Alpendorf Anno Dazumal Čtyřhvězdičkový hotel4 Skinet

Stát:
Rakousko
Resort:
Zillertal
Město:
Lanersbach
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
554 km
Vzdálenost z Brna:
584 km
Nejbližší sjezdovka:
do 220 m

Moderní chaty v centru města Lanersbach jsou ideálním místem pro zimní dovolenou, nachází se v blízkosti ledovce Hintertux (6 km). Nejbližší vlek Hinterlangerlift je pouhých 220 m od chat, sjezd k chatám je možný přímo na lyžích! K dalšímu vleku Eggalmbahn je to zhruba 300m.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • rozsáhlé wellness centrum
 • domácí velmi útulná atmosféra

Nevýhody

 • umístění u cesty

Wellness

Chalets jsou vybaveny vlastní infračervenou kabinkou. Společná pro více apartmánů je finská sauna, biosauna,  parní lázeň, venkovní vířivka a relaxační místnost s výhledem na ledovec, masáže - nachází se v samostatné budově v areálu chatek.

Gastronomie

Každá chata má vlastní kuchyň, kde si mohou hosté vařit. Je možné si také dokoupit snídani. Snídaně jsou servírovány na přání přímo do chaty nebo je možné navštívit snídaňový bufet ve společenské místnosti. Jedná se o kvalitní produkty místních hospodářství a řeznictví. Každá chata má k dispozici vlastní vinný sklípek (není  v ceně) a grilovací koutek.

Pro děti

Hlídání dětí ve věku od 2 do 16 let, na chatě jsou dětské stolní hry a knihy.

Pokoje

Chalets (chata) - Chata pro 2 - 5 osob o rozloze 85m2. V přízemí mají vlastní terasu, šatník se sušákem lyží, obývací místnost s posezením, krbem, vinným koutem. Koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem, odděleným WC a infračervenou kabinkou! V prvním patře jsou dvě oddělené ložnice s možností přistýlky a malá koupelna se sprchovým koutem a WC.
Almhütten (apartmán) - Apartmán pro 2 - 6 osob o rozloze 65m2. Mají vlastní terasu, šatník se sušákem lyží, obývací místnost s posezením, krbem, vinným koutem. Koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem, kosmetickým zrcadlem, fénem a odděleným WC. Jedna ložnice je vybavena dvoulůžkem a druhá ložnice má dvě oddělená lůžka a patrovou postel.
Vybavení: Rádio, TV, telefon, sejf a internetové připojení je standardním vybavením stejně jako kompletně zařízená kuchyň.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • parkování, Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • příplatek za zvířata 15 EUR/noc (bez jídla)
 • příplatek za úklid od 30 EUR
 • příplatek za krátkodobý pobyt 20 EUR/noc

Vybavení hotelu

Společenská místnost, restaurace.

Videa

Další ubytování v okolí Alpendorf Anno Dazumal

 • Hotel Neuhintertux Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Neuhintertux Skinet
  Celoroční lyžování
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 50 m
  Délka sjezdovek:
  1066 km
  Výška sněhu nahoře:
  20 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 327 Kč
  Zobrazit ceny