Hotel Riederalm Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Skinet

Stát:
Rakousko
Resort:
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
Město:
Leogang
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
449 km
Vzdálenost z Brna:
474 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m

Hotel je umístěný 3 km od cetra města Leogang. Kabinová lanovka Asitzbahn se nachází přímo u hotelu (max. 50 m). Skibus k ostatním lanovkám v regionu Ski Cirkus staví 100 m od hotelu a je zdarma pro držitele platného skipasu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • poloha přímo u lanovky
 • wellness zóna o rozloze 2000 m2
 • vnitřní i venkovní vyhřívaný celoroční bazén
 • parkování v garážích
 • hotel je vybavený pro pobyt rodin s dětmi

Nevýhody

 • vyšší cena, avšak odpovídající rozsahu a kvalitě nabízených služeb

Wellness

Wellness zóna na rozloze 2000 m2: vnitřní bazén propojený do venkovního vyhřívaného bazénu s využitím po celý rok, masážní lehátka v bazénu, vodopád, 58 m dlouhý tobogán, brouzdaliště pro děti, vyhřívaný termální bazén (jen pro dospělé), SPA s šesti druhy saun (bio sauna, turecká parní lázeň, finská sauna, bylinková sauna, aromatická parní lázeň se světelnou terapií) , rodinná sauna (možno být v plavkách), 5 relaxačních místností, zážitkové sprchy, masáže (za příplatek), solárium (za příplatek). Do SPA a termálního bazénu je povolen vstup pouze dospělým osobám, děti mohou do vnitřního a venkovního bazénu, brouzdaliště a rodinné sauny. Wellness zóna je otevřena od 7:00 do 19:30 hodin

Gastronomie

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 5chodového menu. Odpoledne v čase od 14:30 do 17:00 se podává svačinka, ve formě polévek, salátů, teplých hlavních jídel či sladkého pečiva. 1x týdně probíhá "Good Life" galavečeře. Hotel nabízí vegetariánské i bezlepkové pokrmy.

Pro děti

Dětská herna, herna pro mládež, brouzdaliště, tobogán, rodinná sauna, lyžařská škola a cvičný vlek přímo vedle hotelu, možnost objednání hlídaní dětí (za příplatek)

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj "Almidylle" (22 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC, TV, W-lan, trezor, minibar, balkon nebo terasa.
Dvoulůžkový pokoj "Spielberg" (22 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC, TV, W-lan, trezor, terasa.
Dvoulůžkový pokoj "Komfort Heimat" (29 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací dvoulůžková pohovka pro další dvě osoby, koupelna se sprchou/WC, TV, W-lan, trezor, minibar, balkon nebo terasa.
Dvoulůžkový pokoj "Panorama" (31 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací dvoulůžková pohovka pro další dvě osoby, koupelna se sprchou/WC, TV, W-lan, trezor, balkon nebo terasa.
Rodinné studio (44 m2): pro 4 osoby, dvě oddělené ložnice, každá s dvoulůžkem, 2 koupelny se sprchou, 2 TV, W-lan, trezor, balkon.
Arena Suite (40 m2): pro 4-5 osob, 1 ložnice s dvoulůžkem a pohovkou pro další osobu, 1 ložnice s dvoulůžkem, koupelna se sprchou/WC, 2 TV, W-lan, trezor, balkon nebo terasa.
Suite "Alpenglühen" (40 m2): pro 2-3 osoby, velký pokoj s dvoulůžkem s nebesy a whirlpool vanou, menší oddělený pokoj s jednou postelí, koupelna se sprchou/WC, 2 TV, W-lan, trezor, balkon.
Rodinná suite "Himmelreich" (45 m2): pro 4-6 osob, 1 ložnice s dvoulůžkem, velký oddělený pokoj s arkýřovým dvoulůžkem s nebesy, rozkládací dvoulůžkový pohovka pro další dvě osoby, koupelna se sprchou/WC, 2 TV, W-lan, trezor, minibar, balkon.
Rodinná suite "Landleben" (42 m2): pro 4-6 osob, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s dvoulůžkem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou pro další dvě osoby, koupelna se sprchou/WC, 2 TV, W-lan, trezor, minibar, terasa.
Juniorsuite "Bergglück" (41 m2): pro 2-6 osob, obývací pokoj s dvoulůžkem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, oddělený pokoj s pohovkou pro dvě děti (140x190 cm), koupelna se sprchou/WC, TV, W-lan, trezor, minibar, balkon.
Juniorsuite "Spielberg" (42 m2): pro 2-4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s francouzským lůžkem (140x190 cm), koupelna se sprchou a vanou, WC, TV, W-lan, trezor, minibar, terasa.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • přístup do wellness a bazénů
 • garáž, lyžárnu a internetové připojení

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 2 EUR/osoba od 15 let/noc
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 38 EUR/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 18 EUR/noc

Cenové informace

Děti 0-2,99 let hradí 20 EUR/noc!

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace, bar, vinný sklípek, stolní fotbal, hotel pořádá 1x týdně večery s DJ nebo degustací vín

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Riederalm