Reklama

ubytování ve
středisku

Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis (860 – 2267 m. n. m.)

Alpe Cermis je jedním ze 4 lyžařských areálu ve Val di Fiemme, které je velmi známé a oblíbené lyžařské údolí na jihozápadním okraji Dolomit. Hlavními lyžařskými lokalitami jsou 3 městečka Cavalese, Predazzo a Moena. Celkem 110 km tratí je pak rozptýleno mezi 4 hlavní areály propojené skibusy - Alpe Cermis nad Cavalese, Alpe Lusia / Bellamonte nad Moenou, Skicenter Latemar Obereggen nad Predazzem a nejmenší Lavazè-Oclin.

Val di Fiemme sousedí s oblastmi Tre Valli, St. Martino-P. Rolle a s Val di Fassa. Kromě sjezdování lze ve Val di Fiemme hojně využívat běžeckých stop včetně trasy tradičního závodu Marcialonga.


reklama

Hotely, penzióny, apartmány Castello di Fiemme

Hotel Olimpionico

Hotel je 2 km vzdálený od lyž. areálu


Cena za osobu celkem od: 12 124 Kč

Krásný italský hotel v Dolomitech s novým wellness centrem , ideální pro rodiny s dětmi . Děti do 7 let ZDARMA .

foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni
foto-zarizeni

Ubytování

Hotel Olimpionico

Umístění hotelu: Hotel Olimpionico se nachází na klidném a slunném místě ve vesničce Castello di Fiemme, pouhé 2 km od Cavalese (hlavní město Val di Fiemme). Vesnička Castello di Fiemme má téměř 2 000 obyvatel, centrum si stále udržuje svoji originální architekturu. Lanovky na Alpe Cermis jsou vzdáleny pouze pár minut jízdy. Charakter hotelu: Dobře vybavený tradiční italský nekuřácký hotel v alpském stylu. V roce 2007 byl hotel rekonstruován a bylo vystavěno nové wellness centrum, kde naleznete saunu, parní lázeň a dvě vířivky pro děti i dospělé. Po celém hotelu je přístupná WiFi síť zdarma. Pokoje: Hotel disponuje padesáti 2lůžkovými pokoji s možností přistýlky. Můžete si vybrat ze 40 comfortních pokojů a 10 nových BIO pokojů, speciálně vybavených pro alergiky. Vybavení pokojů:  Pokoje mají dvě postele, dvě jednolůžkové nebo jednu manželskou. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, satelitní LCD televizi, sejf, telefon a vysoušeč vlasů. Většina pokojů má balkon.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně formou švédských stolů s bio koutkem, večeře na výběr ze tří menu italských specialit o třech chodech a salátový bufet, uvítací drink. Možnost bezlepkových jídel a jídel pro děti. 

Volné termíny

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezony 2013/2014.

Program

Relaxace: Od roku 2007 hotel nabízí nově vystavěné wellness centrum se saunou, parní lázní, kneipp a 2x whirlpool - pro dospělé a pro děti, s možností masáží, malé fitness centrum, velká slunečná teresa; krytý bazén v sousedním Cavalese. Večerní program: Hotelový bar, taverna s vínovým barem, společenská místnost s TV, čtenářský koutek s knihami a časopisy, možnost zapůjčení stolních her, procházky historickým centrem městečka. Ve vybraných termínech hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé.  Pro děti:  Vybavený dětský koutek, k zapůjčení dětská židlička, ohřívátko na dětskou stravu, zábradlí na postel i přebalovací stůl.  Praktické: Parkoviště, lyžárna, internetové připojení zdarma , túry s průvodcem pro nelyžaře, ski-safari s průvodcem.  V hotelu je možné mít domácí zvířátka za poplatek 5 EUR/den. V případě plné obsazenosti hotelu je možné odpovídající ubytování v *** Hotelu Alla Rocca ve Vareně.  

