Reklama

ubytování ve
středisku

Val di Fassa (1320 – 2423 m. n. m.)

Val di Fassa patří k nejnavštěvovanějším údolím v Dolomitech. Nachází se v jejich centru a zahrnuje městečka Moena, Campitello a Canazei a několik vesniček. Údolí je sjezdovkami propojeno se sousední Arabbou, Corvarou v Alta Badii a Sevlou ve Val Gardeně - Canazei prochází lyžařský okruh Sella Ronda (500 km sjezdovek).


reklama

Hotely, penzióny, apartmány Vigo di Fassa

Alpen Hotel Corona Sport & Wellness

Hotel je 200 m vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 18 669 Kč

Luxusně zařízený sportovní a wellness hotel s úchvatným bazénem, golfovým trenažerem a pouhých 200 m od sjezdovky.

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Alpen Hotel Corona Sport & Wellness

Umístění hotelu: Elegantní, stylově zařízený, sport a wellness hotel se nachází v nádherné horské krajině, v centru městečka Vigo di Fassa, pouhých 200 m od nejbližší lanovky Rosengarten. Lanovka napojená na proslulou Sella Rondu je vzdálena necelých 10km od hotelu. Charakter hotelu: Alpský rodinný hotel s širokým sportovním a wellness zázemím nabízí více než dvou set letou tradici. Pokoje: V hotelu se nachází 72 pokojů. Všechny pokoje jsou zařízené v alpském stylu s dřevěnými dekoracemi a nabízejí překrásný výhled do hor.  Pokoje je možné propojit, čímž vznikne luxusní apartmán. Kromě níže uvedených pokojů hotel nabízí ubytování v pokojích Sudio Mansarda, Alpen Tyrol, Alpen room Large, Panorama Alpen Suite, Mini Suite a Family Suite.  Alpen Junior Suite : cca 26-40 m² Alpen Room : cca 24 m²  Vybavení pokojů: V každém pokoji se nachází koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, telefon, TV, rádio, sejf, minibar, internet. Téměř všechny pokoje jsou s balkonem. Pokoje jsou nekuřácké (kouřit lze na balkoně).

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky): Snídaně je podávána formou bohatých švédských stolů. Odpoledne se servíruje od 4 hodin čaj se sušenkami. Večeře je pro hosty připravena formou 4chodového menu. Salátový bufet (pátek - bufet s koláči). Možnost přípravy vegetariánské či bezlepkové stravy.

Volné termíny

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2015/2016.

Program

Relaxace: Wellness centrum Rosengarten s vnitřním bazénem s protiproudem s nádhernou kaskádou, dále také finská sauna, whirlpool, bio sauna, parní jeskyně, aroma kabinka, tepidárium, solárium (od 18 let), masáže, kosmetické služby, fitness. Večerní program: restaurace, ve které jsou umístěna kamna, hotelový bar, společenská místnost s krbem, živá hudba (min. 3x týdně), golf simulátor. Pro firmy: Zařízená seminární místnost Pro děti: dětský koutek, Mini club Goofy, dětský park v Ciampedie Praktické: parkoviště, recepce nabízející skimapy, výtah, lyžárna, připojení Wi-fi  

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
12. 3. 2016 - 19. 3. 20168PolopenzeVlastní18 669 Kč / DospělýRezervovat
19. 3. 2016 - 26. 3. 20168PolopenzeVlastní18 669 Kč / DospělýRezervovat
26. 3. 2016 - 2. 4. 20168PolopenzeVlastní18 669 Kč / DospělýRezervovat

Hotel Belvedere - Fassa

Hotel je 600 m vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 8 274 Kč

Krásný hotel na stráních Vigo di Fassa kombinuje pěkné prostředí s příjemnou cenou .

