Sportresort Alpenblick Čtyřhvězdičkový hotel4 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Zell am See - Kaprun
Město:
Zell am See
Vzdálenost z Prahy:
397 km
Vzdálenost z Brna:
433 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,0 km
Skibus:
do 50 m

Sporthotel Alpenblick se nachází na okraji Zell am See, 1 km od nejbližší lanovky Areitbah, která vás dopraví do skiareálu Schmittehoehe. K lanovce se dostanete skibusem, který má zastávku přimo před hotelem.

Výhody

 • krásné a prostorné wellness centrum
 • vynikající restaurace
 • velké vyžití pro děti

Nevýhody

 • vyšší poplatek za pobyt s mazlíčky
 • nutnost dojíždění ke sjezdovce

Vybavení

Sporthotel Alpenblick vám poskytne krásné a pohodlné ubytování v pokojích, které jsou zařízené v dřevěném stylu. Po náročném a aktivním odpolední stráveném na sjezdovkách si odpočinete v hotelovém wellness centru, ve kterém obnovíte své duševní i fyzické síly. Jako večerní zábavu můžete zvolit vynikající večeři s kvalitní sklenkou vína nebo gala večeři, u které si poslechnete živou muziku. Sporthotel Alpenblick je ideálním místem pro aktivní i relaxační dovolenou. Jen jediný den je zde zážitkem.
Praktické: Wi-Fi připojení zdarma, parkování, výtah, lyžárna, prodej skipasů na recepci.

Aktivity

Hotelová restaurace, vinný sklep.

Wellness

Vnitřní bazén, venkovní bazén, vířivka, sauna, parní lázeň, Salzburg sauna s výhledem, bio-bylinná sauna, infračervená kabinka, rodinná parní místnost, relaxační místnosti, nová posilovna, kosmetické služby a masáže (za příplatek).

Vybavení pokojů

Jednolůžkový pokoj Zirbennest (12 - 20 m2): pro 1 – 2 osoby, dvoulůžková postel nebo 2x jednolůžková postel, koupelna se sprchou, WC, fén, rádio, kabelová LCD TV, telefon, trezor, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Wildrose (23 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel nebo 2x jednolůžková postel, posezení, koupelna se sprchou, WC, fén, rádio, kabelová LCD TV, telefon, trezor, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Alpenrose Comfort (30 m2): pro 2 - 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, posezení, koupelna se sprchou, WC, fén, rádio, kabelová LCD TV, telefon, trezor, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Orchidee Comfort (30 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, rádio, posezení, francouzský balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.
Saphir Studio (32 m2): pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, jednolůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, rádio, posezení, balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.
Narzisse Tower Studio (35 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, rádio, posezení, balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.
Rubin Studio (40 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, rádio, posezení, balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.
Smaragd Studio (40 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, rádio, posezení, balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.
Kristall Studio (50 m2): pro 2 - 6 osob, 2x dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, rádio, posezení, balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.
Diamant Luxury Studio (60 m2): pro 2 - 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, infračervená sauna, WC, fén, rádio, posezení, balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.
Brillant Luxury Studio (90 m2): pro 2 - 7 osob, 2x dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, jednolůžková rozkládací pohovka, 2x koupelna se sprchou nebo vanou, infračervená sauna, WC, fén, rádio, posezení, balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.
Alpenblick Luxury Apartment (150 m2): pro 2 - 7 osob, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, 2x jednolůžková postel, jednolůžková rozkládací pohovka, kuchyňský kout, jídelní kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, rádio, posezení, balkon, kabelová LCD TV, telefon, trezor.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky). Snídaně jsou podávány formou bohatého a zdravého bufetu. V zimním období se v odpoledních hodinách podává svačinka. Večeře se servíruje formou čtyřchodového menu a se salátovým bufetem. Pro vaše děti je tu možnost i dětského jídla a porcí. V restauraci se najedí i lidé trpící alergiemi na nějaké potraviny. Každý týden se v restauraci pořádají gala večeře s živou muzikou.

Pro děti

Dětský klub s programem, herna pro starší děti.

Cena zahrnuje

 • rozšířenou polopenzi
 • lyžárnu
 • Wi-fi připojení
 • parkování
 • vstup do wellness centra
 • welcome drink
 • skibus

Cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu 1 EUR/osoba nad 15 let/den
 • parkování v garáži 5 EUR/den
 • příplatek za domácího mazlíčka 11 EUR/den (bez potravy)
 • závěrečný úklid 30 EUR (v případě dovolené s domácími mazlíčky)

Videa

Další ubytování v okolí Sportresort Alpenblick