Hotel Das Alpenwelt Resort Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Zillertal
Město:
Königsleiten
Vzdálenost z Prahy:
561 km
Vzdálenost z Brna:
587 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m od ski areálu

Rodinně zaměřený hotel leží v centru Königsleiten. Nachází se u lyžařské oblasti Zillertal Arena, gondola Dorf Königsleiten je vzdálena jen pár metrů od hotelu, sjezdovka vede až k hotelové terase.

Výhody

 • rozsáhlé wellness o rozloze 1600 m2
 • výborná poloha u lanovky
 • ideální pro rodiny s dětmi - dětský vodní svět, herna
 • široká nabídka volnočasových aktivit
 • luxusní hotel s přepychovým vybavením

Nevýhody

 • vyšší cena, která ovšem odpovídá kvalitě hotelu a služeb

Vybavení

Luxusní rodinný čtyřhvězdičkový hotel s nádherným panaromatickým výhledem. Pro hosty je k dispozici rozsáhlé wellness centrum, krytý vyhřívaný bazén, tělocvična nebo rodinný vodní svět.  V hotelu je také restaurace, kavárna, sluneční terasa, obchod s vinárnou.
Praktické: hotelový obchod, venkovní parkoviště zdarma, garáže za příplatek (nutno rezervovat), lyžárna, Wi-Fi, prodej skipasů na recepci, lyžařská škola, hlídání dětí od 6 měs. ( v hlavní sezóně od 1 roku).

Aktivity

Restaurace a lá carte, bar,  sluneční terasa

Wellness

Rozsáhlé wellness centrum o rozloze 1600 m2, kde mají hosté k dispozici celoročně vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén (bazén je dlouhý 25 m - nejdelší hotelový bazén v Zillertal Areně), relaxační místnost, bylinná sauna, solná parní sauna, rodinná parní lázeň (i pro děti, vstup v plavkác), masáže, kosmetické služby (za poplatek), samostatný bazén pro rodiny s dětmi, kde je k dispozici mnoho aktivit pro děti (skluzavka, brouzdaliště, fontánky...) - otevřený denně od 10-18 hodin, fitness, bazénový bar, relaxační místnost s vodními postelemi a světelnou terapií. Vstup do wellness od 15 let (bazén a textilní pára bez omezení). Wellness otevřeno do 21 hodin.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně ubytování), gurmánská snídaně formou bohatého bufetu. Malá odpolední svačina nebo studené občerstvení v čase od 14:00 do 16:00 (např. polévka, koláče, pečivo). Gurmánská večeře s možnosti výběru ze tří hlavních chodů, včetně vegetariánské nabídky, polévky, sýry, saláty, dezerty, tématické bufety, pro děti zmrzlina. 1x týdně tématická večeře.

Pro děti

Prostorná dětská herna, vodní svět (cca 85m2) se skluzavkou, brouzdalištěm pro batolata, fontánky. Možnost zapůjčení vybavení pro nejmenší (chůvičky, dětská postýlka atd), hlídání dětí.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa 1,60 EUR/osoba od 14 let/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 20 EUR/den (bez potravy)

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • vstup do wellness a bazénu
 • venkovní parkování, Wi-Fi

Vybavení pokojů

Hotel nabízí luxusní dvoulůžkové pokoje typu deluxe, komfort a suite.
Pokoj Deluxe Bergblick: pro 2 osoby, s rozlohou 23 m2. Wi-Fi, pokojový trezor, minibar, TV, telefon, fén, koupelna/WC, čtecí a psací koutek, pohovka, balkón.
Rodinný pokoj Deluxe Bergblick: pro 2 osoby a maximálně 2 děti, s rozlohou 23 m2. Wi-Fi, pokojový trezor, minibar, TV, telefon, fén, koupelna/WC, čtecí a psací koutek, pohovka, balkón.
Pokoj Komfort: pro 2 osoby, s rozlohou 20 m2. Wi-Fi, pokojový trezor, minibar, TV, telefon, fén, komfortní koupelna/WC, pracovní stůl, balkón.
Junior Suite: pro 2-5 osob, s rozlohou 30 m2. Koupelna/WC, Wi-Fi, pokojový trezor, minibar, TV, telefon, fén, pohodlný rozkládací gauč.

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Das Alpenwelt Resort

 • DasPosthotel Pětihvězdičkový hotel5

  DasPosthotel Skinet
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 2 km od ski areálu
  Délka sjezdovek:
  527 km
  Výška sněhu nahoře:
  240 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  Zobrazit ceny
 • Apart Tyrol

  Apart Tyrol Skinet
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 5 km od ski areálu
  Délka sjezdovek:
  527 km
  Výška sněhu nahoře:
  240 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 253 Kč
  Zobrazit ceny