Reklama

recenze
ubytování

Zermatt (1603 – 3899 m. n. m.)

reklama

Recenze ubytovacích zařízení

Komentáře ke středisku

Autor
Nadpis
Datum
 • Lucie
  Klára
  23.04.2013 - 08:04
   

  Kláro, je to jednoduché. Autem končíte ve vesničce Tash, dál to nejde. Tady je velký parkovací dům za cca 7ChF/den. Ubytovat se tady dá taky, je to levnější, než přímo v Zermattu. Na druhou stranu si budete muset koupit dražší skipas, protože bez něho se nedostanete na ubytování - je v něm zahrnuta cena vlaku z Tashe do Zermattu a zpět. Nebo můžete jezdit Taxi, ale to vyjde dráž. Pokud budete bydlet přímo v Zermattu, tak tam je ubytko dražší, ale je tam zase o pár kaček levnější ten skipas. Podle mého názoru je lepší, ubytovat se přímo v Zermattu. Sice to bude stát víc, ale na tomto místě to není o šetření, tady je to o zážitku. A ten bude přímo v Zermattu rozhodně větší. Pokud nehledíte na korunu, tak si rozhodně kupte vyvezení vrtulníkem na svahy Monte Rosy. Cena je kolem 370ChF za jeden let, převýšení sjezdu je 2500m a zabere to 4-5h času. Cena je sice vysoká, ale ten zážitek se prostě finančně vyčíslit nedá !!!!

 • Bronas
  Platba eury
  27.02.2013 - 20:43
   

  Dá se platit na švýcarské straně na sjezdovkách eury, nebo si máme vzít i franky? Díky za odpověď, v sobotu odjížídím do Cervinie :)

 • Jarka
  sjezdovky
  31.01.2013 - 16:32
   

  Ale,no tak-do Francie jezdíme lyžovat 2x ročně,také do Tignes i Val Tho.Nějak si nemůžu vzpomenout,jak tam vypadají neupravené sjezdovky???Nebo jsou Švýcaři takoví borci a kličkují s rolbami mezi lyžaři?

 • Lyžník
  Lyžování v Zermattu
  10.12.2012 - 10:59
   

  Tak pokud jsi naučený z francouzkých středisek na několik dní neupravované sjezdovky, tak v Zermattu budeš zklamán. Tam se upravují všechny sjezdovky každý den a úprava je 100%. Na lyžování v oraništi hned zapomeň.

 • Michal
  Lyžování v Zermattu
  07.12.2012 - 18:04
   

  Ahoj.V březnu jedeme do Zermattu.Vloni a předloni jsme byli v Tignes a ve Val Thorens.Je se na co těšit a nebo jedeme do horšího?Budeme ubytováni v residenci Petit Tibet.Máte zkušenosti z touto residencí?Je poblíž bar,sauna a nebo se musí až do centra Cervinie?Je to skutečně taková dálka jak se všude píše?

Přidat nový komentář nebo recenzi ubytování

? * čtyři = 16
Pro zamezení SPAMu, vypočítejte prosím tento příklad.
Výsledek zadejte číslicí.
Např. " dva + tři = ?" Správná odpověď je "5".

Reklama

související
články

ski
atlas

Gitschberg - Jochtal leží hned na začátku údolí Pusteria nad městečkem Muhlbach / Rio di Pusteria cca. 40 km na jih od Brennerského průsmyku. Skoro až do areálu Gitschber...
Lyžování ve výškách: 1371 - 2510 m.n.m
Délka sjezdovek: 42 km
ZelenéModréČervenéČerné
zelenamodracervenacerna
0 %36 %48 %17 %