, turecké lázně, aromaterapie. Hotel poskytuje slevu na vstup do lázní Val Rendena.

Ubytování

Hotel nabízí 35 útulných pokojů zařízených ve dřevě a apartmány s možností vlastního vaření. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou, fénem, balkonem, telefonem, TV se satelitním příjmem, připojení k Wi-Fi ve všech pokojích. Pro maximální pohodlí jsou všechny pokoje vybaveny vlastním termostatem.
Apartmán Bilo typ A pro 2-4 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou/WC, TV.
Apartmán Bilo typ B/C pro 2-5 osob: obývací  pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, ložnice s  manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou/WC, TV, balkón.
Apartmán Trilo typ D/E pro 4-6 osob: kuchyňka, 2 ložnice s  manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou/WC, TV, balkón.
Apartmán Bilo typ II pro 2-3 osoby: obývací  pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s  manželským lůžkem, koupelna se sprchou/WC, TV.
Apartmán Quadrilo typ III pro 6-7 osob: kuchyňka, 2 dvoulůžkové ložnice, 1 třílůžková ložnice, koupelna se sprchou/WC, TV, balkón.
Bilo II a Quadrilo III se nacházejí v dependance 50 m od hotelové budovy.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky ubytování v hotelových pokojích), snídaně jsou podávnány formou bufetu. Večeře jsou připravené formou výběru z menu.

Cena nezahrnuje

  • příplatek za plnou penzi 100 EUR/osoba/týden nebo 15 EUR/osoba/den
  • příplatek za jednolůžkový pokoj 15 %

 

Cena zahrnuje

  • polopenzi v hotelových pokojích
  • vánoční a silvestrovskou večeři
  • v apartmánech povlečení, ručníky, závěrečný úklid (kromě kuchyňky, ta je v režii hosta, jinak zaplatí poplatek 30 EUR)

Další ubytování v okolí Hotel Denny