Reklama

recenze
ubytování

Val Cenis (1400 – 2800 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Simona
  Val Cenis
  08.04.2011 - 11:06
   

  Pro super lyžaře Tonyho:
  Val Cenis má 73 km zelených + modrých, 42 km červených a 10 km černých. Takže většina sjezdovek je modrých a zelených. V případě uzavření horních lanovek /př TS Met/, nedostatku sněhu /minimum zasněžování/ toho už moc nezbývá. A to co zbývá, je přeplněné, neupravené o carvingovém lyžování nemůže být ani řeč. Nicméně někomu to vyhovovat může, já se raději budu lyžovat ve Val Thorens, kde je opravdu záruka dobrého lyžování. Tonymu přeji hezké lyžování ve Val Cenis, má zřejmě jiné nároky na lyžování než já.

 • Tony
  Pro Simonku
  08.04.2011 - 09:33
   

  Slečna Simona by měla nadále lyžovat za barákem za vsí, na místmí louce. Val Cenis má s Termignonem 61 sjezdovek, z toho 13 zelených,19 modrých,24 červených a 5 černých. Pokud píšete milá ,,slečno", že převládají zelený, pak jste lyžovala dole na zbytku zelený louky od podzimu.Minimum středisek má zasněžování na vrškách, Val Thorens ho rozhodně taky nemá, jezdím do něj taky rád.A systém vleků a sjezdovek je určitě smyslně uspořádanej, to by jinak nemohlo ani fungovat.A jak píšete o nelyžařích, tak s těma se setkáte naprosto všude.V Alpách jich je všude plno.Letošní zima byla na sníh celkově horší, termín 12 - 19.3. byl všude nešťastnej. Další týden byl naprosto suprovej, sám jsem byl v Savojských Alpách si zalyžovat

 • Zdeněk
  Val Cenis
  06.04.2011 - 21:10
   

  Byl jsem ve středisku ve stejném termínu jako paní Simona. Toto středisko je z těch menších a již i v katalogu je napsáno,že není zcela pokryto umělým zasněžováním. Jinak na dosněžování je nutnost mínusových teplot podmínkou a který areál bude nákladně vysněžovat v půli března?
  Jinak jsem byl ve středisku několikrát a mohu ho jedině doporučit.
  Hold to letos nevyšlo s počasím na 100%,snad příště.

 • Simona
  Val Cenis
  04.04.2011 - 11:34
   

  Větru dešti se poručit nedá, ale sjezdovky se zasněžovat a upravovat dají, což v termínu kdy jsem tam byla já nečinili. Ano asi jsem náročná, ale třeba lyžování ve Val Thorens je úplně o něčem jiném. A proto se jezdí lyžovat do Francie. Bohužel Val Cenis je za málo ´peněz málo muziky.

 • Karolína
  Val Cenis
  02.04.2011 - 18:11
   

  Byli jsme ve středisku ve stejném termínu,jako Petr.Nádherné počasí,sjezdovky super upravené-vzhledem k množství sněhu,Ale poručit větru dešti zatím neumíme:-( Milí lidé.... Paní Simona je asi trošku zhýčkaný a rozmazlený člověk a málo co,jí je asi vhod.Já mohu jen vřele doporučit.

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

čtyři + ? = čtyři
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Menší lyžařské středisko v blízkosti českých hranic u obce Neukirchen a Lam. Nabízí zajímavé převýšení téměr 400 metrů (větší než na blízkém Velkém Javoru). ...
Lyžování ve výškách: 657 - 1050 m.n.m
Délka sjezdovek: 6 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %25 %50 %25 %