Reklama

ubytování ve
středisku

Zell am See Schmittenhohe (700 – 2000 m. n. m.)

Areál Schmittenhohe leží v sousedství městečka Zell am See na břehu stejnojmeného jezera. Samotné Zell am See je jedním z nejznámějších rakouských středisek, leží přibližně 100 km jižně od Salzburgu. Společně s blízkým ledovcovým areálem Kitzsteinhorn - Kaprun je k dispozici návštěvníkům Zell am See celkem 130 km sjezdovek.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Zell am See-
Zeller Fusch10 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Zell am See Schmittenhohe

16.3.2016 | Penzion Milan | Zell am See Schmittenhohe

Vřele doporučuji, příjemný a vstřícný personál mluví česky, strava vynikající, prostředí výborné v tichém prostředí, cenově přijatelné, blízko k lanovce, na každém pokoji TV, v pokoji č.14 dokonce dvě, wifi dostupné na pokojích a rychlé.

31.1.2014 | Landgasthof Kehlbachwirt | Zell am See Schmittenhohe
Příjemný tříhvězdičkový Landgasthof Kehlbachwirt se nachází v idylickém malém středisku Niedernsill, cca 15 km od střediska Zell am See. Do Kaprunu je to cca 7 km. Rodinný hotel se nachází přímo u sjezdovky Niedernsiller Piste a nabízí optimální zázemí pro lyžaře, neboť ani do ostatních lyžařských středisek to není daleko. K vybavení útulného hotelu patří recepce se salónkem, výtah, w-lan (v ceně, v salónku), jídelna na snídaně, světnička, jídelní sál, restaurace, bar, kavárna, terasa, vinný sklep, dětský koutek a wellness zařízení s finskou saunou, parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením, relaxační místností, pramenitou pitnou vodou (v ceně), soláriem (za poplatek) a masážemi (za poplatek). K dispozici je i lyžárna a bezplatné parkoviště.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, w-lan (v ceně), telefon, sedací kout, rozkládací pohovka, bezpečnostní schránka (v ceně), fén na vlasy, župan na vypůjčení (za poplatek) a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního bufetu s výběrem ze šesti hlavních jídel (maso i varianta pro vegetariány, polévky, salát, dezerty). Pramenitá pitná voda během večeře je také již v ceně. Pro děti lze přiobjednat dětské menu (po předchozí domluvě). Na Vánoce a o Silvestra si pochutnáte na speciální večeři s živou hudbou (v ceně).
31.1.2014 | Gästehaus Unterberger | Zell am See Schmittenhohe
Útulný penzion Unterberger se nachází v části střediska zvané Schüttdorf, cca 500 m od centra. Ubytování se skládá z hlavní a vedlejší budovy, které jsou od sebe cca 2 m. S lanovkou Areitgondelbahn (cca 300 m) se dostanete na sjezdovky a nejbližší zastávku skibusu najdete po cca 50 m. Trasa pro běžkaře se nachází přímo u domu (cca 5 m). K vybavení patří společenská místnost s w-lanem (za poplatek), jídelna na snídaně v hlavní budově a lyžárna.

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, kabelovou TV a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně zahrnutá stravování se skládá ze snídaně, která se podává v hlavní budově.
31.1.2014 | Hotel Der Waldhof | Zell am See Schmittenhohe
Čtyřhvězdičkový hotel Waldhof se nachází cca 400 m od centra střediska, kde najdete několik možností nákupu. Do lyžařského střediska je to cca 250 m a za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. Komfortní hotel se skládá ze dvou budov, které jsou spojeny podzemní chodbou. K vybavení patří vstupní prostor s recepcí, salónek, výtah, w-lan a internetový koutek (v ceně), restaurace, bar, kavárna, vinný sklep, dvě společenské místnosti, světnička, dětský koutek a lyžárna. Dále je vám k dispozici wellness zařízení s vyhřívaným venkovním bazénem, finskou saunou, parní lázní, hamamem, Kneippovo jezírkem a relaxační místností (v ceně, otevírací doba dle vývěsky na místě). Za poplatek si můžete dopřát masáže a použití solária. Na přání zde můžete nechat vyprat své prádlo. Bezplatné parkoviště a zpoplatněná parkovací garáž jsou k dispozici.