TermínDníStravaDopravaCena za osobu
12. 4. 2014 - 19. 4. 20148PolopenzeVlastní12 124 Kč / DospělýRezervovat

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis

31.1.2014 | Hotel Zanon | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Tříhvězdičkový hotel Zanon se nachází cca 250 m od centra. lyžařské vleky Predazzo jsou odtud cca 3 km a zastávku skibusu najdete po cca 250 m. Útulné ubytování má k dispozici recepci, výtah, jídelnu, restauraci à la carte, bar, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), dětský pokoj na hraní, lyžárnu a terasu. Dále zde najdete i menší wellness zařízení (v ceně, 15.30-19.00 hodin) se saunou, vířivkou a parní lázní. Za poplatek si můžete dopřát i masáže. Parkoviště je zdarma k dispozici.

Vybavení a stravování
Útulné pokoje jsou se sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, fénem na vlasy, bezpečnostní schránkou (za kauci) a u některých je i balkon s výhledem do hor. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s možností výběru a příloh. Jednou do týdne se podává "typická večeře".
31.1.2014 | Hotel Montanara | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Příjemně zařízený tříhvězdičkový hotel Montanara se nachází v Zianu di Fiemme, cca 500 m od centra a cca 4 km od lyžařského střediska. Zastávka skibusu je odtud cca 50 m. Komfortní hotel má k dispozici recepci, internetový koutek (za poplatek), výtah, restauraci, bar, místnost s TV a hernu. Pěkné wellness zařízení je vám k dispozici denně od 17.00 do 19.00 hodin a nabízí saunu (v ceně), solárium a vířivku (za poplatek). Lyžárna a parkoviště jsou zdarma k dispozici.

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránku, fén na vlasy a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru. Dětská menu jsou také možná. V neděli se podává slavnostní večeře o čtyřech chodech. Speciální silvestrovská večeře je také již v ceně.
31.1.2014 | Hotel Al Polo | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Komfortní tříhvězdičkový Superior Hotel Al Polo se nachází v klidné poloze a přesto nedaleko centra. Ziano a veškeré nutné možnosti nákupu jsou odtud cca 150 m a vleky v Predazzu najdete po cca 4 km. Skibus staví hned přede dveřmi. S láskou vedený hotel má k dispozici recepci, výtah, restauraci, restauraci à la carte, bar, místnost s TV, hernu a dobře udržované wellness zařízení (v ceně) s krytým bazénem, vířivkou, saunou a relaxační místností. Solárium a masáže lze přiobjednat za poplatek. Vyhřívaná lyžárna je také zdarma k dispozici. Parkovací garáž lze používat za poplatek.

Pokoje
Útulné pokoje jsou se sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, bezpečnostní schránkou a fénem na vlasy.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s možností výběru se salátem. Dětská menu jsou také možná. Vánoční a silvestrovské menu je rovněž již zahrnuto v ceně zájezdu.
31.1.2014 | Hotel Villa Jolanda | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Komfortnítříhvězdičkovýhotel Villa Jolanda se nacházív klidnépoloze střediska Ziano di Fiemme. Vleky jsou vzdáleny cca 4 km. Skibus zatavuje přibližně50 m od hotelu. Hotel mák dispozici recepci, výtah, bar, jídelnu na snídani resp. restauraci, místnost s TV a hernu (stolnítenis, videohry). Za poplatek můžete použít zařízeníwellness se saunou, tureckou lázní, vířivkou a soláriem na obličej. Zdarma k dispozici vám je vyhřívanályžárna a parkoviště. Parkovacígarážje za poplatek.

