Hotel Vier Jahreszeiten Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Skinet

Stát:
Rakousko
Resort:
Pitztal
Město:
St. Leonhard im Pitztal
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
638 km
Vzdálenost z Brna:
670 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Hotel se nachází v malé vesničce zvané Mandarfen, přímo u nástupní stanice lanovky Riffelseebahn. Na lyžích je možné dojet až přímo k hotelu. Údolní stanice lanovky na ledovec Pitztal je v dosahu 1,3 km. Běžkařské stopy vedou kolem hotelu. Vedle hotelu naleznete lyžařskou školu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • luxusní ubytování
 • rozsáhlé wellness centrum
 • rozšířená polopenze
 • vhodné pro pobyty s dětmi
 • WLAN připojení zdarma
 • skvělá poloha hned u lanovky
 • blízkost ledovce Pitztal

Nevýhody

 • část wellness centra je zpřístupněna osobám od 16 let

Wellness

Vlastní wellness centrum o rozloze 1.300 m2 umístěné v hlavní a vedlejší budově -  vnitřní bazén (90 m²), venkovní a vnitřní vířivka, dětská sauna (60°C), sauna (90°C), bylinková parní sauna (60°C), infračervená sauna, ledové sprchy, ledová komora, fitness, relaxační místnost s krbem, relaxační místnost pouze pro dospělé, meditační místnost, masáže (za poplatek), dětské masáže (za poplatek), kosmetické služby (za poplatek), s hotelovým trenérem si můžete zacvičit například jógu, spinning, aquafitness, pilates nebo meditaci (pondělí - pátek); část wellness centra je zpřístupněna pouze osobám starším 16 let, vnitřní bazén a fitness jsou otevřené od 7:00 do 20:00 hod., venkovní vířivka od 13:00 do 19:00 hod., svět saun od 13:00 do 20:00 hod., svět saun pro dospělé od 15:00 do 20:00 hod.

Gastronomie

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu s koutkem nabízejícím regionální produkty, odpolední polévkový bufet s pečivem, saláty a slané nebo sladké lahůdky podávané v době od 12:30 do 17:00 hod., 5chodová servírovaná večeře - tradiční rakouské pokrmy, mezinárodní speciality, vegetariánská a veganská jídla, tématické večery, doplněné o čerstvé saláty, předkrmy a dezerty. Jednou za týden gala večeře. Dietní kuchyně a strava pro alergiky je možná na vyžádání. Ve wellness voda, džusy, čaje, jablka.

Pro děti

Herna s DVD přehrávačem, masáže, sauna, postýlka, židlička, babyphone, ohřívač lahví, rychlovarná konvice, župan, hlídání dětí po předchozí domluvě (v závislosti na počtu hotelových dětí atd.).

Pokoje

Jednolůžkový pokoj pro 1 osobu (15 m2): vhodné pro teenagera, ložnice s jedním lůžkem, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Jednolůžkový pokoj pro 1 osobu (20 m2): ložnice s jedním lůžkem, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Ferienzimmer pro 2 osoby (25 m2): ložnice s manželským lůžkem, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Biozimmer pro 2-3 osoby (28 m2): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, prosklená koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, nábytek ze dřeva, ovčí vlněné koberce, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Wohlfühlzimmer pro 2-3 osoby (28 m2): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, prosklená koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Vitalzimmer pro 2-3 osoby (30 m2): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Energiezimmer pro 2-3 osoby (30 m2): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon. Pokoj se nachází ve 3. patře.
Panoramazimmer, Elementezimmer pro 2-4 osoby (35 m2): ložnice s manželským lůžkem, oddělený spací koutek s manželským lůžkem pro 2 osoby, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Sky Zimmer pro 2-3 osoby (37 m2): ložnice s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon. Pokoj se nachází ve 4. patře.
Sky Suite pro 2-4 osoby (45 m2): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, budík, WLAN připojení, většinou balkon.
Familiensuite pro 4 osoby (45-50 m2): dvě ložnice s manželským lůžkem (vedle sebe nebo za sebou), koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, většinou balkon. Pokoj se nachází ve vyšším patře.
Sky Familiensuite pro 2-5 osob
(58 m2): ložnice s manželským lůžkem, dětský pokoj s palandami, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, dvě koupelny s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fén, infračervená kabina, kosmetické zrcátko, SAT-TV, trezor, většinou balkon. Pokoj se nachází ve 3. patře.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • ložní prádlo, ručníky, župan, pantofle, ručník do sauny
 • čerstvou pramenitou vodu na pokoji
 • vstup do wellness centra
 • WLAN připojení
 • cvičení s hotelovým fitness trenérem
 • parkování

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu: 2 EUR/ osoba nad 15 let/ noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem: 12 EUR/ den  (bez stravy)
 • silvestrovský příplatek: 50 EUR/ osoba od 18 let (silvestrovská večeře, 1 láhev šampaňského na pokoji)
 • příplatek za krátkodobý pobyt

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Vybavení hotelu

Restaurace, lobby s barem, bar "Die Vier", vinný sklípek, stolní tenis, deskové hry.

Další ubytování v okolí Hotel Vier Jahreszeiten