Pokoje
Příjemné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC a kabelovou TV, rádio, telefon, bezpečnostní schránku (v ceně), minibar (za poplatek), u některých je i fén na vlasy a balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá ze snídaně formou švédských stolů s bio koutkem, odpolední svačinky (15.00-17.00 hodin) a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru ze tří hlavních jídel a se salátem. Jednou týdně se pořádá večer s fondue a italský večer. Vánoční menu a silvestrovská večeře s oslavou, ohňostrojem, půlnočním bufetem a sektem je také v ceně. Od 08.03- do 26.04.2013 obdržíte navíc oběd (12.00-13.00 hodin) nebo balíček se svačinou, odpolední svačinku s kávou a koláčem a nápoje od 07.30 do 00.00 hodin (káva, čaje, domácí pálenky, nealkoholické nápoje, stolní víno a pivo).
31.1.2014 | Hotel St. Georg | Zell am See Schmittenhohe
Exkluzivní čtyřhvězdičkový Landhotel St. Georg vyzařuje elegantní a útulnou atmosféru. Díky blízkosti k lanovce je ideálním výchozím bodem pro zimní sportovce. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. Hotelový shuttle vás od 08.30 do 10.00 hodin zaveze k dolní stanici lanovky Schmittenbahn. Nejbližší zastávka skibusu je jen cca 150 m od hotelu a k možnostem nákupu a kavárnám se dostanete také pěšky (cca 400 m). K vybavení centrálního hotelu patří recepce, salónek, výtah, w-lan a internetový koutek (za poplatek), restaurace, bar St. Georg, světnička, čítárna, vyhřívaná lyžárna, vinný sklep a terasa. Ve wellness zařízení najdete různé sauny (v ceně), relaxační místnost s čerstvým vzduchem, solárium (za poplatek) a masáže (za poplatek). Otevírací doba wellness zařízení viz. vývěska ve středisku. Ve fitness zařízení najdete krytý bazén (v ceně) a posilovnu (v ceně). Bezplatné parkoviště (v ceně) je zde také (dle dispozice). Pokoje
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, satelitní TV. připojením na internet (za poplatek), rádiem, telefonem, bezpečnostní schránkou (v ceně), minibarem, fénem na vlasy a u některých je i balkon. Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy, denní odpolední svačinkou (15.00-17.00 hodin) a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. Jednou týdně si pochutnáte na bufetu s předkrmy a dezerty. Jednou týdně se pořádá "Pinzgauský večer" s regionálními dobrotami a slavnostní večeře aneb kulinářská cesta Rakouskem s živou hudbou. Vánoční večeře a silvestrovský bufet s živou hudbou a půlnoční svačinkou je již v ceně.
31.1.2014 | Pension Hochwimmer | Zell am See Schmittenhohe
Útulný tříhvězdičkový penzion Hochwimmer se nachází ve slunné poloze, cca 300 m od břehu jezera. Centrum střediska Zell am See a lanovka Schmittenhöhe se nacházejí ve vzdálenosti cca 1,2 km. Zastávka skibusu je cca 10 m od domu. Nejbližší trasa pro běžkaře je za dobrých sněhových podmínek jen cca 150 m od domu. K vybavení rodinného penzionu patří jídelna na snídaně, lyžárna s vyhřívaným sušákem na lyžáky, menší posilovna (v ceně) a bezplatné parkoviště. Pokoje Příjemně zařízené pokoje mají sprchu s WC, kabelovou TV, připojení na internet (za oplatek) a u většiny je i balkon nebo terasa. Sprcha a WC se v případě jednolůžkového pokoje nacházejí na chodbě. Stravování V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů.
31.1.2014 | Garten-Hotel Daxer | Zell am See Schmittenhohe
Rodinný tříhvězdičkový Superior-Garten-Hotel Daxer okouzlí láskou k detailu a krásnou slunnou polohou nad střediskem Zell am See. Dolní stanice lanovky Schmittenhöhe je odtud cca 150 m. Do centra střediska Zell am See, kde najdete různé možnosti nákupu a veřejný krytý bazén je to cca 2 km. Zastávka skibusu je jen cca 100 m od domu a sjezd na lyžích je možný až 70 m před ubytování (dle povětrnostních podmínek). Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 2 km. K vybavení ubytování patří recepce, vstupní hala, výtah, w-lan a internetový koutek (v ceně), pokoj s krbem a plochou TV, světnička a jídelní sál, bar a zimní zahrada a s panoramatickým výhledem. Dále zde najdete lyžárnu se sušákem na lyžáky a na každou osobu uzamykatelný stojan (v ceně). Příjemné wellness zařízení s renovovaným krytým bazénem s protiproudem, parní lázní, saunou, bio saunou, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místnost jsou vám k dispozici zdarma (otevírací doba po předchozí domluvě). Jednou týdně se pořádá společenská zábava pro hosty domu. Bezplatné parkoviště je zde také. Pokoje
Útulné pokoje jsou nově renovované a mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), u některých je i rozkládací pohovka. Dále je k dispozici balkon nebo terasa. Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem (na výběr jsou tři hlavní pokrmy, z nichž je jedna varianta pro vegetariány). Jednou týdně se podává bufet s dezerty a pro malé hosty je k dispozici dětské menu. O Vánoce a na Silvestra se podává speciální menu.
31.1.2014 | Apartmány Mariandls & vedlejší domy | Zell am See Schmittenhohe
Útulné ubytování Mariandls se nachází v klidné poloze tradičního prázdninového střediska Piesendorf, nedaleko Zell am See (cca 10 km). Apartmány se nacházejí v hlavní budově a vedlejších domcích, které se nacházejí v okruhu cca 4 km. Nejbližší možnosti nákupu jsou od hlavní budovy cca 150 m a dobře upravovaná trasa pro běžkaře je odtud cca 300 m. Zastávka skibusu je cca 200 m od hlavní budovy. Na lanovku Maiskogel se dostanete po cca 4 km. K vybavení rodinného apartmánového domu patří společenská místnost a lyžárna s vyhřívaným stojanem na lyžáky. W-lan je jen v hlavní budově (v ceně). Bezplatné parkování je zde také (dle dispozice).

