Reklama

ubytování ve
středisku

Val di Fassa (1320 – 2423 m. n. m.)

Val di Fassa patří k nejnavštěvovanějším údolím v Dolomitech. Nachází se v jejich centru a zahrnuje městečka Moena, Campitello a Canazei a několik vesniček. Údolí je sjezdovkami propojeno se sousední Arabbou, Corvarou v Alta Badii a Sevlou ve Val Gardeně - Canazei prochází lyžařský okruh Sella Ronda (500 km sjezdovek).


reklama

Hotely, penzióny, apartmány Campitello di Fassa

Sporthotel Enrosadira

Hotel je 400 m vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 12 509 Kč

Hotel s přátelskou atmosférou a s česky mluvící obsluhou v centru Campitello di Fassa.

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Sporthotel Enrosadira

Umístění hotelu: Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Sport Hotel Enrosadira se nachází v “srdci jižních Dolomit”  městečku Campitello di Fassa v nadmořské výšce 1440 m. Do centra městečka je to jen 150 m. Nejbližší lanovka Col Rodella je od hotelu vzdálena 400 m, kam hosty dopraví hotelový skibus. Charakter hotelu: Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Hotel Enrosadira dbá na tradice a spokojenost svých zákazníků. Personál hotelu je velmi ochotný a příjemný. Po domluvě s hotelem, která je možná í v českém jazyce, si hosté mohou vyzvednout skipasy na recepci. Pokoje: Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a rodinné pokoje. Vybavení pokojů:   Pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC, fénem, sat. TV, telefonem a Wi-fi připojení.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých bufetových stolů. Večeře - výběr ze dvou menu o čtyřech chodech. Salátový bufet. Jídelní lístek je také v českém jazyce. V rámci večerního menu je pro hosty připravena 1 večeře s tyrolskými specialitami, galavečeře s vůní čokolády, ochutnávka místních vín a grappy.

Volné termíny

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2015/2016.

Program

Relaxace: Menší wellness s finskou saunou s bazénkem se studenou vodou, solárium. Večerní program: restaurace, hotelový bar s krbem, společenská místnost, knihovnička, venkovní terasa. Pro děti: menší dětský koutek v rámci společenské místnosti.  Praktické:  parkoviště, lyžárna s vyhříváním na lyžáky, recepce s možností vyzvednutí skipasů, wi-fi.

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
12. 3. 2016 - 19. 3. 20168PolopenzeVlastní12 509 Kč / DospělýRezervovat
19. 3. 2016 - 26. 3. 20168PolopenzeVlastní12 509 Kč / DospělýRezervovat
26. 3. 2016 - 2. 4. 20168PolopenzeVlastní12 509 Kč / DospělýRezervovat
2. 4. 2016 - 9. 4. 20168PolopenzeVlastní12 509 Kč / DospělýRezervovat

hotel Salvan - Campitello

Hotel je 400 m vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 15 400 Kč

Moderní hotel uprostřed nedotčené přírody s vlastním wellness .

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

hotel Salvan - Campitello

Umístění hotelu: Hotel se nachází zhruba 100m od centra městečka Campitello. Zastávka skibusu je ve vzdálenosti 5 m od hotelu. Lanovka Col Rodella je vzdálena od hotelu 400m. Charakter hotelu: Jedná se o hotel s dlouholetou rodinnou tradicí. Díky vlastnímu wellness centru nabízí ubytovaným hostům veškerý odpočinek a možnost relaxace po celodenním lyžování. Hotel je bezbariérový. Pokoje:  Hotel nabízí ubytování v pohodlných a tichých pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fénem, županem, trezorem, balkónem, telefonem a satelitní televizí. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Vybavení pokojů: Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fénem, županem, trezorem, balkónem, telefonem a satelitní televizí. Na pokojích je wi-fi připojení ZDARMA.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně je podávána formou bohatého bufetu. Večeře sestává ze 3 chodů k níž je hostům připraven salátový a jiný bufet. Během pobytu hosté vyzkouší i místní speciality. Možnost na požádání připravit i dětské menu.

Volné termíny

Ubytování je možné ve vybraných termínech zimní sezóny 2015/2016.

