Walliserhof Grand-Hotel & Spa Saas-Fee Pětihvězdičkový hotel5 Skinet

Stát:
Švýcarsko
Resort:
Saas Fee - Saas Grund - Saas Almagell
Město:
Saas Fee
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
866 km
Vzdálenost z Brna:
1039 km
Nejbližší sjezdovka:
do 300 m

Vydejte se za zimní dovolenou do Saas-Fee, kde na Vás čeká 150 kilometrů perfektně upravených sjezdovek a zázemí, díky němuž si dny na sněhu užijete naplno a bez zbytečných starostí. Walliserhof Grand-Hotel & Spa je ideálním výchozím bodem pro lyžaře i snowboardisty, ať už se těšíte na sportovní výkony, nebo pohodové objevování zimních krás Saastalu. K lanovkám Vás pohodlně odveze hotelový elektrický shuttle, k dispozici je vyhřívaná skříňka na lyže a boty, mapy sjezdovek na recepci i půjčovna lyží přímo v hotelu. Stačí se jen soustředit na radost z pohybu na svahu a na chvíle, kdy si horskou zimu vychutnáte přesně podle sebe.

Po dni stráveném na čerstvém horském vzduchu Vás přivítá elegantní pětihvězdičkové zázemí v srdci klidného Saas-Fee. Ubytujete se v útulných pokojích s balkonem, zařízených v teplých barvách a z přírodních materiálů, a dokonalý odpočinek najdete v 2 100 m² velkém spa s bazénem, vířivkou, několika saunami, parní kabinou i odpočinkovými zónami. O kulinářské zážitky se postarají hned tři restaurace – od gurmánského Cäsar Ritz přes italské Del Ponte až po tradiční Fondue-Stübli, kde si vychutnáte pravé švýcarské speciality.

Kalkulace ceny ubytování

(do 13 let včetně)

Výhody

  • 150 km sjezdovek, 18 čtyřtisícových vrcholů
  • Denní bezplatný skibus s pevným jízdním řádem a zastávkami
  • V centru Saas-Fee, což zajišťuje snadný přístup ke všem službám městečka a lanovkám
  • Hotel ve stylu luxusní horské chaty
  • Prostorné a stylově zařízené pokoje a apartmá v tradičním alpském stylu
  • Velká 2 100 m² wellness zóna s vnitřním bazénem, vířivkou, saunami, parními lázněmi a relaxačními prostory
  • Fitness centrum a skupinové sportovní lekce
  • Dětská herna a služby pro rodiny

Nevýhody

  • S vlastním automobilem nesmíte až k hotelu

Wellness

Hotelové lázně obsahují několik druhů saun, bazén, vířivku a spoustu dalších relaxačních záležitostí:
  • Senná koupel s měkkým lehátkem (plovoucí lehátko)
  • Rasul (pouze s léčbou)
  • Vyhřívané hammam lůžko (pouze s léčbou)
  • Bazén (cca 30°)
  • Jacuzzi (cca 36°)
  • Saunová zóna (finská sauna cca 85°, bio sauna cca 65°, aroma parní kabina cca 45°, laconium cca 40°)
  • Vitální bar
  • Různá odpočívadla

V nově navrženém Fitness prostoru můžete trénovat pod odborným vedením na nejnovějším vybavení od Technogymu a gym80. Můžete se také zúčastnit různých skupinových fitness kurzů pro špičkové sportovní výkony s vysokým faktorem zábavy.

Gastronomie

Restaurace Cäsar Ritz, Del Ponte a Art Stübli podávají jídla se zaměřením na sezónní a regionální produkty. 
Bohatá snídaně formou bufetu v dopoledních hodinách a lahodný koláčový bufet v odpoledních hodinách doplňují naši gastronomickou nabídku.
Delight-Board se skládá ze 4chodového menu v Cäsar Ritz, přičemž můžete libovolně kombinovat 4 chody z à-la-carte menu.

Pro děti

Hlídání dětí s pestrým týdenním programem vnitřních i venkovních aktivit pro děti od 2 let.
- Otevírací doba: denně od 16 do 21 hodin
- Stravování: večeře mezi 18:00 - 19:00, menu dle týdenního rozvrhu
- Registrace: do 12:00 na recepci
- Cena: 10,00 CHF za dítě
Herna pro děti 
- V zimě máme pro děti hernu s hrami pro velké i malé, TV, koutek pro řemesla, knížky a hrací koutek pro nejmenší..

Pokoje

Nádherné různorodé pokoje, které Vás oslní svým alpským duchem a exkluzivními designovými prvky. Pokoje mají vlastní moderně zařízenou koupelnu a veškeré vybavení, které se dá v pětihvězdičkovém hotelu očekávat (TV, kávovar, župan, pantofle, batoh, deštník).

Jednolůžkový pokoj "Classic" (25 m2): pro max. 1 osobu a dětskou postýlku, dvoulůžková nebo jednolůžková postel, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou.
Dvoulůžkový pokoj "Standard" (25 m2): pro max. 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna se sprchovým koutem, výhled na vesnici.
Dvoulůžkový pokoj "Deluxe" (25 m2): pro max. 2 osoby a dětskou postýlku, dvoulůžková postel, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, balkon s výhledem na hory nebo ledovec.
Dvoulůžkový pokoj "Superior" (35 m2): pro max. 2 osoby, 1 dítě a dětskou postýlku, dvoulůžková postel nebo 2 jednolůžka, možnost rozkládací pohovky, koupelna se sprchovým koutem a vanou, balkon s výhledem na hory nebo ledovec.
Junior Suite (40 m2): pro max. 2 osoby, 2 děti a dětskou postýlku, pokoj s dvoulůžkovou postelí a posezení s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, možnost výhledu na ledovec.
Suite (45 m2): pro max. 3 osoby, 2 děti a dětskou postýlku, oddělená ložnice s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou, výhled na hory.
Attica Suite (60 m2): pro max. 3 osoby, 2 děti a dětskou postýlku, oddělená ložnice s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou, spa, výhled na hory.

Cena zahrnuje

  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji "Deluxe" pro 2 osoby
  • Welcome drink v lobby/baru
  • Dort v odpoledních hodinách (15:00 – 17:00)
  • Volný vstup do wellness o rozloze 2100 m2 včetně lázní, posilovny a wellness
  • Denní vstup do lázeňského areálu od 7:00 do 20:00 hodin. včetně dne příjezdu a odjezdu
  • Huňatý župan, pantofle a ručníky
  • Kávovar Nespresso na pokoji pro přípravu kávy
  • Wi-Fi zdarma
  • Vyzvednutí s naším elektrickým taxi na vyžádání v den příjezdu a odjezdu
  • Veřejné autobusy v údolí Saas
  • Pouze v létě (01.06. – 31.10.) jsou zahrnuty všechny lanovky (kromě MetroAlpin) v údolí Saas

Cena nezahrnuje

  • Skipas
  • Pobytová taxa 4,50 CHF / osoba od 16 let / noc a 2,25 CHF / dítě 6-15 let / noc
  • Příplatek za psa 30 CHF / noc

Cenové informace

  • Ceny jsou pouze orientační. Pro aktuální ceny nás kontaktujte.
  • Slevy pro děti na vyžádání u CK
  • Pobyt je možný zařídit i jen se snídaní.

Další ubytování v okolí Walliserhof Grand-Hotel & Spa Saas-Fee