Apartmány Stubai Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Stubai
Město:
Fulpmes
Vzdálenost z Prahy:
561 km
Vzdálenost z Brna:
593 km
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m od ski areálu

Apartmánový dům Stubai se nachází v obci Fulpmes, pár minut chůze (250 m) od lyžařského střediska Schlick 2000. Stubaiský ledovec je vzdálený cca 20 km od domu a je možné se k němu dopravit bezplatným skibusem. Skibus je zdarma pro držitele platného skipasu. Centrum Fulpmesu s restauracemi, obchody, kavárnami i bary je vzdálené patnáct minut pěší chůze od domu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • příjemné apartmány s vybavením
 • výborná dostupnost k vlekům
 • široká nabídka volnočasových aktivit
 • možnost odpočinku v menším wellness centru
 • Wi-Fi připojení zdarma
 • ubytování vhodné pro rodiny s dětmi
 • vybavená dětská herna
 • možnost donášky čerstvého pečiva a mléka

Nevýhody

 • chybí bazén
 • vzdálenost k ledovci Stubai

Termíny a ceny

Vybavení

Některé apartmány jsou zařízené ve starším, ale většina v novém stylu s balkonem (renovace apartmánů v roce 2015) na klidném místě s nádherným výhledem na celé Stubaiské údolí. Na výběr máte z pěti typů apartmánů, které se liší vybavením a plochou. Pro hosty je k dispozici sauna, infračervená sauna, solárium, fitness, solárium, společná kuchyně, salonek pro večerní posezení a pro děti je tu připravená dětská herna.
Praktické: recepce, lyžárna, Wi-Fi připojení zdarma, pračka a sušička, domácí mazlíček povolen za příplatek, parkoviště zdarma, možnost donášky čerstvého pečiva od místního pekaře

Aktivity

Knihovna, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, deskové hry, karty, společná kuchyně, salonek v tradičním stylu.

Wellness

Sauna, infračervená sauna, fitness, solárium (za příplatek).

Stravování

Bez stravy: každý apartmán má vlastní kuchyňku k přípravě jídla.

Pro děti

Dětská herna (skluzavka, kuchyňka, playstation, stolní hry), k zapůjčení: dětská postýlka a dětská židlička.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa 2,80 EUR/osoba starší 15 let/noc
 • závěrečný úklid 35 EUR/apartmán Fulpmes, 45 EUR/apartmán Schlick a Stubai, 50 EUR/apartmán Tirol, 55 EUR/apartmán Serles
 • přistýlka 10 EUR/noc
 • příplatek za pobyt s domacím mazlíčkem 5 EUR/noc (bez stravy)

Cena zahrnuje

 • ubytování bez stravy
 • ložní prádlo a ručníky
 • vstup do wellness centra
 • Wi-Fi připojení
 • parkování

Vybavení pokojů

Apartmán Fulpmes pro 2 osoby  (21 m2): obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kompletně vybavenou malou kuchyňskou linkou (2 plotýnky, lednička), koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, balkon s výhledem do údolí.
Apartmán Fulpmes pro De Luxe 2 osoby  (21 m2) - nově zrenovovaný v roce 2015: obývací pokoj s rozkládacím pohovkou pro 2 osoby a kompletně vybavenou malou kuchyňskou linkou (2 plotýnky - sklokeramická deska, lednička), koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, balkon s výhledem do údolí.
Apartmán Schlick pro 4 osoby (39 m2) - bez balkonu: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (4 plotýnky - sklokeramická deska, lednička), koupelna s vanou nebo prchovým koutem, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, výhled na les.
Apartmán Schlick pro 4 osoby (39 m2) - s balkonem: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (4 plotýnky - sklokeramická deska, lednička), koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, balkon s výhledem na les.
Apartmány Serles pro 6 osob (60 m2): 2 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (4 plotýnky, lednička), koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, balkon s výhledem do údolí.
Apartmány Stubai pro 4 osoby (42 m2): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (4 plotýnky - sklokeramická deska, lednička), koupelna s vanou, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, balkon s výhledem na údolí.
Apartmány Stubai De Luxe pro 4 osoby (42 m2) - nově zrenovavaný v roce 2015: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (4 plotýnky - sklokeramická deska, lednička), koupelna s vanou, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, balkon s výhledem na údolí.
Apartmány Tirol pro 6 osob (44 m2): ložnice se 2 palandami, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (4 plotýnky - sklokeramická deska, lednička), koupelna s vanou, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, balkon s výhledem na údolí.
Apartmány Tirol De Luxe pro 6 osob (44 m2) - nově zrenovaný v roce 2015: ložnice se 2 palandami, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (4 plotýnky - sklokeramická deska, lednička), koupelna s vanou, WC, TV, telefon, Wi-Fi připojení, balkon s výhledem na údolí.

Další ubytování v okolí Apartmány Stubai