Hotel Touring Čtyřhvězdičkový hotel4 Skinet

Stát:
Itálie
Resort:
Val Gardena / Gröden
Město:
St. Christina/S. Cristina
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
658 km
Vzdálenost z Brna:
689 km
Nejbližší sjezdovka:
do 150 m

Hotel se nachází přímo v srdci Santa Cristina Val Gardena, tradiční alpské vesničky proslulé svou okouzlující atmosférou a širokou nabídkou využití . Restaurace, kavárny, pekárny, lyžařské obchody a butiky jsou v docházkové vzdálenosti. Zastávka skibusu leží jen 50 metru od hotelu, který vás dopraví k lanovkám Santa Cristina, Selva a Ortisei. Z hotelu se můžete také snadno dostat na svahy Sella Rondy a celé Dolomiti Superski. Lanovka leží 150 m od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • výborná kuchyně
 • nádherné wellness centrum
 • blízko Sella Rondy
 • skvělá poloha

Nevýhody

 • chybí větší vyžití pro děti

Wellness

Nový vyhřívaný střešní bazén, panoramatický odpočinový pokoj s dechberoucím výhledem, rodinná sauna, oddělené wellness a sauny pro osoby starší 14 let - finská sauna, bio sauna, parní lázeň.

Gastronomie

Polopenze (v ceně nabídky): V hotelu Touring začíná den bohatou snídaní formou bufetu s produkty z jižního Tyrolska, lahodnými croissanty, domácími koláčky, chlebem, typickou "speck" slaninou, různými druhy masa, sýry a místními džemy, müsli, jogurtem a přírodními produkty. Večeře jsou servírovány formou 5chodového menu se salátovým, zeleninovým a předkrmovým bufetem. Pokrmy se připravují s lehkostí italské kuchyně, rozmanitostí mezinárodní kuchyně a tradiční tyrolskou kuchyní.

Pokoje

Pokoj COMFORT pro 2 osoby (18-21 m2): ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, LCD TV, trezor, telefon, psací stůl, WIFI.
Pokoj PREMIUM pro 2-4 osoby (29-31 m2): ložnice s dvoulůžkem, možnost přistýlky koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, LCD TV, trezor, telefon, psací stůl, WIFI, balkon.
Pokoj Gardena Suite pro 4-5 osob (35-38 m2): ložnice s  dvoulůžkem, možnost přistýlky, pokoj pro děti s patrovou postelí,  koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, LCD TV, trezor, telefon, psací stůl, WIFI, balkon/lodžie.
Pokoj Saslong pro 2-3 osoby (34 m2): ložnice s dvoulůžkem, možnost přistýlky, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, LCD TV, trezor, telefon, psací stůl, WIFI, 2 panoramatické balkony.
Pokoj Superior Plus pro 2-4 osoby (25-30 m2): ložnice s dvoulůžkem, možnost přístýlky, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fén, LCD TV, trezor, telefon, psací stůl, WIFI, balkon.
Pokoj SUPERIOR pro až 3 osoby (20-23 m2): ložnice s dvoulůžkem a pohodlnou pohovkou s matracemi, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC, fén, LCD TV, trezor, telefon, psací stůl, WIFI.
JUNIOR SUITE pro až 4 osoby (25-28 m2): ložnice s dvoulůžkem a pohodlnou pohovkou s matracemi, koupelna se sprchovým koutem/vanou a WC, fén, LCD TV, trezor, telefon, psací stůl, WIFI.
FAMILY SUITE pro až 4-6 osob (42 m2): ložnice s dvoulůžkem a pohodlnou pohovkou s matracemi, dětský pokoj s patrovou postelí, koupelna se sprchovým koutem, samostané WC, fén, LCD TV, trezor, telefon, psací stůl, WIFI.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • vstup do wellness centra
 • parkování

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu: 2,50 EUR/osoba nad 14 let/noc
 • příplatek za ubytování pro méně než 4 noci
 • příplatek za garáž 10 EUR/den

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.
Akce 4=3 v termínu 1.12.-19.12.2020 budete ubytovaní 4 noci, ale zaplatíte pouze 3 noci.
Akce 7=6 v termínu 20.3.-11.4.2021 budete ubytovaní 7 nocí, ale zaplatíte pouze 6 nocí.

Vybavení hotelu

Bar, restaurace, vinný sklípek, večer program s živou hudbou (1x týdně), romantická gala večeře (1x týdně).

Další ubytování v okolí Hotel Touring

 • Parkhotel Avisio Čtyřhvězdičkový hotel4

  Parkhotel Avisio Skinet
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 4,0 km
  Délka sjezdovek:
  506 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 059 Kč
  Zobrazit ceny