Residence Le Plejadi Tříhvězdičkový hotel3 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Val di Fiemme
Město:
Cavalese
Vzdálenost z Prahy:
696 km
Vzdálenost z Brna:
774 km
Nejbližší sjezdovka:
do 2 km od ski areálu
Skibus:
do 50 m

Residence Le Plejadi se nachází cca 1,5 km od centra města Cavalese a 800 m od areálu Alpe Cermis, který je součástí oblasti Val di Fiemme/Obereggen.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

  • prostorné apartmány až pro 8 osob
  • vhodné pro skupinu přátel

Nevýhody

  • žádné vyžití pro děti

Termíny a ceny

Vybavení

Residence Le Plejadi se nachází na slunném a tichém místě s krásným výhledem na hory. Každý apartmán má plně vybavený kuchyňský kout, vším co člověk potřebuje k vaření. Mimo jiné v apartmánech naleznete i obývací pokoj, kde můžete strávit příjemný čas ať už s rodinou nebo přáteli.
Praktické: nemá Wi-Fi připojení, lyžárna, parkování, domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Vybavení pokojů

Apartmá BILO pro 2 osoby (30 m2): dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, TV, balkon.
Apartmán BILO pro 4 osoby (35 m2): velký obývací pokoj s dvoulůžkovou pohovkou a oddělená dvoulůžková ložnice, nebo obývací pokoj s jenolůžkovou pohovkou a oddělená třílůžková ložnice, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, TV, balkon.
Apartmán TRILO pro 4 - 6 osob (40 m2): 2x dvoulůžková ložnice (1x dvoulůžko, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, dvoulůžkovou pohovkou nebo dvěma jednolůžkovými pohovkami, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, TV, balkon.
Apartmán QUADRILO pro 6 - 8 osob (45 m2): 3x dvoulůžková ložnice (2x dvoulůžko, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, dvoulůžkovou pohovkou nebo dvěma jednolůžkovými pohovkami, 2 koupelna se sprchou nebo vanou, WC, TV, balkon.

Stravování

Vlastní.

Cena zahrnuje

  • spotřebu energií a služeb
  • lyžárnu
  • parkování v garáži (1 auto na apartmán)

Cena nezahrnuje

  • místní pobytovou taxu
  • závěrečný úklid (50-75 EUR dle apartmánu, úklid kuchyně si host zajišťuje sám)
  • vratnou kauci 200 EUR/apartmán

Další ubytování v okolí Residence Le Plejadi