Hotel Vier Jahreszeiten Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Skinet

Stát:
Rakousko
Resort:
Pitztal
Město:
St. Leonhard im Pitztal
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
638 km
Vzdálenost z Brna:
670 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Oslavte zimní prázdniny v útulném hotelu Vier Jahreszeiten, který je jako dělaný pro báječnou rodinnou dovolenou! Nejen vy, ale i vaše děti si můžete vychutnat upravené sjezdovky všech obtížností a další zimní radovánky, spojené s prozkoumáváním hor na rozsáhlých dobrodružných výpravách. Hotel se nachází v malé vesničce Mandarfen, přímo u nástupní stanice lanovky Riffelseebahn. Vedle hotelu je vám k dispozici lyžařská škola a běžkařskou stopu najdete hned u hotelu. Rozhodně si nenechte ujít pohled na hotel z ptačí perspektivy, protože kabinová lanovka projíždí přímo nad jeho střechami ‒ a pak už vás čeká jen dechberoucí výhled na fantastickou krajinu, korunovanou třítisícovými velikány. Po návratu vám svaly, unavené sportováním, uvolní vířivka nebo bylinková sauna a horký drink u otevřeného krbu v altánu příjemně zakončí aktivně strávěný den.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • Luxusní ubytování
 • Rozsáhlé wellness centrum
 • Rozšířená polopenze
 • Vhodné pro pobyty s dětmi
 • WLAN připojení zdarma
 • Skvělá poloha hned u lanovky
 • Blízkost ledovce Pitztal

Nevýhody

 • Část wellness centra je zpřístupněna osobám od 16 let

Wellness

Vlastní wellness centrum o rozloze 1.300  umístěné v hlavní a vedlejší budově -  vnitřní bazén (90 m²), venkovní a vnitřní vířivka, dětská sauna (60°C), sauna (90°C), bylinková parní sauna (60°C), infračervená sauna, ledové sprchy, ledová komora, fitness, relaxační místnost s krbem, relaxační místnost pouze pro dospělé, meditační místnost, masáže (za poplatek), dětské masáže (za poplatek), kosmetické služby (za poplatek), s hotelovým trenérem si můžete zacvičit například jógu, spinning, aquafitness, pilates nebo meditaci (pondělí - pátek); část wellness centra je zpřístupněna pouze osobám starším 16 let, vnitřní bazén a fitness jsou otevřené od 7:00 do 20:00 hod., venkovní vířivka od 13:00 do 19:00 hod., svět saun od 13:00 do 20:00 hod., svět saun pro dospělé od 15:00 do 20:00 hod.

Gastronomie

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu s koutkem nabízejícím regionální produkty, odpolední polévkový bufet s pečivem, saláty a slané nebo sladké lahůdky podávané v době od 12:30 do 17:00 hod., 5chodová servírovaná večeře - tradiční rakouské pokrmy, mezinárodní speciality, vegetariánská a veganská jídla, tématické večery, doplněné o čerstvé saláty, předkrmy a dezerty. Jednou za týden gala večeře. Dietní kuchyně a strava pro alergiky je možná na vyžádání. Ve wellness voda, džusy, čaje, jablka.

Pro děti

Herna s DVD přehrávačem, masáže, sauna, postýlka, židlička, babyphone, ohřívač lahví, rychlovarná konvice, župan, hlídání dětí po předchozí domluvě (v závislosti na počtu hotelových dětí atd.).

Pokoje

Jednolůžkový pokoj pro 1 osobu (15 ): vhodné pro teenagera, ložnice s jedním lůžkem, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Jednolůžkový pokoj pro 1 osobu (20 ): ložnice s jedním lůžkem, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Ferienzimmer pro 2 osoby (25 ): ložnice s manželským lůžkem, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Biozimmer pro 2-3 osoby (28 ): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, prosklená koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, nábytek ze dřeva, ovčí vlněné koberce, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Wohlfühlzimmer pro 2-3 osoby (28 ): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, prosklená koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Vitalzimmer pro 2-3 osoby (30 ): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Energiezimmer pro 2-3 osoby (30 ): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon. Pokoj se nachází ve 3. patře.
Panoramazimmer, Elementezimmer pro 2-4 osoby (35 ): ložnice s manželským lůžkem, oddělený spací koutek s manželským lůžkem pro 2 osoby, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Sky Zimmer pro 2-3 osoby (37 ): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon. Pokoj se nachází ve 4. patře.
Sky Suite pro 2-4 osoby (45 ): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Familiensuite pro 4 osoby (45-50 ): dvě ložnice s manželským lůžkem (vedle sebe nebo za sebou), koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, většinou balkon. Pokoj se nachází ve vyšším patře.
Sky Familiensuite pro 2-5 osob
(58 ): ložnice s manželským lůžkem, dětský pokoj s palandami, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, dvě koupelny s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, infračervená kabina, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, většinou balkon. Pokoj se nachází ve 3. patře.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování s rozšířenou polopenzí
 • Ložní prádlo, ručníky, župan, pantofle, ručník do sauny
 • Čerstvou pramenitou vodu na pokoji
 • Vstup do wellness centra
 • WLAN připojení
 • Cvičení s hotelovým fitness trenérem
 • Parkování

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu: 2 EUR/ osoba nad 15 let/ noc
 • Příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem: 12 EUR/ den  (bez stravy)
 • Silvestrovský příplatek: 50 EUR/ osoba od 18 let (silvestrovská večeře, 1 láhev šampaňského na pokoji)
 • Příplatek za krátkodobý pobyt

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Vybavení hotelu

Restaurace, lobby s barem, bar "Die Vier", vinný sklípek, stolní tenis, deskové hry.

Další ubytování v okolí Hotel Vier Jahreszeiten

 • Hotel Bergland Pětihvězdičkový hotel5

  Hotel Bergland Skinet
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 50 m
  Délka sjezdovek:
  681 km
  Výška sněhu nahoře:
  206 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 5 408 Kč
  Zobrazit ceny