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Hotel Belvedere - Fassa

Umístění hotelu:  Hotel Belvedere se nachází v klidném a tichém prostředí s krásným výhledem na Dolomity, asi 10 minut chůze od centra městečka Vigo di Fassaa a asi 600 m od lanovky Catinaccio. Nejbližší nástup na okruh Sella Ronda je možný v Campitello di Fassa (10km).  Okolí Vigo di Fassa je známé svojí typickou architekturou. Zastávka skibusu je naproti hotelu. Charakter hotelu:  Hotel pouze odráží tradiční italské styly, které jsou natolik typické pro alpské budovy. Nábytek je zde dřevěný, celý hotel je pěkně vybaven, navozuje atmosféru rodinného hotelu. Je tak ideálním pro příjemnou dovolenou strávenou na svazích. Pokoje: Hotel nabízí pokoje vystavěné v tzv. "Ladin stylu", tolik typickým pro toto okolí. Většina pokojů má balkon. Vybavení pokojů: Každý pokoj je vybavený dvoulůžkovou postelí, vlastní koupelnu s vanou, nebo sprchovým koutem, WC, telefonem, pokojvým sejfem a satelitní televizí. 

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky):  Snídaně je podávána formou švédských stolů. Večeře si můžete zvolit ze 3 různých menu, pro hosty je připraven také salátový bufet. Součástí večerního menu jsou i místní speciality.

Volné termíny

 Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2013 /2014.

Program

Večerní program:  Restaurace, hotelový bar, polečenská místnost s TV, čítárna, herna, kulečníkový stl, stolní fotbal. Praktické:  Lyžárna se sušákem, parkoviště, skibus do dalších areálů, internet

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
15. 3. 2014 - 22. 3. 20148PolopenzeVlastní8 274 Kč / DospělýRezervovat
22. 3. 2014 - 29. 3. 20148PolopenzeVlastní8 274 Kč / DospělýRezervovat

Hotel Rosa

Hotel je 50 m vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 9 044 Kč

Rodinný hotel s výbornou místní kuchyní nabízí ubytování v centru Vigo di Fassa přímo u sjezdovky.

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Hotel Rosa

    Umístění hotelu: Hotel Rosa se nachází v klidném městě Vigo di Fassa, přibližně 50 m od lanovek lyžařského střediska.   Přímo před hotelem se nachází velké parkoviště s možností zaparkovat přímo v centru Vigo di Fassa. Obchody a restaurace jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Lyžařský areál Sella Ronda je vzdálený necelých 10 km. Zastávka skibusu se nachází přímo před hotelem. Charakter hotelu: Kompletně zrekontruovaný a zmodernizovaný hotel je ideální pro rodinnou dovolenou. Hotel je vyhlášený svou výbornou kuchyní. Kromě pohodlných pokojů nabízí k odpočinku také menší wellness a soukromou zahradu. Pokoje: Hotel disponuje 40 pokoji typu Standard a Comfort. Nabízí ubytování v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích. Některé pokoje jsou s balkónem, který poskytuje panoramatický výhled na Vigo di Fassa a Dolomity. Vybavení pokojů:  Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou/WC, fénem, sat. TV, pokojovým sejfem, telefonem, balkonem.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky):   Snídaně jsou podávnány formou bufetu. Večeře jsou připravené formou výběru z menu. Během týdenního pobytu se koná jedna večeře s živou hudbou.

Volné termíny

Ubytování je možné ve všech termínech zimní lyžařské sezóny 2015/2016.

Program

Relaxace: sauna (v ceně), vířivka a solárium (za poplatek), slunná terasa a soukromá zahrádka Pro večerní program: Restaurace, bar, společenské salonky, kulečník, stolní tenis Praktické: parkování, recepce, lyžárna, wi-fi

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
12. 3. 2016 - 19. 3. 20168PolopenzeVlastní9 044 Kč / DospělýRezervovat
19. 3. 2016 - 26. 3. 20168PolopenzeVlastní9 044 Kč / DospělýRezervovat