Vybavenía stravování
Útulnépokoje jsou vybaveny sprchou s WC, satelitníTV, telefonem, fénem a bezpečnostníschránkou. Všechny pokoje vám dopřejínádhernývýhled na okolnípanorama. V cenězahrnutápolopenze se skládáze snídaněformoušvédských stolůa večerního menu o třech chodech dle vlastního výběru a salátovým barem. Silvestrovskávečeře je rovněžzahrnuta v ceně.
31.1.2014 | Hotel Negritella | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Příjemný tříhvězdičkový hotel Negritella se nachází v Zianu, cca 500 m od centra. Lyžařské vleky v Predazzu jsou odtud cca 4 km a nejbližší zastávku skibusu najdete po cca 200 m. K vybavení útulného hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, místnost s TV, dětský pokoj na hraní, internetový koutek a lyžárna. Odpočinout si můžete ve wellness zařízení (cca 200 m²) s finskou saunou, tureckou lázní, vířivkou, Kneippovým jezírkem a mlžnou sprchou. Solárium je k dispozici za poplatek. Masáže nebo reflexní a jiné masáže si můžete dopřát za poplatek. Dále má hotel zahradu s terasou a bezplatné parkoviště. Výbava a stravování Prostorné a pěkné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, fén na vlasy, telefon, TV, bezpečnostní schránku a balkon s výhledem do hor. V ceně zahrnutá polopenze se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně a večerního menu o třech chodech s možností výběru. Pro malé hosty je možné i dětské menu. O Vánocích se podává slavnostní večeře (v ceně). Silvestrovská slavnostní večeře je za poplatek (poplatek je povinný, platí se ve středisku).
31.1.2014 | Parkhotel Bellacosta | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Elegantní a tradiční čtyřhvězdičkový Parkhotel Bellacosta se nachází v klidné pozici, jen cca 500 m od centra střediska Cavalese a nabízí vám krásný panoramatický výhled. Skibus staví hned před domem a zaveze vás do cca 1,5 km vzdáleného lyžařského střediska. Dům je ve stylu jižní Itálie a nabízí recepci, výtah, restauraci, bar, internetový koutek a w-lan (v ceně), místnost s TV a zahradu s terasou. Pěkné wellness zařízení (cca 350 m²) je s krytým bazénem, vířivkou, saunou a parní lázní a je vám k dispozici mezi 15.00 a 19.00 hodinou. Dále zde najdete posilovnu, stolní tenis a kulečník. Bezplatné parkoviště a parkovací garáž (za poplatek) je zde také.

Pokoje
Komfortní pokoje jsou se sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, bezpečnostní schránkou, fénem na vlasy a balkonem nebo terasou.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru. Dětská menu jsou také možná. Vánoční a silvestrovské menu je již v ceně.
31.1.2014 | La Roccia | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Rodinný čtyřhvězdičkový hotel La Roccia se nachází v klidné poloze, cca 300 m od lyžařského střediska. Zastávka skibusu je v bezprostřední blízkosti. Do centra střediska Cavalese se dostanete po cca 100 m. Hotel má k dispozici recepci, výtah, jídelní sál, restauraci à la carte, bar, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi (v ceně), pokoj na hraní, kulečník,čítárnu, místnost s TV, vyhřívanou lyžárnu a terasu. Wellness zařízení (otevřeno od 15.00-19.00 hodin) nabízí krytý bazén včetně vířivku (cca 35 m²), saunu, parní lázeň, vodní masáž a posilovnu. Lze jej používat zdarma. Za poplatek si můžete dopřát masáže, aplikace wellness a solárium. parkoviště a parkovací garáž (dle dispozice) jsou také zdarma k dispozici. Pokoje Pokoje jsou se sprchou s WC, satelitní TV, telefon, minibar, bezpečností schránku, fén na vlasy a u některých je i balkon. Stravování V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech se salátem.
31.1.2014 | Parkhotel Rio Stava | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Dobře udržovanýtříhvězdičkovýhotel Rio Stava se nacházív Teseru, je obklopen velkorysým parkem a cca jen cca 800 m od centra střediska. K vlekům v Pampeagu se dostanete po cca 5 km. Skibus stavíhned u domu. Dům je zařízen v typicky tyrolském stylu a k vybavenípatřírecepce, výtah, restaurace, místnost s TV, bar, terasa, zahrada a lyžárna. Wellness zařízenílze použít zdarma. Najdete v něm finskou saunu, parnílázeň,římskou aromatickou saunu, Kneippovo jezírko, tropickésprchy se studenou mlhou (otevřeno denně15.00-19.00 hodin). Masáže a solárium jsou možnéza poplatek. Bezplatnéparkovištěje k dispozici a místo v parkovacígaráži lze přiobjednat za poplatek.

