Falkensteiner Hotel Sonnenalpe Čtyřhvězdičkový hotel4 Skinet

Stát:
Rakousko
Resort:
Nassfeld Hermagor - Skiarena Kärnten
Město:
Hermagor
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
595 km
Vzdálenost z Brna:
548 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m

Toužíte po rodinném hotelu, kde bude skvěle nejen vám a vašim dětem, ale i vašim domácím mazlíčkům? Pak odhoďte starosti a vychutnejte si chvíle pohody v hotelu Falkensteiner Sonnenalpe, pyšnícím se nádhernou polohou na horských pastvinách Nassfeldu, 1.500 metrů nad mořem. Právě zde na vás čekají uklidňující procházky v romantické horské krajině, po nichž si můžete procvičit svaly ve velkoryse vybaveném fitness centru. Relaxaci vám nabídne masáž vonící alpskými bylinkami nebo bio sauna, zatímco váš mazlíček se uvelebí na pokoji a dětem se budou všestranně věnovat profesionální animátoři ve fantasticky zařízeném Falky landu. S kartou +CARD PREMIUM, kterou bezplatně obdržíte k ubytování, máte obrovské množství služeb a vstupů zdarma nebo s výraznými slevami. Co se týče lyžování, lepší polohu si nemůžete přát hotel stojí přímo u sjezdovky! Stačí jenom nasadit lyže a můžete vyrazit…

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • Hotel zaměřený na pobyty rodin s dětmi
 • Nachází se přímo na sjezdovce vedle vleků
 • Nabízí hlídání dětí zdarma
 • Velké rodinné pokoje, dvoupodlažní herna pro děti "Falky Land"
 • Wellness Acquapura Spa o rozloze 1.700 m² s vyhřívanými bazény
 • Bezkonkurenční poloha 1.500 m n.m., přímo na sjezdovce 

Nevýhody

 • Vyšší ceny odpovídající kvalitě a pohodlí

Wellness

Wellness oáza, vnitřní a vyhřívaný venkovní bazén, Bio-sauna, finská sauna, parní lázeň a jiné koupele, bylinková sauna, relaxační místnost, masáže, kardio-fittness, aerobik.

Gastronomie

Plná penze (v ceně nabídky), snídaně formou bohatých švédských stolů s čerstvým pečivem, oběd - salátový bufet, polévka, těstoviny, 5chodová večeře servírovaná výběr ze tří menu, speciality místní i mezinárodní kuchyně.

Pro děti

Dětský koutek "Falky Land", programy pro děti "Falky-Alm", dětský bazén, profesionální hlídání dětí v koutku Falky Land (každý den od 10 do 20 hodin, pro děti od 3 do 12 let), koutek s deskovými hrami i videohrami. K zapůjčení pro děti: postýlky, přebalovací podložky, elektronické chůvičky, kočárky, vaničky.

Pokoje

Všechny pokoje disponují vanou nebo sprchovým koutem, WC, satelitní TV, minibarem, telefonem, pokojovým trezorem, Wi-Fi zdarma a některé pokoje mají balkon. 

Dvoulůžkový pokoj Comfort: pokoj pro 2 osoby s rozlohou 24 , koupelna se sprchou/WC, telefon, TV, trezor, fén, lednička. Některé pokoje disponují balkónem.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe: pokoj pro 2 dospělé + 1 dítě do 14 let s rozlohou 30-32 , válenda, koupelna se sprchou/WC, telefon, TV, trezor, fén, lednička, balkón.
Rodinný pokoj Comfort: rodinný pokoj s rozlohou 40 pro 2 dospělé + 1-3 děti do 14 let, ložnice, oddělený obývací pokoj, dvoupatrová postel pro děti, šatna, koupelna s vanou nebo sprchou/WC, telefon, TV, trezor, fén, lednička, balkón nebo lodžie.
Rodinný pokoj Superior: rodinný pokoj s rozlohou 50 pro 2 dospělé + 2 děti, obývací část kombinovaná s dvoulůžkovou ložnicí a velkou pohovkou, výklenek pro děti oddělený závěsem s jednolůžkem nebo dvoulůžkem, koupelna s vanou nebo sprchou/WC, telefon, TV, trezor, fén, lednička, kávovar, balkón nebo lodžie.
Rodinný pokoj Deluxe: rodinný pokoj s rozlohou 65  pro 2 dospělé + 3 děti, obývací část kombinovaná s dvoulůžkovou ložnicí a velkou pohovkou, výklenek pro děti oddělený závěsem s jednolůžkem nebo dvoulůžkem, koupelna s vanou nebo sprchou/WC, telefon, TV, trezor, fén, lednička, kávovar, balkón nebo lodžie.
Rodinné apartmá Comfort: rodinné apartmá s rozlohou 49  pro 2 dospělé + 2 děti, dvoulůžková ložnice, druhá ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj, koupelna s vanou/WC, koupelna se sprchou/WC, telefon, 2x TV, trezor, fén, lednička, kávovar, balkón nebo lodžie.
Rodinné apartmá Superior: rodinné apartmá s rozlohou 55  pro 2 dospělé + 2 děti, dvoulůžková ložnice, druhá ložnice s dvoulůžkem nebo patrovou postelí, obývací pokoj, koupelna s vanou/WC, koupelna se sprchou/WC, telefon, 2x TV, trezor, fén, lednička, kávovar, balkón nebo lodžie.
Rodinné apartmá Deluxe: rodinné apartmá s rozlohou 70  pro 2 dospělé + 2-3 děti, dvoulůžková ložnice, druhá ložnice s dvoulůžkem nebo patrovou postelí, obývací pokoj, koupelna s vanou/WC, koupelna se sprchou/WC, telefon, 2x TV, trezor, fén, lednička, kávovar, balkón nebo lodžie.

Ve dvoulůžkových pokojích a rodinném pokoji "Comfort" nelze přidat dětskou postýlku při naplnění kapacity pokoje.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování s plnou penzí
 • Vstup do wellness
 • Hlídání dětí v dětském koutku Falkyland
 • Parkování

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytová taxa: 2,60 EUR/osoba od 17 let/noc
 • Poplatek za psa: 25 EUR/noc (bez potravy)
 • Poplatek za garáž: cena na vyžádání

Cenové informace

Early booking bonus do 30.9. 2023
Ceny za pobyt s dětmi na vyžádání v CK.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 50 EUR/noc
Příplatek za Silvestra: 140 EUR/osoba

Minimální počet nocí:
3 noci - 07.12. - 24.12.2023, 07.01. - 02.02.2024, 03.03. - 22.03.2024
4 noci - 02.01. - 06.01.2024
5 nocí - 23.03. - 31.03.2024
7 nocí - 25.12. - 01.01.2024, 03.02. - 02.03.2024

Vybavení hotelu

Restaurace, hotelový bar, wellness programy, testování vín (za poplatek), tématické večery.

Videa

Další ubytování v okolí Falkensteiner Hotel Sonnenalpe