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Val di Fassa

31.1.2014 | Hotel Engel | Val di Fassa
Tříhvězdičkovýhotel Engel se nacházív klidnéčásti střediska Canazei, cca 300 od centra. K zastávce skibusu je to jen cca 15 m, k lyžařskému středisku cca 500 m. K vybavenípatřírecepce, bar, restaurace, výtah a wellness zařízeníse saunou a parnílázní. Solárium je za poplatek. Lyžárna, bezplatnéparkovištěa podzemníparkovacígarážjsou k dispozici.Zařízenía stravováníPokoje majísprchu s WC, satelitníTV, telefon, sejf, fén na vlasy ačástečněbalkon s výhledem do hor. K polopenzi patřísnídaněformoušvédských stolůa večernímenu o třech chodech. Rovněžzahrnuto v ceněje silvestrovskáslavnostnívečeře.
31.1.2014 | Hotel Stella Montis | Val di Fassa
Čtyřhvězdičkovýhotel Stella Montis se nacházícca 500 m od centra a 900 m od lyžařského střediska. Skibus stavíve vzdálenosti cca 500 m. Dům je vybaven recepcí, restaurací, barem, lyžárnou a parkoviště. Wellness zařízenínabízíkrytýbazén, saunu, tureckou lázeň, vířivku a posilovnu. Za poplatek si můžete dopřát návštěvu solária, masáže nebo kosmetickéaplikace.Vybavenía stravováníKomfortnípokoje majísprchu s WC, satelitníTV, u některých i balkon, telefon, lednici, bezpečnostníschránku a fén na vlasy. V cenězahrnutápolopenze se skládáz vydatnésnídaněa večerního menu o třech chodech s možnostívýběru se salátem. Jednou týdněse pořádátypickýbufet.
31.1.2014 | Garni Letizia | Val di Fassa
Pěkné ubytování Garni Letizia vám nabízí příjemnou a rodinnou atmosféru a nachází se v klidné poloze střediska Campitello. Centrum se nachází po cca 200 m. Do lyžařského střediska se dostanete po cca 400 m a skibus staví po 100 m. Útulné a s láskou zařízené ubytování vám nabízí recepci, výtah, jídelnu na snídaně, místnost s TV, vyhřívanou lyžárnu a terasu. Parkoviště a parkovací garáž je možné použít zdarma.

Pokoje
Pokoje jsou světlé a stylově zařízené. Mají sprchu s WC, TV, bezpečnostní schránku, fén na vlasy a u některých je i balkon.

Stravování
Snídaně formou švédských stolů je již zahrnuta v ceně.
31.1.2014 | Schlosshotel Dolomiti | Val di Fassa
ImpozantníčtyřhvězdičkovýSchlosshotel Dolomiti se nacházínedaleko lyžařských zařízeníBelvedere (cca 150 m). Skibus stavíhned u hotelu. V Habsburgském stylu zařízenýhotel se nacházív centru střediska Canazei, vedle veřejného parku. K vybavenídomu patřírecepce, místnost s TV, tři výtahy, restaurace, bar, kavárna, kongresovécentrum, internetovýkoutek (za poplatek), lyžárna, terasa a zahrada, stejnějako dětskýpokoj na hraní. Komfortníwellness zařízení, kterénabízíposilovnu, tureckou lázeň, saunu a vířivku, lze použít za poplatek (otevřeno denněod 15.00-19.00 hodin). Bezplatnéparkovištěa garáž(za poplatek) jsou zde také.Vybavenía stravováníKomfortnípokoje jsou se sprchou s WC, satelitníTV, telefonem, připojením na internet (za poplatek), bezpečnostníschránkou, fénem na vlasy, minibarem a u některých je i balkon. Stravovánízahrnuje snídani formoušvédských stolůa večernímenu o třech chodech se salátem a velkým výběrem dezertů.
31.1.2014 | Hotel Aida | Val di Fassa
Rodinný dvouhvězdičkový hotel Aida se nachází v centru střediska Pozza. Sjezdovky jsou odtud cca 600 m a na zastávku skibusu je to cca 20 m. Hotel se skládá ze dvou budov, které jsou od sebe cca 10 m. K vybavení patří recepce, bar, restaurace, terasa, w-lan (v ceně, u baru), lyžárna a parkoviště (v ceně).

