Kempinski Hotel Das Tirol Pětihvězdičkový hotel5 Skinet

Stát:
Rakousko
Resort:
Kitzbühel a Kirchberg
Město:
Kitzbühel
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
515 km
Vzdálenost z Brna:
515 km
Nejbližší sjezdovka:
do 80 m

Kempinski Hotel Das Tirol leží v srdci Kitzbühelských Alp, jen 7 km jižně od legendárního Kitzbühelu. Nástup do lyžařské oblasti začíná pouhých 80 m od hotelu. V den příjezdu a odjezdu je k dispozici transfer z a do Kitzbühelu zdarma (nutná rezervace předem).

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • Ski-in/out hotel
 • Nádherné SPA a wellness s bazény
 • Elegantní a stylová architektura s použitím kůže, dřeva a skla
 • Dvě hotelové restaurace
 • Hotel myslí i na děti - herna, hlídání, vybavení pro nejmenší
 • Vhodné pro firemní setkání a meetingy
 • V den příjezdu a odjezdu zdarma k dispozici transfer z a do Kitzbühelu (nutná rezervace předem).

Nevýhody

 • Dětský klub pouze pro děti do 3 let

Wellness

SPA o rozloze 3600 : vnitřní bazén s masážními lehátky, 20 m dlouhý, vyhřívaný venkovní bazén, venkovní solný bazének s lehátky, bio sauna, finská sauna, "lávová" sauna, parní lázně, několik relaxačních místností, fitness. Možnost objednání masáží a kosmetických služeb za příplatek. Bazény jsou v provozu od 7.00-21.00 hodin, saunový svět od 11.00-21.00 hodin, fitness non-stop.

Gastronomie

Snídaně se podávají od 7.00 do 11.00 hodin formou bufetových stolů, lze objednat snídani na pokoj již od 6.00 hodin, večeře výběrem z menu.
V hotelu platí "dress-code" při vstupu do restaurací - žádné nazouváky či sandále, muži nesmí mít tričko bez rukávů.

Pro děti

Dětský klub od 3 let, k zapůjčení veškeré vybavení pro nejmenší.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj "Superior" (36 ): pro 2 dospělé + 1 dítě, TV, balkon, psací stůl, W-lan, trezor, koupoelna s vanou a sprchou, WC.

Dvoulůžkový pokoj "Deluxe" (36 ): pro 2 dospělé + 1 dítě, TV, balkon, psací stůl, W-lan, trezor, koupelna s vanou a sprchou, WC.

Classic Junior Suite (44 ): pro 3 dospělé, balkon, TV, lounge, Wi-Fi, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC.

Deluxe Junior Suite (55 ): pro 2 dospělé + 2 děti, TV, lounge, balkon, Wi-Fi, Nespresso, trezor, WC, koupelna se sprchou nebo vanou, Wi-Fi.

Deluxe Suite (70 ): pro 4 dospělé, balkon, TV, ložnice a oddělený obývací prostor, posezení u krbu, Wi-Fi, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, nealkoholické nápoje z minibaru.
Alpen Suite (105 ): pro 2 dospělé + 1 dítě, TV, lounge, ložnice a oddělený obývací prostor, Nespresso, Wi-Fi, kuchyňka, trezor, balkon, nealkoholické nápoje z minibaru, koupelna se sprchou, WC.

Family Suite (88 ): pro 6 dospělých, TV, lounge, posezení u krbu, ložnice a oddělený obývací prostor, balkon, WC, trezor, Nespresso, koupelna se sprchou nebo vanou, Wi-Fi, nealkoholické nápoje z minibaru.

Jochberg Suite (150 ): pro 4 dospělé + 2 děti, TV, lounge, jídelní kout, ložnice a oddělený obývací prostor, posezení u krbu, Nespreso, Wi-Fi, trezor, balkon, nealkoholické nápoje z minibaru, kuchyňka, koupelna se sprchou, WC.

Tirol Suite (220 ): pro 6 dospělých, balkon, TV, lounge, jídelna, ložnice a oddělený obývací prostor, posezení u krbu, Wi-Fi, Nespresso, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, nealkoholické nápoje z minibaru, kuchyňka.

Penthouse Suite (520 ): pro 10 dospělých, balkon, TV, lounge, jídelna, posezení u krbu, ložnice, oddělený obývací prostor, Wi-Fi, iPod nabíjecí stanice, Nespresso, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, terasa, nealkoholické nápoje z minibaru, kuchyňka.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování včetně snídaně
 • Vstup do wellness a bazénů
 • Parkování, lyžárna, Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytová taxa 1,80 EUR/osoba od 15 let/noc
 • Příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 30 EUR/noc (bez potravy)

Vybavení hotelu

Dvě hotelové restaurace, soukromá fondue-stube, bar a kuřácká lounge, vinotéka, seminární místnosti.

Videa

Další ubytování v okolí Kempinski Hotel Das Tirol