Hotel Kendler Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
Město:
Saalbach - Hinterglemm
Vzdálenost z Prahy:
475 km
Vzdálenost z Brna:
530 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m od ski areálu

Luxusní hotel je umístěný na pěší zóně v centru Saalbachu, pouhých 50 m od lanovky Bernkogel a 80 m od lanovky Kohlmaisbahn.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • umístění přímo na sjezdovce
 • rodinná a osobní atmosféra díky péči majitelů - rodiny Enn
 • fantastická restaurace s kulinářským oceněním Gault Millau
 • odpočinek v báječném wellness, vnitřním i venkovním vyhřívaném bazénu
 • hotel je vybavený i pro rodiny s dětmi

Nevýhody

 • vstup do saunového světa až od 16 let

Termíny a ceny

Vybavení

Čtyřhvězdičkový superior hotel Kendler kombinuje styl, luxus a vřelou rakouskou rodinnou pohostinnost uprostřed živého Saalbachu. Stojí na ideálním místě přímo u lanovky Bernkogel.  Hotelová restaurace připravující ty nejlahodnější kulinářské speciality bývá každoročně oceněna průvodcem Gault Millau. Odpočinout si a nechat se rozmazlovat je v hotelu Kendler tak snadné - wellness oáza s vnitřním i vyhřívaným venkovním bazénem k tomu přímo vybízí.
Praktické: W-lan zdarma, venkovní parkování zdarma, garáž za poplatek, lyžárna s uzamykatelnými vyhřívanými skříňkami pro každý pokoj, pobyt s domácím mazlíčkem je povolený na vyžádání a za poplatek, prodej skipasů na recepci.

Aktivity

Hotelová restaurace, bar, hotel pořádá večery s živou hudbou a tancem, sluneční terasa.

Wellness

Vnitřní bazén, celoroční vyhřívaný venkovní bazén, panoramatická venkovní vířivka, finská sauna, bio sauna, solná parní lázeň, infračervená sauna, relaxační místnost, vitabar s čerstvými šťávami a zdravou svačinkou, fitness, za příplatek masáže a kosmetika. Bazény a fitness jsou otevřeny od 7.30-20.00 hodin, vířivka od 15.00-19.30 hodin, saunový svět od 15.00-20.00 hodin, vstup do saun je možný osobám od 16 let.

Vybavení pokojů

Junior Suite Deluxe (38 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, pohovka pro 1-2 osoby, psací stůl, trezor, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, balkon.
Suite Deluxe (42-44 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, pohovka pro 2 osoby, psací stůl, trezor, koupelna s vanou, sprchou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, balkon.
Komfort Suite Deluxe (48 m2): pro 2-5 osob, ložnice s dvoulůžkem a pohovkou, obývací prostor s další pohovkou, psací stůl, trezor, koupelna se sprchou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, balkon.
Dvoulůžkový pokoj bez balkonu (20 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, pohovka pro dítě, psací stůl, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV.
Dvoulůžkový pokoj s balkonem (20 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, pohovka pro další osobu, psací stůl, trezor, koupelna s vanou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe (25 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, pohovka pro další osobu, psací stůl, trezor, koupelna se sprchou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Komfort bez balkonu (32 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, pohovka pro dvě osoby, psací stůl, trezor, koupelna s vanou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV.
Dvoulůžkový pokoj Komfort s balkonem (32 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, pohovka pro dvě osoby, psací stůl, trezor, koupelna s vanou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, balkon.
Junior Suite Classic (38 m2): pro 2-5 osob, dvoulůžko, pohovka pro dvě osoby, psací stůl, trezor, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, balkon.
Design Suite Deluxe (38 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, pohovka, psací stůl, trezor, volně stojící vana, koupelna se sprchou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, balkon.
Jednolůžkový pokoj (18 m2): pro 1 osobu, jednolůžko, sedací koutek, psací stůl, trezor, koupelna se sprchou, WC, fén, Wlan, telefon, rádio, kabelová TV, někteé pokoje s balkonem.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně se podávají formou bufetu (7.30-11.00 hodin), odpolední svačinka (15.30-17.00 hodin) včetně nealkoholických nápojů, kávy, čaje, večeře výběrem z několika menu o pěti chodech, salátový bufet, 2x týdně kulinářské tematické bufetové večeře, možnost vegetariánské, bezlepkové či jiné dietní kuchyně.

Pro děti

Dětská herna, speciální dětské menu, k zapůjčení je vybavení pro nejmenší (chůvičky, jídelní židličky atd).

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • vstup do wellness, bazénů, vířivky, fitness
 • parkoviště, lyžárnu s vyhřívanými boxy, Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 2 EUR/osoba od 14 let/noc
 • příplatek za garáž 12 EUR/noc
 • Silvestrovský příplatek 60 EUR/osoba od 15 let
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 15 EUR/noc
 • příplatek za obsazení dvoulůžkového pokoje pouze jednou osobou +50 %

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání!

Další ubytování v okolí Hotel Kendler