Alpenroyal Grand Hotel Pětihvězdičkový hotel5 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Val Gardena / Gröden
Město:
Wolkenstein/Selva Gardena
Vzdálenost z Prahy:
660 km
Vzdálenost z Brna:
723 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,2 km
Skibus:
do 200 m

Grand Hotel Alpenroyal se nachází v městečku Selva - v srdci lyžařské oblasti Sella Ronda. Město nabízí kilometry sjezdovek, a co víc, spoustu zábavy v podobě bruslení, sáňkování, výšlapů se sněžnicemi atp. Hotel se nachází 1,2 kilometrů od lyžařského vleku Nives, kam vás zaveze hotelová kyvadlová doprava, která je pro vás k dispozici po celý den a je rezervována pouze pro hosty hotelu. Vše potřebné včetně supermarketu je v bezprostřední blízkosti hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • bohaté wellness centrum
 • gurmánská kuchyně
 • skvělé zázemí pro rodiny s dětmi
 • domácí mazlíčci povoleni

Nevýhody

 • vzdálenost ke sjezdovce

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel Grand Alpenroyal leží v soukromém parku o rozloze 15.000 m2, je tedy velice rozsáhlým objektem, nabízejícím vše, po čem vaše srdce touží. Řekněme, že slovo relax není tomuto místu cizí. Samozřejmostí je bohaté wellness centrum a hotelové lázně s pěti bazény různých teplot. Určitě vás také potěší zimní zahrada s krbem, kde si můžete vychutnat lahev Prosecca. Pro hosty plánující přílet letadlem, hotel zajišťuje soukromou dopravu až k místu pobytu. Hotel má i vlastní přistávací plochu pro helikoptéry. Pro klienty cestující autem, je samozřejmě k dispozici soukromé parkování.
Praktické: Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma, podzemní parkování zdarma, vyhřívaná lyžárna, výtah, bezbariérový přístup, transport z letiště, kyvadlová doprava, domácí mazlíčci povoleni na požádání a za příplatek.

Aktivity

Gurmánská restaurace s michelinskou hvězdou (otevřeno na večeře), Grill restaurace (otevřena pouze v létě), restaurace La Mont (otevřeno na obědy) restaurace Le Stuben (otevřeno na snídaně). Hotel má i vlastní bar a vinný sklep.

Wellness

Vodní svět o rozloze 2.200 m2 s venkovním bazénem o teplotě 33 stupňů, venkovní jezero se svěží alpskou vodou, vnitřní bazén o teplotě 30 stupňů, venkovní jacuzzi s výhledem na Dolomity, vnitřní jacuzzi o teplotě 36 stupňů.
Sauna svět s aroma solnou parní lázní, bylinnou parní lázní, Hay saunou, bylinnou saunou, finská sauna, rodinná sauna, Kneippovy vaničky, VIP sprchy, relaxační zóna s krbem, soukromá sauna, ledová fontána a solarium. Hotel disponuje nejmodernějším fitness centrem.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj (26 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a balkónem. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Dvoulůžkový pokoj "Deluxe" (30-34 m2): podkrovní pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývacím pokojem a vlastní koupelnou s vanou či sprchovým koutem. Pokoj dále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Pokoj "Juniorsuite" pro 2-4 osoby (50 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní koupelna se sprchovým koutem, vanou a oddělenou toaletou. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Pokoj "Juniorsuite Deluxe" pro 2-4 osoby (48-50 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní koupelna se sprchovým koutem, vanou a oddělenou toaletou. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Pokoj "Alpenroyal Suite" pro 2-4 osoby (50 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní koupelna se sprchovým koutem, vanou a oddělenou toaletou. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Pokoj "VIP Suite" pro 2 osoby (55 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní koupelna s vířivkou, parním sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Jednolůžkový pokoj (20 m2): jednolůžkový pokoj s královskou postelí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou a balkónem. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Jednolůžkový pokoj "Deluxe" (50 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývacím pokojem a vlastní koupelnou s vířivou vanou a odděleným parním sprchovým koutem s toaletou. Pokoj má vlastní balkón či terasu s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.

Stravování

Polopenze (v cene nabídky): snídaně jsou podávány od 7:30-11:00 hod. formou bufetu, večeře jsou servírovány od 19:30-21.30 hod. a la carte. Možnost připlatit si také obědy.

Pro děti

Miniklub otevřený po celý den. Od 18:00-22:00 pomoc asistenta při hlídání v dětském koutku (od 3 let). Hlídání dětí za příplatek.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • Wi-Fi připojení
 • podzemní parkování
 • vyhřívaná lyžárna
 • wellness centrum
 • dětský miniklub
 • kyvadlová doprava

Cena nezahrnuje

 • místní turistická taxa 2,50 EUR/osoba starší 14 let/den
 • příplatek za plnou penzi
 • příplatek za hlídání dětí
 • kosmetické služby za příplatek

Cenové informace

Akce SuperPremiére: bydlíte 4 noci a platíte pouze 3 noci v termínu 4.12. - 19.12.2020.
Akce SuperSun:
bydlíte 7 nocí a platíte pouze 6 nocí v termínu 20.3. - 4.4.2021.

Videa

Další ubytování v okolí Alpenroyal Grand Hotel

 • Hotel Sochers Tříhvězdičkový hotel3

  Hotel Sochers Skinet
  Vzdálenost sjezdovky:
  ski-in/ski-out
  Délka sjezdovek:
  585 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  Zobrazit ceny
 • Hotel Touring Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Touring Skinet
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  585 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 862 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Genziana Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5

  Hotel Genziana Skinet
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 400 m
  Délka sjezdovek:
  585 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 940 Kč
  Zobrazit ceny