Program

Relaxace: krytý bazén, vířivka, sauna, turecké lázně, relaxační prostory, tropický déšť, fitness. Solárium i masáže jsou za poplatek. Pro večerní program: restaurace, herna Praktické: výtah, parkoviště, wi-fi připojení

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
5. 3. 2016 - 12. 3. 20168PolopenzeVlastní15 400 Kč / DospělýRezervovat
12. 3. 2016 - 19. 3. 20168PolopenzeVlastní15 400 Kč / DospělýRezervovat
19. 3. 2016 - 26. 3. 20168PolopenzeVlastní15 400 Kč / DospělýRezervovat
26. 3. 2016 - 2. 4. 20168PolopenzeVlastní15 400 Kč / DospělýRezervovat

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Val di Fassa

31.1.2014 | Hotel Engel | Val di Fassa
Tříhvězdičkovýhotel Engel se nacházív klidnéčásti střediska Canazei, cca 300 od centra. K zastávce skibusu je to jen cca 15 m, k lyžařskému středisku cca 500 m. K vybavenípatřírecepce, bar, restaurace, výtah a wellness zařízeníse saunou a parnílázní. Solárium je za poplatek. Lyžárna, bezplatnéparkovištěa podzemníparkovacígarážjsou k dispozici.Zařízenía stravováníPokoje majísprchu s WC, satelitníTV, telefon, sejf, fén na vlasy ačástečněbalkon s výhledem do hor. K polopenzi patřísnídaněformoušvédských stolůa večernímenu o třech chodech. Rovněžzahrnuto v ceněje silvestrovskáslavnostnívečeře.
31.1.2014 | Hotel Stella Montis | Val di Fassa
Čtyřhvězdičkovýhotel Stella Montis se nacházícca 500 m od centra a 900 m od lyžařského střediska. Skibus stavíve vzdálenosti cca 500 m. Dům je vybaven recepcí, restaurací, barem, lyžárnou a parkoviště. Wellness zařízenínabízíkrytýbazén, saunu, tureckou lázeň, vířivku a posilovnu. Za poplatek si můžete dopřát návštěvu solária, masáže nebo kosmetickéaplikace.Vybavenía stravováníKomfortnípokoje majísprchu s WC, satelitníTV, u některých i balkon, telefon, lednici, bezpečnostníschránku a fén na vlasy. V cenězahrnutápolopenze se skládáz vydatnésnídaněa večerního menu o třech chodech s možnostívýběru se salátem. Jednou týdněse pořádátypickýbufet.
31.1.2014 | Garni Letizia | Val di Fassa
Pěkné ubytování Garni Letizia vám nabízí příjemnou a rodinnou atmosféru a nachází se v klidné poloze střediska Campitello. Centrum se nachází po cca 200 m. Do lyžařského střediska se dostanete po cca 400 m a skibus staví po 100 m. Útulné a s láskou zařízené ubytování vám nabízí recepci, výtah, jídelnu na snídaně, místnost s TV, vyhřívanou lyžárnu a terasu. Parkoviště a parkovací garáž je možné použít zdarma.

Pokoje
Pokoje jsou světlé a stylově zařízené. Mají sprchu s WC, TV, bezpečnostní schránku, fén na vlasy a u některých je i balkon.

Stravování
Snídaně formou švédských stolů je již zahrnuta v ceně.
31.1.2014 | Schlosshotel Dolomiti | Val di Fassa
ImpozantníčtyřhvězdičkovýSchlosshotel Dolomiti se nacházínedaleko lyžařských zařízeníBelvedere (cca 150 m). Skibus stavíhned u hotelu. V Habsburgském stylu zařízenýhotel se nacházív centru střediska Canazei, vedle veřejného parku. K vybavenídomu patřírecepce, místnost s TV, tři výtahy, restaurace, bar, kavárna, kongresovécentrum, internetovýkoutek (za poplatek), lyžárna, terasa a zahrada, stejnějako dětskýpokoj na hraní. Komfortníwellness zařízení, kterénabízíposilovnu, tureckou lázeň, saunu a vířivku, lze použít za poplatek (otevřeno denněod 15.00-19.00 hodin). Bezplatnéparkovištěa garáž(za poplatek) jsou zde také.Vybavenía stravováníKomfortnípokoje jsou se sprchou s WC, satelitníTV, telefonem, připojením na internet (za poplatek), bezpečnostníschránkou, fénem na vlasy, minibarem a u některých je i balkon. Stravovánízahrnuje snídani formoušvédských stolůa večernímenu o třech chodech se salátem a velkým výběrem dezertů.
31.1.2014 | Hotel Aida | Val di Fassa
Rodinný dvouhvězdičkový hotel Aida se nachází v centru střediska Pozza. Sjezdovky jsou odtud cca 600 m a na zastávku skibusu je to cca 20 m. Hotel se skládá ze dvou budov, které jsou od sebe cca 10 m. K vybavení patří recepce, bar, restaurace, terasa, w-lan (v ceně, u baru), lyžárna a parkoviště (v ceně).

