Hotel Principe delle Nevi Čtyřhvězdičkový hotel4 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Breuil - Cervinia
Město:
Breuil - Cervinia
Vzdálenost z Prahy:
1031 km
Vzdálenost z Brna:
1170 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Tento luxusní hotel se nachází přímo na sjezdovce Cervinia. Svým umístěním je tak ideální pro vášnivé lyžaře. Centrum městečka Cervinia je vzdáleno zhruba 1,2 km.

Výhody

  • skvělá poloha hotelu s dechberoucím výhledem
  • nádherné wellness
  • možnost dojet přímo na lyžích do hotelu
  • dostatek aktivit i pro nelyžaře

Nevýhody

  • vyšší cena ubytování, která však odpovídá kvalitě nabízených služeb

Vybavení

Hotel koresponduje s prostředím ve kterém je postaven a nabízí vše na co si jen vzpomenete od rozsáhlého wellness centra po 3D kino.  Pomyslnou třešničkou je dechberoucí výhled na Matterhorn.
Praktické: prodej skipasů na recepci, lyžárna, lyžařská škola (za poplatek), bezbariérový přístup, kyvadlová doprava, výtah, Wi-Fi připojení (zdarma), parkoviště.

Aktivity

V restauraci Snowflake zažijete jedinečný kulinářský zážitek. Šéfkuchař má pečlivě přichystané degustační menu, které je doplněno víny z celé Itálie. Pro odpolední svačinku si zajděte do Burger&Beer. Zažijete zde úžasnou atmosféru se skvělou hudbou, výhledem na bazén a okolní hory. V nabídce najdete i speciální vegetariánský burger. Apres ski bar je jedinečným místem k ukončení vašeho dne. Zažijete zde plno zábavy a vychutnáte skvělé nápoje a v rytmu hudby můžete vyhlížet západ slunce. Pokud najdete pár minut volného času určitě navštivte vinný tunel - mini muzeum, které je poctou krásné italské krajiny, vynikajících vín a skvělých lidí, kteří víno produkuji.

Wellness

Vyhřívaný venkovní a vnitřní bazén, jacuzzi, parní sauna, zážitkové sprchy, relaxační místnost, fitness centrum, masáže.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Standard: 18m2, koupelna se sprchovým koutem, trezor, TV, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Superior: 28m2, možná přistýlka pro 3 osobu, trezor, Tv, koupelna se sprchovým koutem, balkon.
Junior Suite: 70m2, vhodné pro pobyt rodin nebo menších skupin přátel,  trezor, obývací pokoj s eletrickým krbem, TV,  prostorná ložnice, koupelna se sprchovým koutem, balkon.
Loft Master Suite: 100m2, obývací pokoj/kuchyňka, elektrický krb, koupelna se sprchovým koutem, samoastatná vana, trezor, balkon.
Rodinná Suite: 60m2, dvě ložnice (jedna s patrovou postelí pro děti), dvě oddělené koupelny, TV, elektrický krb, balkon, jacuzzi.
Plateau Rosa Chalet: 40m2, s dechberoucím výhledem na ledovec Rosa,  pro děti nebo další osoby je k dispozici rozkládací pohovka v obývacím pokoji, koupelna se sprchovým koutem, TV, trezor, balkon.
Matterhorn Chalet: 50m2,  s dechberoucím výhledem na ledovec Matterhorn, pro děti nebo další osoby je k dispozici rozkládací pohovka v obývacím pokoji, TV, kouplena se sprchovým koutem, trezor, balkon.
Dvoulůžkové pokoje Chalet: 30-36m2, některé pokoje mají k dispozici soukromou jacuzzi na balkoně, koupelna se sprchovým koutem, trezor, TV, balkon.
Dvoulůžkové pokoje Igloo: 41m2, velký balkon s panoramatickým výhledem do hor, rozkládací pohovka pro děti, koupelna se sprchovým koutem a vanou, trezor, TV.
Cervino SPA Master Suite: 170 m2 + 30m2 loft, nejluxusnější a nejprostornější suite,  perfektní pro dvě rodiny nebo pro skupinu přátel, 2x ložnice, rozkládací pohovky pro děti, koupelna se sprchovým koutem, v jednom pokoji samostatně stojící vana,, privátní sauna s tureckou parní sprchou, privátní jycuzzi na balkoně s výhledem do hor, kuchyně, TV, trezor.
Cervino SPA Suite: 140 m2 + 30m2 loft, dvoulůžková ložnice, rozkládací pohovka pro děti, samostatně stojící vana v pokoji,privátí sauna s tureckou parní sprchou, koupelna s vanou, TV, trezor, balkon s výhledem do hor.
Bontadini & Teodulo SPA Suite: 50m2, ložnice a obývací část odděleny posuvnými dveřmi, rokládací pohovka v obývací části pro děti, privátní sauna s tureckou parní sprchou, soukromé jacuzzi na balkoně s panoramatickým výhledem do hor, TV, trezor.
Ventina & Pancheron SPA Suite: 65m2, ložnice, oddělený dětský pokoj s patrovými postelemi, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, sedací koutek s rozkládací pohovkou, privátní jacuzzi na balkoně s panoramatickým výhledem.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 4 chodového menu.

Cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí
  • Wi-Fi připojení
  • přístup do wellness centra

Cena nezahrnuje

  • místní pobytovou taxu

Další ubytování v okolí Hotel Principe delle Nevi