Park Hotel Azalea Tříhvězdičkový hotel superrior3.5 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Val di Fiemme
Město:
Cavalese
Vzdálenost z Prahy:
694 km
Vzdálenost z Brna:
757 km
Nejbližší sjezdovka:
do 2 km od ski areálu
Skibus:
do 50 m

Moderní hotel se nachází na okraji historického centra městečka Cavalese, v lyžařské oblasti Val di Fiemme. Zastávka skibusu se nachází v blízkosti hotelu. Skiareál Alpe Cermis je v dosahu cca 1 km od hotelu. Městečko Cavalese je historicky významným místem v údolí Val di Fiemme, na které navazuje údolí Val di Fassa, v centrální části Dolomit, jen 25 min jízdy od nejvyšší hory Dolomit Marmolada a horského masivu Gruppo Sella.

Výhody

 • krásné wellness s orientálními technikami
 • možnost vegetariánského i veganského stravování
 • prostorné pokoje až pro 5 osob
 • nádherná zahraga vhodná k relaxaci
 • baby friendly

Vybavení

Hotel byl kompletně zrekonstruován podle ekologické filozofie majitelů. Využívá fair trade produkty, bio potraviny z regionálního hospodářství. Nabízí komfortní, vkusně a čistě zařízené dvoulůžkové, jednolůžkové, rodinné pokoje (vždy propojené 2 dvoulůžkové pokoje)  a junior suite (pro 2-5 osob, 2x dvoulůžková postel, rozkládací pohovka nebo patrové postele) s nádherným výhledem do horského okolí.
Praktické: Parkoviště, lyžárna. Internetové připojení W-LAN.

Aktivity

Hotelový bar, restaurace, společenská místnost.

Wellness

Wellness oáza s finskou saunou, bio-saunou, tureckou parní lázní. Dále Kneippovy vaničky, vědro s ledem, relaxační místnost s knihovnou (možnost kávy a dezertu), odpočinková zóna na zahradě. Za poplatek: masáže - přírodními produkty v kombinaci s orientálními technikami, shiatsu, ayurvéda, průvodce speciálními technikami práce s dechem.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj DALIA (18 m2) : pro 2 osoby, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky.
Dvoulůžkový pokoj TULIPANO (18-20 m2) : pro 2 osoby, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky.
Dvoulůžkový superior pokoj GIACINTO (22 m2) : pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky.
Dvoulůžkový superior pokoj VIOLA (20 m2) : pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky.
Junior Suite AZALEA (25 m2) : pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky, župany.
Junior Suite IRIS (28-31 m2) : pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky, župany.
Junior Suite RANUNCOLO (36 m2) : pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel, patrová postel pro děti, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky, župany.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně ve formě bohatých ranních bufetových stolů - domácí chléb, čerstvé pečivo, domácí marmelády, sýry, musli, palačinky, wafle, domácí nutella, bio med z Cavalese, bio třtinový cukr atd. Vícechodová večeře podávaná výběrem z menu, salátový bufet.
Hotel nabízí dva typy menu - klasické (s masem) nebo vegetariánské/veganské. Dětské menu je samozřejmostí. Hosté mají možnost také ochutnat místní kuchyni formou vlastního bufetového stolu.

Pro děti

Dětská herna v hotelu, venkovní dětské hřiště se stromovým domkem, pískovištěm, trampolínou, stolním tenisem. Programy na míru dětem uvnitř i venku na čerstvém vzduchu. Vybavení pro nejmenší děti (jídelní židličky, vanička, přebalovací pult, dětský příbor, nosítko).

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu: 2,20 EUR/osoba nad 14 let/noc
 • příplatek za psa do 25 kg: 10 EUR/den (bez potravy)
 • příplatek za krátkodobý pobyt (pod 4 noci)

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • vstup do wellness
 • parkování
 • lyžárnu
 • Wi-Fi připojení

Další ubytování v okolí Park Hotel Azalea