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy a balkon. Ubytování je možné v obou budovách.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem. Pro děti je k dispozici dětské menu.
31.1.2014 | Garni Aritz | Val di Fassa
Pěkný a komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Garni Aritz leží v centru Campitella. K lanovce „Col Rodella“ je to cca 200 m. Dům je vybaven recepcí, bar s w-lanem, salónkem, pokojem na hraní se stolním tenisem a lyžárnou. Dále má k dispozici zařízení wellness (v ceně) se saunou, parní lázní, Kneippovo jezírkem a posilovnou. Vířivku lze použít za poplatek. K dispozici jsou garáže zdarma.

Pokoje
Pokoje jsou komfortně zařízené a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránka, fén na vlasy a minibar. U některých je i balkon.

Stravování
V ceně je zahrnuta vydatná snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Hotel Rododendro | Val di Fassa
Rodinný tříhvězdičkový hotel Rododendro se nachází v klidné poloze a je vzdálen cca 200 m od centra a 500 m od vleků. Skibus staví přibližně po 50 m. K vybavení útulného hotelu patří recepce, bar, restaurace, jídelna, herna, výtah, místnost s TV a lyžárna. Menší zařízení wellness (otevřeno od 17:30 do 19:30 hodin) nabízí saunu, posilovnu, vířivku a solárium. Bezplatné parkoviště je k dispozici před domem. Vybavení a stravování Pokoje s pěkným výhledem do hor mají k dispozici sprchu s WC, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránku a fén na vlasy. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu s možností vlastního výběru. Dětské menu je možné na vyžádání.
31.1.2014 | Hotel Bernard | Val di Fassa
Útulný dvouhvězdičkový hotel Bernard se nachází ve středisku Pozza, cca 300 m od centra. Nejbližší lyžařské středisko je Buffaure, jen cca 100 m od domu. Zastávku skibusu najdete po cca 50 m. Příjemný hotel má k dispozici výtah, jídelnu na snídaně, místnost s TV, bar, w-lan (v ceně), terasu a lyžárnu. Parkoviště je hned u domu a zdarma.

Vybavení a stravování
Útulné pokoje jsou se sprchou s WC a TV. V ceně je snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Hotel Valacia | Val di Fassa
Rodinný tříhvězdičkový hotel Valacia se nachází na kraji střediska Pozza, nedaleko lyžařského střediska Bauffare a je jen cca 600 m od centra. Skibus staví po cca 100 m. K vybavení hotelu patří recepce, výtah, w-lan (v ceně), restaurace, bar, společenská místnost a lyžána se sušákem na lyžáky. Wellness zařízení nabízí saunu a tureckou parní lázeň (v ceně), stejně jako solárium a vířivku nebo masáže (za poplatek). Parkoviště je zdarma k dispozici.

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV (flatscreen), w-lan (v ceně), telefon, fén na vlasy a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večeře s výběrem z několika menu. O Vánoce a na Silvestra se podává slavnostní menu (v ceně).
31.1.2014 | Hotel Arnika | Val di Fassa
Rodinnýtříhvězdičkovýhotel Arnika se nacházív centrálnípoloze střediska Pozza, cca 200 m od centra. Skibus stavív bezprostředníblízkosti domu, ke vleku Bufaure je to jen cca 2 km. Dům byl renovován v roce 2008 a mák dispozici recepci, jídelnu na snídaně, bar a místnost s TV. Novéwellness zařízenízahrnuje relaxačnímístnost, saunu a vířivku. Lyžárna a parkovištějsou k dispozici.Vybavenía stravováníRustikálnípokoje majíkoupelnu nebo sprchu s WC, satelitníTV, telefon, bezpečnostníschránku, fén na vlasy a u některých je i balkon. Polopenze zahrnuje snídani formoušvédských stolů, večernímenu o třech chodech s možnostívýběru a typickýitalskou večeři. O Silvestra se podáváslavnostnívečeře (za poplatek).