Hotel Cervosa Pětihvězdičkový hotel5 Skinet

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
640 km
Vzdálenost z Brna:
710 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,2 km
Skibus:
do 50 m

Vytříbený hotel Cervose se nachází pár minut chůze od centra města Serfaus. Na lanovku vzdálenou 1,2 km se pohodlně dopravíte hotelovým shuttelem. Svou elegancí a designem si hotel získá srdce i nejnáročnějších hostů. Můžete se těšit na stylové wellness s dominantním venkovním vyhřívaným bazénem, gourmet kuchyni a nekvalitnější vybavení.

Výhody

 • vhodné pro rodinné dovolené
 • wellness přes 3000m2
 • wellness procedury pro děti
 • hotelový schuttel

Nevýhody

 • vzdálený od sjezdovky

Vybavení

Hotel Cervose je zde, aby vám plnil všechna vaše přání. Ať už toužíte po odpočinku v příjemném wellness, po pořádné lyžovačce ve vyhlášeném lyžařském středisku nebo byste rádi potěšili své mlsné jazýčky v místní vytříbené restauraci, můžete si být jisti, že tento hotel je tou správnou destinací! V lyžařském areálu, nacházejícím se v nadmořské výšce od 1200 do 2800 metrů nad mořem, naleznete více než 187 kilometrů perfektně upravených sjezdovek. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak profesionálové. Rozsáhlé hotelové wellness nabízí nepřeberné množství relaxačních procedur, jak pro dospělé, tak pro ty nejmenší a místní restaurace, ta slibuje opravdový gastronomický zážitek.
Praktické: Wifi připojení, hotelový skibus.

Aktivity

Restaurace, bar, tapas bar, vinný sklípek, pizzerie, taneční večery, pilates, degustace vína a sýrů.

Wellness

Zamlouvá se vám saunový svět, svět koupelí, krásy nebo snad fitness svět? To vše naleznete v hotelovém wellness o rozloze větší než 3000m2. Můžete se těšit na 11 různě tématicky laděných saun, pohodlné vířivky, venkovní vyhřívaný bazén s panoramatickým výhledem na vrcholky okolních hor, relaxační masáže, kosmetické koupele, profesionálně vybavenou posilovnu a mnoho dalšího. užijí si to zde dokonce i děti, které zde mají nachystané lázeňské procedury připravené speciálně pro ně.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje a apartmány mají v základní výbavě balkón, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, fén, župany, plochou TV, telefon, wifi připojení, minibar a trezor.
Jednolůžkový pokoj Landhaus Chic
(23m2): 1 osobu.
Jednolůžkové Apartmá (28m2) – vhodné pro 1 osobu, koutek k posezení..
Dvoulůžkový pokoj Standart Sever (25m2): 2 osoby, situovaný na severní stranu.
Dvoulůžkový pokoj Comfort Sever (33m2): 2 osoby, situovaný na severní stranu, samostatná toaleta, posezení s pohovkou.
Dvoulůžkový pokoj Comfort Jih (33m2): 2 osoby, situovaný na jižní stranu, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, posezení s pohovkou.
Junior Apartmá Sever (40m2): 2 osoby, situovaný na severní stranu, rozsáhlý obývací pokoj s ložnicí, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, posezení s pohovkou.
Junior Apartmá Jih (40m2): 2 osoby, situovaný na jižní stranu, rozsáhlý obývací pokoj s ložnicí, samostatná toaleta, posezení s pohovkou fén, župan, plochá TV, telefon, wifi připojení, minibar, trezor.
Superiore Deluxe Junior Apartmá (60m2) – vhodné pro 2 osoby, rozsáhlý obývací pokoj s ložnicí, volně stojící vana v obývacím pokoji, balkón s výhledem na hory, koupelna se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, posezení s gaučem, fén, župan, plochá TV, telefon, wifi připojení, minibar, trezor, Nespresso kávovar.
Rodinné Apartmá Landhaus Chic (45m2) – vhodné pro 2 osoby a 2 děti, rozsáhlý obývací pokoj s ložnicí, samostatný pokoj s manželskou postelí, balkón s výhledem na hory, situovaný na východní stranu, koupelna se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, posezení s gaučem, fén, župan, plochá TV, telefon, wifi připojení, minibar, trezor.
Apartmá Landhaus Chic (45m2) – vhodné pro 2 osoby, samostatná ložnice a obývací pokoj, balkón s výhledem na hory, situovaný na jižní stranu, koupelna se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, posezení s gaučem, fén, župan, plochá TV, telefon, wifi připojení, minibar, trezor.
Penthouse Apartmá (120m2) – vhodné pro 4 osoby, 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyně, 2 balkóny s výhledem na hory, situovaný na západní a jižní stranu, koupelna se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, soukromý výtah, fén, župan, plochá TV, telefon, wifi připojení, minibar, trezor.

Stravování

Stravování formou polopenze. V místní vyhlášené kuchyni se můžete těšit na opravdové delikatesy. Na snídani si užijete bohatý bufet plný rakouských lahůdek. Večeře je podávána o 5 chodech. Místní restaurace pak především vyniká svým konceptem tzv. „7 salónků a pokojů“, kdy na vás každý z nich dýchne svoji identickou atmosférou. Můžete se těšit na sklénku dobrého vína v renesančním salóně nebo na bavorské speciality v salónku princezny Sissi.

Pro děti

Dětské wellness procedury, dětské jídla, dětské hřiště.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • vstup do wellness
 • wifi připojení, parkování
 • týdenní program s tanečními večery, pilates, atd.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa € 2,60/noc
 • příplatek za domácí mazlíčky € 24,00/noc

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Hotel Cervosa