Hotel Post Lech Pětihvězdičkový hotel5 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Lech a Zürs
Město:
Lech am Arlberg
Vzdálenost z Prahy:
650 km
Vzdálenost z Brna:
720 km
Nejbližší sjezdovka:
do 95 m

Netradiční hotel se vznešeným vzhledem se nachází ve známém středisku Lech am Arlberg, nejbližší lanovka Rüfikopfbahn je vzdálena necelých 100 m. V dosahu pěší chůze jsou dostupné obchody i restaurace.

Výhody

 • v těsné blízkosti lyžařského areálu a lanovek
 • netradiční a jedinečný vzhled hotelu
 • prostorné pokoje a suite s kachlovými kamny
 • vyhřívaný venkovní bazén
 • bazén pro děti s tobogánem

Nevýhody

 • polopenze za příplatek

Vybavení

Exkluzivní hotel Post umístěný v proslulém Lech am Arlberg je již po generace v péči rodiny Moosbrugger. Ze statku se stal výjimečným, luxusním hotelem při zachování svého původního kouzla. Netradiční umělecky malovaný nábytek, nádherné starožitnosti a lovecké trofeje dělají z hotelu pozoruhodné místo. K dispozici je ubytování v celkem 46 prostorných pokojích a apartmá, některé z nich jsou tradiční a rustikální, jiné inovativní a moderní. Plavali jste někdy uprostřed zasněžené krajiny? Můžete to zažít díky velkolepému venkovnímu bazénu o teplotě přes 30°C.
Praktické: Wi-Fi, pobyt s domácími mazlíčky je povolený na vyžádání a za poplatek, parkování, lyžárna, prodej skipasů na recepci, výtah.

Aktivity

Hotelová restaurace, rustikální stube, bar, sluneční terasa.

Wellness

Venkovní vyhřívaný bazén, dětský vnitřní bazén s tobogánem, brouzdaliště pro nejmenší, finská sauna, solná parní lázeň, fitness, relaxační místnost, za poplatek masáže a kosmetika.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj (25-35 m2): dvoulůžko, sedací koutek, koupelna s vanou, WC, některé pokoje s balkonem.
Pokoj Jägerzimmer (35 m2): dvoulůžko, sedací koutek, koupelna s vanou, WC, rustikální nábytek, některé pokoje s kachlovými kamny a balkonem.
Pokoj Postillion-Zimmer (40 m2): předsíňka, dvoulůžko, sedací koutek, kachlová kamna nebo krb, koupelna s vanou nebo sprchou, WC.
Pokoj Postmeister-Zimmer (50 m2): dvoulůžko, opticky oddělená obývací část s pohovkou, kachlová kamna nebo krb, koupelna s vanou nebo sprchou, WC.
Suite Herzog (55 m2): ložnice s dvoulůžkem, oddělený obývací pokoj, kachlová kamna nebo krb, koupelna s vanou, WC, parní sprcha.
Suite Fürsten (60-80 m2): dvoulůžko, oddělená obývací část s pohovkou, kachlová kamna nebo krb, některé pokoje s terasou, koupelna s vanou, WC, parní sprcha.
Suite Kaiser (114 m2): velký obývací prostor s krbem, dva balkony, koupelna s vanou, sprchou, někeré pokoje s parná lázní, WC, bidet.
Chalet Saege (130 m2): chalet umístěný naproti hlavní budově, 2 ložnice, 2 obývací pokoje s kachlovými kamny, 2 koupelny s parní lázní, malá kuchyňka, terasa.

Stravování

Snídaně (v ceně nabídky), snídaně se podávají formou bufetových stolů. Na místě lze přikoupit polopenzi.

Pro děti

Dětská herna, dětský bazén s tobogánem, brouzdaliště.

Cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní
 • neomezený vstup do wellness a bazénu
 • Wi-Fi, parkování, lyžárnu

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 2,40 EUR/osoba/noc
 • příplatek za polopenzi 45 EUR/osoba/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 35 EUR/noc (bez potravy)

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání!

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Post Lech