Vybavenía stravování
Útulné, v tyrolském stylu zařízenépokoje majísprchu s WC, satelitníTV, telefon, připojenína internet (za poplatek), bezpečnostníschránku, fén a u některých je i balkon. Polopenze zahrnuje snídani formoušvédských stolůa večernímenu o třech chodech se salátem. Dětskámenu jsou po předchozídomluvěmožná. Slavnostnívečeře o Vánoce a na Silvestra je jižzahrnuta v ceně.
31.1.2014 | Hotel Villa di Bosco | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Stylovězařízenýtřía půlhvězdičkovýHotel Villa di Bosco se nacházív klidnéale přesto centrálníčásti střediska Stava. Do nejbližších obchodůa lokálůje to přibližně200 m, do centra Tesera cca 3 km a na vleky v Pampeago asi 4,5 km. Skibus zdarma stavípoblíždomu. Hotel mák dispozici recepci, výtah, restauraci, bar, místnost s TV, internetovýkoutek, terasu a lyžárnu. Alternativu nabízídětskámístnost, kulečník, stolnítenis a velkéwellness zařízenís krytým bazénem (cca 35 m²), parnílázní, vodnímasáží, saunou, Kneippovo jezírkem a posilovnou (vše zdarma). Za poplatek si můžete vychutnat takémasáže a solárium. Bezplatnéparkovištěa parkovacígaráže (za poplatek) jsou vám k dispozici.Vybavenía stravováníKomfortní,útulnépokoje jsou vybaveny sprchou s WC, satelitníTV, telefonem, fénem, bezpečnostníschránkou a některémajíi balkon. V ceněje zahrnuta polopenze, kterou tvořísnídaněformoušvédských stolůa večernímenu o třech chodech se salátem. Jednou týdněje pořádána typickátyrolskávečeře, na Silvestr se podávánovoročníslavnostnívečeře - obojív ceně.
31.1.2014 | Hotel Lagorai | Val di Fiemme Cavalese Alpe Cermis
Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Lagorai se nachází v pěkné a klidné poloze, cca 800 m od centra střediska Cavalese. Lze si odtud vychutnat nádherný výhled na skupinu Lagorai a na Pale di San Martino. Bezplatný skibus staví hned před domem a zaveze vás do 800 m vzdáleného lyžařského střediska „Cermis“. Stylově zařízený hotel má k dispozici recepci, výtah, w-lan (v ceně), restauraci à-la-carte, bar, místnost s TV a přístup na internet (za poplatek), čítárnu, lyžárnu a terasu se zahradou. Velké wellness zařízení (cca 800 m² na dvou patrech) s krytým bazénem, vodní masáží, finskou saunou, tureckou parní lázní, Kneippovo jezírkem, hydromasáží, laconiem, různými sprchami a posilovnou s kardiologickými přístroji lze použít zdarma. Za poplatek je vám k dispozici solárium UVA, masáže a salón krásy. Pro malé hosty si hotel připravil pokoj na hraní a během hlavní sezóny je k dispozici i mini klub pro děti od 3-12 let (v hlavní sezóně, na Silvestra a o Karneval, v italštině). Bezplatné parkoviště je zde také, na přání lze za poplatek přiobjednat parkovací garáž.

Pokoje
Útulné a komfortní pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), fénem na vlasy a balkonem.

Stravování
Polopenze plus zahrnuje rozšířenou snídani formou švédských stolů, odpolední svačinku (15.00-17.00 hodin) a večerní menu o čtyřech chodech s možností výběru. Dětská menu jsou rovněž možná. Slavností vánoční a silvestrovská večeře je součástí nabídky.