Hotel Glemmtalerhof Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Skinet

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
470 km
Vzdálenost z Brna:
530 km
Nejbližší sjezdovka:
do 160 m

Rádi byste v průběhu své dovolené vyzkoušeli co nejvíce sjezdovek? Přesně to můžete zažít v hotelu Glemmtalehof, který se nachází v srdci lyžařské oblasti Saalbach-Hinterglemm. Kromě své těsné blízkosti hned několika lanovek, je navíc hotel umístěn přímo v centru městečka. Svou lokací láká už mnoho let jak mladé turisty vyhledávající zábavu, tak rodiny s dětmi toužící po pohodlné dovolené.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • v centru lyžařského střediska
 • vytříbený design s citem pro umění
 • vhodné pro mladé i pro rodiny s dětmi
 • zázemí pro firemní pobyty

Nevýhody

 • hotelové wellness bez venkovního vyhřívaného bazénu

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel Glemmtalerhof si vás získá především svým vytříbeným designem. Propojení klasického alpského stylu s moderním vybavením obohaceným o umělecké skvosty vás pohladí po duši. V tomto hotelu umění milují. Na zdích naleznete obrazy, které rozhodně přitáhnou váš zrak. Pokoje voní dřevem, které je zde elegantně propojeno s kvalitním kamenným obložením. Ve wellness si budete připadat jako v umělecké galerii, při jejíž prohlídce si můžete dopřát ten nejlepší odpočinek hned v několika saunách nebo v prostorném krytém vyhřívaném bazénu. Závěr dne můžete ukončit uměním na talíři formou výborné 4chodové večeře a lahodným koktejlem v hotelovém baru.
Praktické: Skipas si můžete pohodlně pořídit na hotelové recepci.

Aktivity

Restaurace, bar, noční klub.

Wellness

Ve vzdušném a vytříbeném wellness naleznete například kamennou saunu se světelnou terapií, klasickou saunu, vyhřívaný bazén a relaxační místnost s výhledem na okolí. Také si můžete vybrat ze široké nabídky masáží a kosmetických procedur, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Na baru jsou pro vás připraveny osvěžující nápoje.

Vybavení pokojů

V základním vybavení všech pokojů naleznete plochou TV, wifi připojení, telefon, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, fén, trezor, wellness balíček s ručníky, župany, sandály.
Dvoulůžkový pokoj (25-30m2) pro 2-3 osoby.
Junior Apartmá (35-40m2): pro 2-4 osoby.
Apartmá Herz as Superior (50-65m2): pro 2-6 osob, lednička.

Stravování

Stravování formou rozšířené polopenze. Každé ráno si můžete pochutnat na výborné snídani formou bufetu a to až do 11 hodiny. Odpoledne pro vás bude připravena malá svačinka a na večeři si užijete 4chodové menu, které si můžete vybrat z jídelní nabídky. Děti si pochutnají na speciálním dětském bufetu a menu. Pro mlsné jazýčky navíc kuchaři každý týden připravují speciální kulinářské večery a každou neděli sváteční galavečeři. Vše z nejkvalitnějších bio lokálních potravin.

Pro děti

Dětský koutek s hrami, dětské jídelní menu, dětská ski škola, dětská chůvička, možnost hlídání dětí.

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • vstup do wellness, wifi připojení
 • galavečery každou neděli
 • každý týden kulinářské večery

Cena nezahrnuje

 • příplatek za parkování (€ 5,00 venkovní / € 10,00 vnitřní)
 • místní pobytovou taxu € 2,00/noc/osoba nad 15 let
 • příplatek za psa € 15,00/noc

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Hotel Glemmtalerhof