Reklama

ubytování ve
středisku

Madonna di Campiglio (1550 – 2500 m. n. m.)

Madonna di Campiglio je asi jedno z mála alpských středisek, které zná i skoro každý nelyžař. Je to místo, kam se jezdí nejen vidět, ale hlavně být viděn - promenády ve městě vám to potvrdí. Přesto je Madonna, do které se z údolí Val di Sole autem dostanete přes průsmyk Passo Campo Carlo Magno, velmi přívětivá k lyžařům.

Sjezdařské terény ji obklopují prakticky kolem dokola a z jednoho svahu na protější se dostanete po vysněžených spojkách vedoucích po městě, takže nemusíte absolvovat dlouhé túry po ulicích v plné polní.

Navíc jsou nad Madonnou krásné hory - jmenují se Dolomiti di Brenta a tvoří je hřeben plný sklaních komínů a veží neuvěřitelných tvarů. Více jak 60% dnů je slunečných, takže při troše štěstí si nejen zalyžujete a ještě můžete vyrábět pohledy.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Madonna di Campiglio0,08 km
PINZOLO0,2 km
Carisolo0,4 km
Carisolo/Pinzolo0,5 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Madonna di Campiglio

30.3.2016 | Condominio La Zangola | Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio a Pinzolo – krásně upravené sjezdovky, bezvadně sjízdné i v odpoledních hodinách, žádné fronty u lanovek, zastavování lanovek mi nepřišlo nijak časté, prostě občas se stane... Marilleva-Folgarida – přelidněno, především lyžařské školy. Výborná ale sjezdovka Mastelina (mezi Marill. a Folgar.) – dlouhá, poloprázdná, skvěle upravená. Jeden den jsme také navštívili Pinzolo, stojí za to tento menší areál vidět a sjet si 7km sjezdovku z 3000m výšky. Co jsem ale nepochopila a nikdy jsme v Alpách/Dolomitech nezažili, že skibus v Madonně nebyl zahrnut v ceně skipasu ! Jízdenka 2 Eur/den nebo 10 Eur/7 dní a další nevýhoda – všechna parkoviště u lanovek placená ! Takže nejlepší volba je ubytování v blízkosti lanovky, aby nebylo třeba nikam jezdit busem ani autem. Jinak celkový dojem na jedničku, hlavní roli ale samozřejmě hrálo počasí, což nám vyšlo bezchybně. Ubytování v ap. domě Nardis nehodnotím, bylo to prostě jen na přespání, žádný luxus. Více info případně sdělím na e-mailu oilz@seznam.cz.

3.2.2015 | Condominio La Zangola | Madonna di Campiglio

Ubytování v objektu s názvem Zangola mělo výhodnou polohu doslova pár metrů od sjezdovky, bylo prostorné a výborně vytápěné, zprostředkovatelé byli ochotní a vstřícní. Nevýhodou bylo poněkud zastaralé vybavení kuchyňky - není tu ani rychlovarná konvice, natož mikrovlnka, pouze plynový sporák. Co však je opravdu vadou, v některých místnostech je na zdivu patrná plíseň.