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy a balkon. Ubytování je možné v obou budovách.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem. Pro děti je k dispozici dětské menu.
31.1.2014 | Garni Aritz | Val di Fassa
Pěkný a komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Garni Aritz leží v centru Campitella. K lanovce „Col Rodella“ je to cca 200 m. Dům je vybaven recepcí, bar s w-lanem, salónkem, pokojem na hraní se stolním tenisem a lyžárnou. Dále má k dispozici zařízení wellness (v ceně) se saunou, parní lázní, Kneippovo jezírkem a posilovnou. Vířivku lze použít za poplatek. K dispozici jsou garáže zdarma.

Pokoje
Pokoje jsou komfortně zařízené a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránka, fén na vlasy a minibar. U některých je i balkon.

Stravování
V ceně je zahrnuta vydatná snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Hotel Rododendro | Val di Fassa
Rodinný tříhvězdičkový hotel Rododendro se nachází v klidné poloze a je vzdálen cca 200 m od centra a 500 m od vleků. Skibus staví přibližně po 50 m. K vybavení útulného hotelu patří recepce, bar, restaurace, jídelna, herna, výtah, místnost s TV a lyžárna. Menší zařízení wellness (otevřeno od 17:30 do 19:30 hodin) nabízí saunu, posilovnu, vířivku a solárium. Bezplatné parkoviště je k dispozici před domem. Vybavení a stravování Pokoje s pěkným výhledem do hor mají k dispozici sprchu s WC, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránku a fén na vlasy. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu s možností vlastního výběru. Dětské menu je možné na vyžádání.
31.1.2014 | Hotel Bernard | Val di Fassa
Útulný dvouhvězdičkový hotel Bernard se nachází ve středisku Pozza, cca 300 m od centra. Nejbližší lyžařské středisko je Buffaure, jen cca 100 m od domu. Zastávku skibusu najdete po cca 50 m. Příjemný hotel má k dispozici výtah, jídelnu na snídaně, místnost s TV, bar, w-lan (v ceně), terasu a lyžárnu. Parkoviště je hned u domu a zdarma.

Vybavení a stravování
Útulné pokoje jsou se sprchou s WC a TV. V ceně je snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Hotel Valacia | Val di Fassa
Rodinný tříhvězdičkový hotel Valacia se nachází na kraji střediska Pozza, nedaleko lyžařského střediska Bauffare a je jen cca 600 m od centra. Skibus staví po cca 100 m. K vybavení hotelu patří recepce, výtah, w-lan (v ceně), restaurace, bar, společenská místnost a lyžána se sušákem na lyžáky. Wellness zařízení nabízí saunu a tureckou parní lázeň (v ceně), stejně jako solárium a vířivku nebo masáže (za poplatek). Parkoviště je zdarma k dispozici.

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV (flatscreen), w-lan (v ceně), telefon, fén na vlasy a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večeře s výběrem z několika menu. O Vánoce a na Silvestra se podává slavnostní menu (v ceně).
31.1.2014 | Hotel Arnika | Val di Fassa
Rodinnýtříhvězdičkovýhotel Arnika se nacházív centrálnípoloze střediska Pozza, cca 200 m od centra. Skibus stavív bezprostředníblízkosti domu, ke vleku Bufaure je to jen cca 2 km. Dům byl renovován v roce 2008 a mák dispozici recepci, jídelnu na snídaně, bar a místnost s TV. Novéwellness zařízenízahrnuje relaxačnímístnost, saunu a vířivku. Lyžárna a parkovištějsou k dispozici.Vybavenía stravováníRustikálnípokoje majíkoupelnu nebo sprchu s WC, satelitníTV, telefon, bezpečnostníschránku, fén na vlasy a u některých je i balkon. Polopenze zahrnuje snídani formoušvédských stolů, večernímenu o třech chodech s možnostívýběru a typickýitalskou večeři. O Silvestra se podáváslavnostnívečeře (za poplatek).