Hotel Rosengarten Pětihvězdičkový hotel5 Skinet

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
514 km
Vzdálenost z Brna:
513 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,0 km
Skibus:
do 50 m

Hotel Rosengarten se nachází v klidné části městečka Kirchberg. Nejbližší lanovka je od ubytování vzdálená 1 km. K přepravě můžete využít skibus, který zastavuje přímo před hotelem.

Výhody

  • krásné a prostorné wellness centrum
  • vynikající restaurace

Nevýhody

  • vyšší ceny odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

Vybavení

Hotel Rosengarten vám poskytne pohodlné, prostorné a moderní ubytování, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. Na starosti všedních dní zapomenete v luxusním wellness centru, které vás přenese do světa relaxace. Své chuťové pohárky uspokojíte v hotelové restauraci, která je držitelem hned několika ocenění. A po nevšedním gurmánském zážitku můžete ochutnat okolo 800 vín, které jsou téměř dokonalé a s jejím výběrem vám pomůže zkušený someliér.
Praktické: Wi-Fi připojení, parkování, lyžárna, lidé se zde mohou ubytovat pouze od 18 let.

Aktivity

Hotelová restaurace, hotelový bar, ochutnávka vín.

Wellness

Vnitřní bazén, posilovna, finská sauna, parní místnost, relaxační místnost s vodními postelemi, čajový bar, kosmetické služby a masáže (za příplatek), detoxikační procedury (za příplatek), meditace a jóga lekce (za příplatek).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj „Comfort“ (26 m2): pro 1 - 2 osoby, dvoulůžková postel nebo 2x jednolůžková postel, koupelna se sprchou, WC, fén, satelitní TV, rádio, telefon, balkon, trezor, minibar, kávovar.
Dvoulůžková pokoj „Superior“ (32 m2): pro 1 – 3 osoby, dvoulůžková postel nebo 2x jednolůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, satelitní TV, rádio, telefon, balkon, trezor, minibar, kávovar.
Junior Suite (40 m2): pro 1 – 2 osoby, dvoulůžková postel nebo 2x jednolůžková postel, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, satelitní TV, rádio, telefon, balkon, trezor, minibar, kávovar, posezení.
Suite (50 m2): pro 1 – 3 osoby, dvoulůžková postel nebo 2x jednolůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, satelitní TV, rádio, telefon, balkon, trezor, minibar, kávovar, posezení.
Suite de Luxe (55 m2): pro 1 – 3 osoby, dvoulůžková postel nebo 2x jednolůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, satelitní TV, rádio, telefon, balkon, trezor, minibar, kávovar, posezení, krb.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky). Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Večeře se servírují formou výběru z 5 chodového menu. 


Cena zahrnuje

  • polopenzi
  • lyžárnu
  • Wi-fi připojení
  • parkování

Cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu 2 EUR/noc
  • příplatek za novoroční gala večeři 389 EUR/osoba

Další ubytování v okolí Hotel Rosengarten