Vybavení a stravování
Útulné apartmány mají sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, obývací kuchyni nebo kuchyňskou linku (apartmán pro dva) s elektrickým nebo plynovým sporákem, kávovarem, rychlovarnou konvicí, lednicí a u některých je i rozkládací pohovka v kuchyni. Ubytování je možné jak v hlavní budově, tak i ve vedlejších domcích. Bez stravování.
31.1.2014 | Apartmánový dům Gadenstätter | Zell am See Schmittenhohe
Apartmánový dům Gadenstätter se nachází na pěkném místě na svahu a nabízí krásný výhled na jezero. Do centra a na pěší zónu se dostanete po cca 50 m. Lyžařské středisko se nachází ve vzdálenosti cca 250 m a na zastávku skibusu se dostanete o cca 100 m. K vybavení útulného domu patří společenská místnost s TV, výtah (jen pro zavazadla) a lyžárna. Bezplatné parkoviště (jedno míosto na apartmán) je zde také

Vybavení a stravování
Útulné apartmány mají sprchu s WC, kabelovou TV, telefon a u některých je i balkon. Kuchyně má elektrický sporák, kávovar, rychlovarnou konvici, jídelní kout a lednici. U některých je i pečící trouba a myčka na nádobí. Bez stravování.
31.1.2014 | Landhotel Martha | Zell am See Schmittenhohe
Láskyplně zařízený, rodinný, čtyřhvězdičkový hotel Martha se nachází v klidné poloze a uprostřed lyžařského střediska Schmittenhöhe. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. Skibus, který vás zaveze k lanovce Schmittenhöhe (cca 150 m) staví jen cca 10 m od hotelu. Do centra Zell am See s kavárnami a obchody je to cca 1,5 km. K vybavení útulného ubytování patří vstupní hala s recepcí, jídelna na snídaně, světnička, w-lan (za poplatek), vyhřívaná lyžárna a wellness zařízení (16.00-20.00 hodin) s parní lázní, finskou saunou, relaxační místností a zážitkovými sprchami (v ceně). Solárium a vířivka, stejně jako masáže jsou k dispozici za poplatek. Pro děti je k dispozici dětský koutek a hry na vypůjčení. Bezplatné parkoviště je zde také (dle dispozice). Pokoje
Stylově zařízené pokoje mají sprchu s WC, satelitní nebo kabelovou TV, rádio, telefon, sedací kout, bezpečnostní schránku (v ceně), fén na vlasy, kosmetické zrcátko, župan (v ceně, po složení kauce), lednici a balkon. Stravování
V ceně je zahrnutá snídaně formou švédských stolů a teplými a studenými pokrmy.