Saint Hubertus Resort Čtyřhvězdičkový hotel4 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Breuil - Cervinia
Město:
Breuil - Cervinia
Vzdálenost z Prahy:
1030 km
Vzdálenost z Brna:
1169 km
Nejbližší sjezdovka:
do 2 km od ski areálu
Skibus:
do 50 m

Resort se nachází poblíž centru městečka Breuil-Cervinia, poblíž jsou restaurace i obchody. Nejbližší lanovka Breuil-Plan Maison je vzdálena 550 m od ubytování. Z resortu se vám naskytne dechberoucí výhled na Alpy a také na Matterhorn. Od hotelu jezdí hotelový skibus, který je pro ubytované hosty zdarma.

Výhody

  • hotelové wellness
  • skvělá poloha
  • příjemná atmosféra a přítelský personál

Nevýhody

  • vyšší cena, odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

Vybavení

To, že se jedná o vyjímečné ubytování potvrzují ocenění z Trip Advisoru, kde je hotel hodnocen jako top 1 hotel v Cervinii za roky 2014, 2015, 2016 a 2017. Nabrat síly na celodenní lyžování můžete v hotelovém wellness centru.
Praktické: pobyt s domácími mazlíčky je povolen za poplatek, prodej skipasů na recepci, půjčovna lyžařského vybavení, Wi-Fi připojení, parkoviště.

Aktivity

Restaurace, bar, příležitostně večer s živou hudbou.

Wellness

Vnitřní bazén s vodou obohacenou jódem, draslíkem a hořčíkem, možnost objednání masáží za poplatek, posilovna, vířivka, finská sauna.

Ubytování

Apartmány Prestige (55-60m2):  pro 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti, ložnice, TV, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, krb, kuchyňský kout, minilednička, myčka nádobí.

Apartmány Superior (80-90 m2): pro až 4 osoby, některý typy jsou s mezipatrem některé bez, obývací pokoj s velkým krbem, ložnice, rozkládací pohovka, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, balkon nebo terasa s výhledem na Matterhorn, kuchyňský kout, minilednička, myčka nádobí.

Apartmány Deluxe (90-100m2): dvě ložnice, krb, 2 koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, kuchyňský kout, myčka nádobí, minilednice.

Stravování

Snídaně (v ceně nabídky): snídaně podávaná formou bohatého bufetu s domácím sladkým pečivem, čerstvým ovocem, lokalními produkty z místních farem jogurty, sýry a šunkami. Také je k dispozici kozí sýr a mléko, čerstvě vymačkaný džus. Dále si můžete pochutnat na omeletách, míchaných nebo smažených vajíčkách, slanině, cereáliích a müsli, čerstvém lososu a zelenině.

Pro děti

Dětský klub pro děti od 2-12 let, otevřen od 15-19:00 hod, hlídání dětí možné za příplatek.

Cena nezahrnuje

  • místní pobytová taxa
  • pobyt s domácími mazlíčky za poplatek

Cena zahrnuje

  • ubytování v luxusních apartmánech se snídaní
  • vstup do hotelového wellness
  • parkoviště
  • Wi-Fi připojení

Videa

Další ubytování v okolí Saint Hubertus Resort